Tajomstvo mojej kuchyne

(TV pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2009, 40 min

Účinkují:

Kamila Magálová, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Ján Kroner ml., Ady Hajdu, Peter Marcin, Marián Miezga, Róbert Jakab, Lukáš Latinák, (více)

Hostiteľkou novej relácie o varení je známa slovenská herečka Kamila Magálová. Spolu so svojím obľúbeným šéfkuchárom Zolim v prvej časti každej relácie prezradia jedno z tajomstiev Kamilinej kuchyne, zatiaľ čo druhá časť bude venovaná kuchárskemu duelu našich vzácnych hostí. Stretnú sa vždy dve vybrané dvojice, ktoré navaria jedlo podľa vlastných predstáv na vopred určenú tému. Ten, kto navarí chutnejšie, získa Kamilin Rád zlatej varešky. O víťazovi rozhodne porota v zložení Kamila, Zoli a divák z publika. V Slovenskej televízii budú variť herci, speváci či moderátorky, svoje umenie nám predvedú aj profesionálni šéfkuchári a rovnako tak aj naši diváci, ktorí prejavia záujem. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

So starými, v dobách socializmu populárnymi, slovenskými hercami to ide v poslednom čase hodne rýchlo z kopca. Buď prijmú nejakú zle napísanú úlohu v niektorom z lacných televíznych seriálov alebo moderujú rôzne podradné projekty. Kamila Magálová sa chytá povestnej slamky v relácii o varení "Tajomstvo mojej kuchyne". Samozrejme, že si tam hneď začala pozívať zástup svojich rovnako odpísaných kolegov, aby niečo ukuchtili. Úbohosť. Odpad! ()

vander19

Hodnotenie na ODPAD to nie je podľa mňa. Ale nemám rád Magálovú a príde mi táto relácia príliš amatérska. Hlavne jej vyjadrovanie mi leze na nervy, "dáme to tak" alebo "tak, tak" nepovažuje za vysvetlovanie a vhodné slovné spojenia, keď sa chcem niečo nové naučiť variť. A napr. Kuchár Pavel mi tam prišiel trošku v pozadí, Magálová ako keby chcela, aby sa to všetko krútilo okolo nej a do všetkého mu zbytočne kecala, skákala do reči takže som mu ani poriadne nerozumel. ()

Evandulik odpad!

Nemám nič proti kuchárskym reláciam(aj keď si radšej pozriem radšej niečo iné), ale táto je u mňa vyslovene nepozerateľná. Pani Kamila Magálová by mala pochopiť, že už nie je 20-ročná kočka, u ktorej by sa dalo afektovanie, škrečanie a pchanie sa do ritky dalo pripísať veku. Jediná príjemná osoba bol pán Pavel Pospíšil.:) Ten reláciu aj tak moc nezachránil, lebo Kamila je (bohužiaľ) doslova všade. ()

Smok

Je mi až ľúto dívať sa, v akých formátoch sa v dnešnej dobe uplatňujú kvalitní slovenskí herci. (Však Kamilka?). Jedno ale musím uznať, že keď sledujem túto reláciu, je mi jasné, že prostredie kuchyne neni moderátorke cudzie ako veľa iným slovenským celebritám a ďalšie bezvýznamné plus je za to, že som v ktoromsi dieli objavil recept na kapustníky, ktoré som skoro aj zabudol, že existujú. Tak dnes len za jedna, Kamilka. ()

tron

Toto nie je klasická televízna relácia o varení, kde si nejaká skrachovaná (pseudo)hviezdička zachraňuje potápajúcu sa kariéru tým, že trepe dve na tri a do štúdia si pozve nejakého kamoša z divadla, ktorý povie tri notoricky známe (kvázi)vtipné historky a uvarí špagety s kečupom. Kamila Magálová je v kuchyni zjavne ako doma. To vidí každý, kto tomu aspoň trochu rozumie. A za parťáka tu má obecne veľmi uznávaného Pavla Pospíšila, totálnu špičku medzi šéfkuchhármi, ktorého uznávajú a vzhliadajú k nemu aj kalibre typu Zdeněk Polhreich. Navyše ide o jedného z minima Čechov, ktorí získali Michelinskú hviezdu, čo je niečo. Relácia má super feel good atmosféru. Vidím tu okolo seba zaručene, 110%-ne drsné hlášky, posmievanie a hodnotenia pohybujúce sa okolo čísla 30%. Ale ak to hodnotíme v rámci kuchárskych televíznych relácií (čo je zrejme logické, Ramba tiež nebudete porovnávať s Mechanickým pomarančom), tak je to v rámci svojho žánru výborná záležitosť. Vlastne zrejme najlepšia relácia o varení na slovenskom trhu v histórii samostatného Slovenska. ()