Tajomstvo mojej kuchyne

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2009, 40 min

Účinkují:

Kamila Magálová, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Ján Kroner ml., Ady Hajdu, Peter Marcin, Marián Miezga, Róbert Jakab, Lukáš Latinák, Laco Lučenič (více)

Hostiteľkou novej relácie o varení je známa slovenská herečka Kamila Magálová. Spolu so svojím obľúbeným šéfkuchárom Zolim v prvej časti každej relácie prezradia jedno z tajomstiev Kamilinej kuchyne, zatiaľ čo druhá časť bude venovaná kuchárskemu duelu našich vzácnych hostí. Stretnú sa vždy dve vybrané dvojice, ktoré navaria jedlo podľa vlastných predstáv na vopred určenú tému. Ten, kto navarí chutnejšie, získa Kamilin Rád zlatej varešky. O víťazovi rozhodne porota v zložení Kamila, Zoli a divák z publika. V Slovenskej televízii budú variť herci, speváci či moderátorky, svoje umenie nám predvedú aj profesionálni šéfkuchári a rovnako tak aj naši diváci, ktorí prejavia záujem. (oficiální text distributora)

tančísvlky odpad!

Neskutočne katastrofická a nafúkaná Kamila Magálová. STV má mnoho peňazí , že môže platiť takýto úplne zbytočný program... ()

Monggol odpad!

Všeobecne je pozoruhodné, že relácie o varení, pečení resp. o žraní a žranici sa stali fetišom komerčných televízií. Jednak to sem prišlo z Ameriky ako každá unwerten kravina, druhak to bude asi tým, že v našej spoločnosti ľudí oslovuje už len žranie, s*anie a je*anie. Pardon za výrazy, ale ono je to tak. Ste (vlastne sme) odpad. ()

haffen odpad!

Absolútne, ale absolútne nezaujímavé, nezáživné a totálne zbytočné. A to sa vyžívam v reláciach o varení. Radšej si zoberiem do ruky kuchárku a... ()

moviepill odpad!

Babská kecáleň, hihňanie nad každou hovadinou, chválenie Magálky v štýle "bravó!" po každom ostrúhanom cesnaku... No des. Odpad jaký tu ešte nebol. Pozerať sa na prominentov ako sa hostia a chvália vždy, aj keď im očividne nechutí, toš to je na mňa privela... ()

tatka odpad!

Nechápem, prečo u nás, aj u vás, bratia Česi, tak strašne radi varia amatéri. A už vôbec nechápem, čo ľudí na tom tak priťahuje, že to pozerajú. Osobne ma vôbec nezaujíma, čo nejaká stará vykopávka doma pizdí v kuchyni, hlavne, že to nemusím koštovať, a nezaujíma ma, čo na to hovorí Kamila. Tááááák terááááz si to spolu zááááááááááámiešaméééééééééééééé ()

unclejack

Nevadí mi ani tak Kamila, ako jej zvláštne spracovanie. Na jednej strane to chápem, vzhľadom na to o aký typ programu ide, ale na strane druhej ma zaráža laksnosť a celý ten nadnesený duch, ktorým Magila opantáva a ktorý sa skutoční kuchári snažia rozptýliť posudkom, ktorý má ako-tak hlavu a pätu. Ako príklad toho čo myslím uvediem diel s pani Feldekovou a Vaclavovou, kde o víťažke rozhodolo Kamiline hip-hap-hop s Ihnačákom. Na odpad to nie je, skvost tiež určite nie a tak sa Tajomstvo mojej kuchyne aspoň u mňa ochomieta v priestore tesne pod priemerom. ()

lepo odpad!

Odpad odpadov. Televízor by som najradšej vyhodil, keď vidím, čo tá Mária Panna vyvádza. Varí pre jasle? Roztopíme masielko, pridáme, mliečko, vysmažíme cibuľku.... Boha tu hneď.... Ach škoda slov a tie nalakované prsty v tom jedle, tak to je zákusok. Šľak ma ide trafiť ()

Jard

Občas si túto reláciu pozriem a pripadá mi asi ako jedna z najnormálnejších kuchárskych relácií na Slovensku. 75% ()