Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

ARI50

Pár slušných vtipu a momentu ano a trošku dobrého příběhu a hlavně dobré dvojky ale dostal jsem málo téhle spravedlnosti. ()

Morholt

Nevím proč, ale podobné blbiny mi poslední dobou dělají radost. Exmanželka není ničím výjimečná, ale duo Butler-Aniston prostě ladí a něteré gagy jsou vyloženě povedené. A mám za to, že tady ta romantika není tak přehnaná, jako v jiných hollywoodských produkcích. 50% ()

Lucasion

No další z řady filmů na Netflixu, které si pustíte jen abyste si ukrátili čas. Butler s Aniston tvoří skvělou dvojku a oba jsou k zulíbání. Ale humoru tu je jako šafránu. Film je zbytečně dlouhý, trošku se táhne a těch opravdu vtipných momentů moc není. Škoda, mohla to být klidně zábavná tříhvězdičková americká komedie s nápadem. Není. (29%) ()

Kamca_

Mrzí mě, že si Jennifer Aniston stále vybírá tak stupidní role. Přitom si myslim, že hrát umí. Tenhle film mě ze začátku vůbec nebavil. V druhé půlce to bylo o něco lepší, takže nakonec dám 40%. ()

Fleur6

Strašná nuda. Gerard Butler vôbec nie je zlý, ale ten fenomén dávať ho do všetkých romantických komédií (trochu nadhľadu) mi už pije nervy. Aby som nezabudla, o Jennifer Aniston to platí viacnásobne. ()

ScarPoul

Najviac ma asi potešila úloha Jasona Sudeikisa, ktorý momentálne vládne komediálnej scéne - aspoň u mňa. Aniston je výborná, hlavne keď uteká, alebo sa predkláňa a robí iné úkony, ktoré vytvárajú asi najfungujúcejší vzťah v celom filme a to medzi gravitáciou a jej prsiami. Inak dosť chabý príbeh, ktorý je namiešaný s určitou dávkou všakovakých klišé. Ale poriadnu a vtipnú scénu, aby tu človek hľadal pod nánosom prostoduchosti a nudy. Film, ktorý si obidvaja herci užívajú, ale ktorý nechrlí ani komediálnym potenciálom a ani dobre napísanými postavičkami. Keď sa Jennifer spojila v Zámene s Batemanom aspoň s toho vytrieskali perfektnú situačnú komiku. Tu ako keby režisér nevedel na ktorý plyn má tlačiť a tak mu celý film uletel kamsi do prázdna. Jedno pozretie bez ujmy na zdravý. Ďalšie by som neriskoval. ()

Tommassi3

"Hele, kde jsi ?? Jako kdybys volala ze skříně.." ;) Smutná filmařina v rámci typicky tennantovského žánrového hybridu, který zde však dovádí k patřičné (ne)dokonalosti, a zoufale nevyužitá kráska Jennifer Aniston s jejím výjimečným komediálním nadáním v kontrastu k opravdu dřevěnému Butlerovi.. Protože výstižné vulgarismy zde dnes už jeden nesmí díky POMOcné rozkošně výchovné ruce adminů používat, nemohu vám vtipně a přesně říct, jakým směrem se definitivně vydala komediální tvorba Andyho Tennanta, který by mohl napsat učebnici hollywoodských klišé, od Hitche.. Že zhruba někam DO..háje..;) Ostatně více mě znepokojuje, jak hollywoodská minstreamová tvorba stále více a častěji postrádá kvalitní a zejména funkční dialog.. ()

Johny_fork

Suchý obhroublý humor Butlerovi sedí, Jennifer je sexy jako za mlada, přesto se nejedná o nic objevného, ale už kvůli ústřednímu duu Exmanželka za odměnu minimálně za jedno zhlédnutí stojí. ()

jh666

Další americká romantická komedie, která ničím nevybočuje z průměru. Pár vtipů se docela povedlo a Gerard Butler je opravdu sympaťák, ale to je asi všechno. 60 % ()

moviesfan

Ano, další průměr. Psal jsem to už několikrát - Jennifer je mi sympatická, sice bez velkých hereckých výkonů, ale i tady se mi líbila. Ovšem film si držel svojí linii po celou délku a ani jednou nevybočil do podprůměrnosti, či naopak do kvalitnější pozice. ()

Ajinka126

Ze začátku, asi tak prvních 50 minut, je to nepřekonatelná N U D A ! Potom se už konečně něco málo uděje a pak příjde na řadu rádoby romantika. Je mi osobně moc líto, že do něčeho tak scénaristicky slabého a bezduchého Jennifer šla. Celá tahle hloupost se dala odvyprávět za 10 minut. Příště už hodnocení na ČSFD poslechnu ! :-) ()

khedy

Místy tak nudné a zdlouhavé, že to ani sexy kočička J. Aniston s parťákem G. Butlerem nezachrání. Nemám tyhle akčně-romantické komedie rád a tenhle film mě v tom jenom utvrdil. ()

draculca

Vtipná komedie na jedno podívání. Dva hlavní hrdinové mě velmi bavili a zápletka byla přinejmenším originální. Několikrát jsem se zasmála a několikrát pozastavila nad nevydařenou scénou. Myslím, že 60% přesně odpovídá kvalitě filmu. ()

