Tajomstvo mojej kuchyne (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2009, 40 min

Kamila Magálová, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Ján Króner ml., Ady Hajdu, Peter Marcin, Marián Miezga, Róbert Jakab, Lukáš Latinák, Laco Lučenič, Ján Kuric, Juraj Hrčka, Eva Pavlíková, Pavol Topoľský, Rastislav Piško, Štefan Skrúcaný, Oliver Andrásy, Bibiana Ondrejková, Gregor Mareš, Žofia Martišová, Milan Ondrík, Janette Štefánková, Andrea Chabroňová, Stanislav Gurka, Elena Podzámska, Marta Jančkárová, Viliam Stankay, Marcel Merčiak, Stano Ščepán, Judita Hansman, Daniela Mackovičová, Štefan Richtárech, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Csongor Kassai, Peter Batthyány, Karin Haydu, Táňa Radeva, František Kovár, Fredy Aiysi, Laci Strike, Ivana Christová, Zuzana Haasová, Ján Lehotský, Zuzana Kronerová, Sväťo Malachovský, René Štúr, Ján Gordulič, Ludwig Bagin, Štefan Dvorský, Zuzana Kapráliková, Vendula Pizingerová, Andrea Karnasová, Yvonne Vavrová, Přemysl Boublík, Zuzana Kubovčíková Šebová, Viktor Horján, Ondrej Kovaľ, Lucia Hurajová, Dado Nagy, Marcel Forgáč, Milan Junior Zimnýkoval, Jana Kociánová, Mária Čírová, Petr Novotný, František Ringo Čech, Pavol Plevčík, Lenka Barilíková Spišáková, Martin Fratrič, Jozef Šimonovič ml., Zuzana Frenglová, Markéta Hrubešová, Ivan Vodochodský, Adela Vinczeová, Matej Sajfa Cifra, Ivo Gogál, Branislav Deák, Ivana Kuxová, Martin Nikodým, Eva Rysová, Ľudmila Swanová, Alena Pajtinková, Kristína Turjanová, Zuzana Vačková, Diana Mórová, Elena Vacvalová, Oľga Feldeková, Halina Pawlowská, Dagmar Dianová, Barbora Štubňová, Ľubomír Bajaník, Eva Sakálová, Danica Jurčová, Iveta Malachovská, Soňa Müllerová, Andrea Vadkerti, Karin Majtánová, Marek Ort
  • MM_Ramone

So starými, v dobách socializmu populárnymi, slovenskými hercami to ide v poslednom čase hodne rýchlo z kopca. Buď prijmú nejakú zle napísanú úlohu v niektorom z lacných televíznych seriálov alebo moderujú rôzne podradné projekty. Kamila Magálová sa chytá povestnej slamky v relácii o varení "Tajomstvo mojej kuchyne". Samozrejme, že si tam hneď začala pozívať zástup svojich rovnako odpísaných kolegov, aby niečo ukuchtili. Úbohosť. Odpad!(18.9.2009)

• unclejack

Nevadí mi ani tak Kamila, ako jej zvláštne spracovanie. Na jednej strane to chápem, vzhľadom na to o aký typ programu ide, ale na strane druhej ma zaráža laksnosť a celý ten nadnesený duch, ktorým Magila opantáva a ktorý sa skutoční kuchári snažia rozptýliť posudkom, ktorý má ako-tak hlavu a pätu. Ako príklad toho čo myslím uvediem diel s pani Feldekovou a Vaclavovou, kde o víťažke rozhodolo Kamiline hip-hap-hop s Ihnačákom. Na odpad to nie je, skvost tiež určite nie a tak sa Tajomstvo mojej kuchyne aspoň u mňa ochomieta v priestore tesne pod priemerom.(24.12.2013)

• Monggol

Všeobecne je pozoruhodné, že relácie o varení, pečení resp. o žraní a žranici sa stali fetišom komerčných televízií. Jednak to sem prišlo z Ameriky ako každá unwerten kravina, druhak to bude asi tým, že v našej spoločnosti ľudí oslovuje už len žranie, s*anie a je*anie. Pardon za výrazy, ale ono je to tak. Ste (vlastne sme) odpad.(22.9.2018)

• Evandulik

Nemám nič proti kuchárskym reláciam(aj keď si radšej pozriem radšej niečo iné), ale táto je u mňa vyslovene nepozerateľná. Pani Kamila Magálová by mala pochopiť, že už nie je 20-ročná kočka, u ktorej by sa dalo afektovanie, škrečanie a pchanie sa do ritky dalo pripísať veku. Jediná príjemná osoba bol pán Pavel Pospíšil.:) Ten reláciu aj tak moc nezachránil, lebo Kamila je (bohužiaľ) doslova všade.(14.5.2011)

• Smok

Je mi až ľúto dívať sa, v akých formátoch sa v dnešnej dobe uplatňujú kvalitní slovenskí herci. (Však Kamilka?). Jedno ale musím uznať, že keď sledujem túto reláciu, je mi jasné, že prostredie kuchyne neni moderátorke cudzie ako veľa iným slovenským celebritám a ďalšie bezvýznamné plus je za to, že som v ktoromsi dieli objavil recept na kapustníky, ktoré som skoro aj zabudol, že existujú. Tak dnes len za jedna, Kamilka.(24.10.2009)