Mother's Day

Mother's Day

Krimi / Drama / Horor / Thriller

USA, 2010, 112 min

Horror? Spíše psychothriller. Váhám mezi jednou hvězdou a pěti. Za nálož brutálního sadismu bych nejraději dal téměř odpad, ovšem opravdovost snímku žene hodnocení nahoru. Nejhorší je milující, oddaná a všeho schopná matka! S jakou grácií je zahrána - člověk jí to musí věřit. Mučení, mlácení a ponižování vypadá ve většině případů jako skutečné. Pokud by šlo o plnohodnotný horror, divák by nejspíše nezapojil emoce tak intenzivně. Zapalování hlavy zaživa či lití vroucí vody do uší je ve své zvrácenosti neuvěřitelně působivé. Sladký úsměv a medový hlas matky vysvětlující a ospravedlňující všechnu tu brutalitu...mrazivé.(14.5.2011)

Rukojemnícka klasika, ktorá sa nám tak nejak... zvrhla. 92%(26.10.2015)

Musím říct, ze mě tenhle film dostal. Bestialnost rodinky zlodějů a vrahů zaprvé a pretvarka a klam přátel. Thriller nadupaný akci, sympatičtí vesměs všichni. Plný počet za mě :))))(15.11.2015)

Ohrané téma, které ale mimořádně šlape. Bez hluchých míst, takže vám ta téměř dvouhodina rychle uteče.(8.6.2016)

• exlax

Bousman bude vždycky zásluhou Saw můj oblíbený režisér, o tom žádná, ale tady to prostě srážel scénář. Nápad rozhodně super, ale kdo tam nevidí, jak dementně se chová půlka postav, asi by to ani neměl hodnotit. Kdyby se oběti v určitých situacích chovali trochu realisticky, mohli bychom při sledováním strávit minimálně o půlhodinu méně a nedočkat se tak zbytečného konce, který byl navíc očividně napsán jako první. Potom byl dementně vymýšlen zbytek filmu, aby to takhle mohlo dopadnout, a moc to nevyšlo.(11.9.2016)

• Evan7

Nemám rád filmy s psychickým terorom, kde ľudia iba jačia a podriaďujú sa niekomu. Pre mňa nula bodov.(5.2.2017)

Mile prekvapenie! Po tom, ako som sledovanie tohto filmu neustale odkladal, prislo prekvapenie. Tento film rozhodne nenudi a je pozeratelny. Nema dlhy rozjazd ako to u vacsiny hororov byva zvyykom, aj ked toto by som nenazyval cistokrvnym hororom, ale skor thrillerom s hororovymi prvkami. Rozhodne odporucam pozriet, pretoze sa v nom strieda napatie, akcia, aj nejake gore a na povrch vyplava aj temna minulost niektorych postav, takze nebude tu chybat ani psychologia postav.(31.12.2017)

• sun.eagle

Totální demence postav je v tomhle žánru očekávaná, ale vzhledem k tomu jak se tenhle film bere vážně tak mě to tak iritovalo že jsem to málem nedokoukal. Taky celá ta čtvrt kde se to odehrávalo je snem každého správného Američana který touží po klidu a míru. Protože sousedi ho fakt otravovat nebudou, protože jsou tak hluší, že kdyby na ulici bouchla atomovka tak oni to ani neuslyší. Uplně nejlepší je jak hrdinka volá na tísnovou linku a tam se ozve vyčkejte jsme přetížení...to jako doprdele fakt? Napadá mě že možná tam fakt vybouchla atomovka a vypukla třetí světová, přistáli ufoni nebo tak něco, potom to chápu a tvůrcům jsem křivdil. Značně přemrštěná stopáž tomu taky moc nedala.(4.3.2018)

1 4 8 11 12 13 14 následující >>