Marsik

HBO HD - Butler + Aniston - povedená dvojice. Sem tam se člověk pousměje, ale na druhé shlédnutí to už není. 55% ()

ConanVJ

Pěkná komedie, která nenudí a má i jiskru mezi hlavními představiteli. Příběh je jednoduchý a asi nikoho nepřekvapí. Akčních scén zde pár je a i vtipných. Za mě 60% :) ()

MartinezZ

17.4.2010 ~ Je to práce. Není v tom nic osobního. Tedy, možná jen trochu... Hraje v tom Jennifer Aniston a Gerard Butler, jde o romantickou komedii s puncem krimi. Čeká od toho snad někdo něco jiného než béčkový patos? ~ Tihle dva se kdysi milovali a to natolik, že si řekli ANO. Po nějaké době si ale řekli NE a od té doby si jde každý svou cestou. Nebojte, oni se zase znovu sejdou. ~ Jennifer, která pracuje jako reportérka, přijde na nějakého sólokapra, kvůli kterému jí začíná jít o krk. Bohužel tou dobou má také jít k soudu na projednání kauce, protože je řidička-střevo. Jenže když jde o práci, musí jít všechno ostatní pryč a tak se k soudu nedostaví. To má za následek vystavení zatykače. A když je na někoho vystaven zatykač,vypíše se odměna za jeho dopadení. A na tuhle práci tu máme lovce lidí. Gerard, její exmanžel, je bývalý policista, nyní lovec lidí. Po jeho krku jdou pro změnu vymahači dluhů z hazardu. A tomuhle chlapíkovi se do rukou dostane jeden takový zvláštní zatykač. ~ Je to komedie, takže se připravte, že si tihle dva budou vjíždět do vlasů a budou se snažit býti vtipnými. Ano, připouštím, některé situace jsou úsměvné, nikoliv ovšem vtipné. Je to romantická komedie, takže pokud jde o dva ex-, tak lze čekat asi co? Lochneska to není. A má to nádech krimi, tak se bude vyšetřovat Jennifeřin případ a odrážet dva imbecilní vymahače, jejichž epizodka je sice protkána skoro celým filmem, ale jsou tu naprosto zbyteční a celé tohle klišoidní funny-video shazují ještě hlouběji. ~ Možná se u toho budete místy bavit, ale rozhodně ne tolik, abyste film doporučovali známým a kamarádům a už vůbec ne tak, abyste si na to s odstupem času s nostalgií vzpomínali. ~ O Jennifer už toho není moc slyšet, asi tyhle komedie brát musí. Z Gerarda se ale oproti tomu stále dělá hvězda, kterou podle mě není. Ve 300 ukázal, že má vypracovanou postavu, od té doby ale pluje z jednoho relativního propadáku do druhého: Chceš mě, chci tě, Gamer, o něco lepší Ctihodný občan a teď zas tohle. Ale třeba zas přijde nějaká "třístovka", přeji mu ji. ()

Popluh

Trailer byl velice příjemný a obsazení si říkalo o jednu z komedií roku a vzhledem k datu vstupu do sálů kin i za příjemný předvoj léta. Nekoná se ani jedno, spíše naopak. Jen a jen hořká pachuť mi zůstala v puse po zhlédnutí snímku, který za 110 minut donutil mé koutky zvednout nanejvýš 5x. Celý děj filmu je i přes zajímavý námět neskutečně debilní a rozmělněný do série nevtipných eskapád, kterými pobíhají dva sympatičtí herci, kteří za prvé nemají v Exmanželce za odměnu nic k hraní a za druhé už se vyloženě opakují. Na Jennifer se alespoň z mužského pohledu dobře kouká, ale jinak velký sympaťák Butler v x-té komedii a typově prakticky stejné roli už působí poněkud.... "zvětrale". Díky pár "akčním" (ehm ehm) scénám navíc dostal do ruky i zbraň a bohužel musím konstatovat, že i Gerard Butler se zbraní v ruce a Jennifer Aniston po boku může vypadat směšně. Co hůř, on vypadá směšně i s Jennifer v ruce a zbraní po boku. Opravdu nemilé překvapení a 1* hvězda snad jen za těch pár skoro vtipných scén a alespoň rychle plynoucí konec filmu. Bohužel i většina vedlejších postav vypadá, jakoby jela na drogách, ale vtipné je to jen u Christine Baranski. Scénáristu za ty dialogy a některé zvraty zbavit všech prstů i hlasu, aby nemohl své další dílo nikomu diktovat, Tennanta jen vypráskat za unylou režii, zvolení neskutečně dementní a nehodící se hudby a hlavně výběr látky a odkázat ho zpátky do "Hitchovských" vod. ()

JJ.Gibson

Po nepříliš podařeném Love Happens, přichází Bounty Hunter, který se také zrovna dvakrát nepovedl. Největší slabinou filmu je scénář, snaží se toho spojit moc dohromady, takže se z toho stává přeplácaný mišmaš, ze kterého se vytratil humor, dynamčnost a napětí. Je mi líto, ale více než dvě hvědičky dát nemohu... ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)