Tajomstvo mojej kuchyne (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Slovensko, 2009, 40 min

Účinkují:

Kamila Magálová, Marta Sládečková, Zuzana Tlučková, Ján Kroner ml., Ady Hajdu, Peter Marcin, Marián Miezga, Róbert Jakab, Lukáš Latinák, Laco Lučenič, Ján Kuric, Juraj Hrčka, Eva Pavlíková, Pavol Topoľský, Rasťo Piško, Štefan Skrúcaný, Oliver Andrásy, Bibiana Ondrejková, Gregor Mareš, Žofia Martišová, Milan Ondrík, Janette Štefánková, Andrea Chabroňová, Stanislav Gurka, Elena Podzámska, Marta Jančkárová, Viliam Stankay, Marcel Merčiak, Stano Ščepán, Judita Hansman, Daniela Šencová, Štefan Richtárech, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Csongor Kassai, Peter Batthyány, Karin Haydu, Táňa Radeva, František Kovár, Fredy Aiysi, Laci Strike, Ivana Christová, Zuzana Haasová, Ján Lehotský, Zuzana Kronerová, Sväťo Malachovský, René Štúr, Ján Gordulič, Ludwig Bagin, Štefan Dvorský, Zuzana Kapráliková, Vendula Pizingerová, Andrea Karnasová, Yvonne Vavrová, Přemysl Boublík, Zuzana Kubovčíková - Šebová, Viktor Horján, Ondrej Kovaľ, Lucia Hurajová, Dado Nagy, Marcel Forgáč, Milan Junior Zimnýkoval, Jana Kociánová, Mária Čírová, Petr Novotný, František Ringo Čech, Pavol Plevčík, Lenka Barilíková Spišáková, Martin Fratrič, Jozef Šimonovič ml., Zuzana Frenglová, Markéta Hrubešová, Ivan Vodochodský, Adela Vinczeová, Matej "Sajfa" Cifra, Ivo Gogál, Braňo Deák, Ivana Kuxová, Martin Nikodým, Eva Rysová, Ľudmila Swanová, Alena Pajtinková, Kristína Turjanová, Zuzana Vačková, Diana Mórová, Elena Vacvalová, Oľga Feldeková, Halina Pawlowská, Dagmar Dianová, Barbora Štubňová, Ľubomír Bajaník, Eva Sakálová, Danica Jurčová, Iveta Malachovská, Soňa Müllerová, Andrea Vadkerti, Karin Majtánová, Marek Ort, Naty Žúreková
  • Monggol

Všeobecne je pozoruhodné, že relácie o varení, pečení resp. o žraní a žranici sa stali fetišom komerčných televízií. Jednak to sem prišlo z Ameriky ako každá unwerten kravina, druhak to bude asi tým, že v našej spoločnosti ľudí oslovuje už len žranie, s*anie a je*anie. Pardon za výrazy, ale ono je to tak. Ste (vlastne sme) odpad.(22.9.2018)

• tatka

Nechápem, prečo u nás, aj u vás, bratia Česi, tak strašne radi varia amatéri. A už vôbec nechápem, čo ľudí na tom tak priťahuje, že to pozerajú. Osobne ma vôbec nezaujíma, čo nejaká stará vykopávka doma pizdí v kuchyni, hlavne, že to nemusím koštovať, a nezaujíma ma, čo na to hovorí Kamila. Tááááák terááááz si to spolu zááááááááááámiešaméééééééééééééé(19.6.2013)

• MM_Ramone

So starými, v dobách socializmu populárnymi, slovenskými hercami to ide v poslednom čase hodne rýchlo z kopca. Buď prijmú nejakú zle napísanú úlohu v niektorom z lacných televíznych seriálov alebo moderujú rôzne podradné projekty. Kamila Magálová sa chytá povestnej slamky v relácii o varení "Tajomstvo mojej kuchyne". Samozrejme, že si tam hneď začala pozívať zástup svojich rovnako odpísaných kolegov, aby niečo ukuchtili. Úbohosť. Odpad!(18.9.2009)

• Smok

Je mi až ľúto dívať sa, v akých formátoch sa v dnešnej dobe uplatňujú kvalitní slovenskí herci. (Však Kamilka?). Jedno ale musím uznať, že keď sledujem túto reláciu, je mi jasné, že prostredie kuchyne neni moderátorke cudzie ako veľa iným slovenským celebritám a ďalšie bezvýznamné plus je za to, že som v ktoromsi dieli objavil recept na kapustníky, ktoré som skoro aj zabudol, že existujú. Tak dnes len za jedna, Kamilka.(24.10.2009)

Toto nie je klasická televízna relácia o varení, kde si nejaká skrachovaná (pseudo)hviezdička zachraňuje potápajúcu sa kariéru tým, že trepe dve na tri a do štúdia si pozve nejakého kamoša z divadla, ktorý povie tri notoricky známe (kvázi)vtipné historky a uvarí špagety s kečupom. Kamila Magálová je v kuchyni zjavne ako doma. To vidí každý, kto tomu aspoň trochu rozumie. A za parťáka tu má obecne veľmi uznávaného Pavla Pospíšila, totálnu špičku medzi šéfkuchhármi, ktorého uznávajú a vzhliadajú k nemu aj kalibre typu Zdeněk Polhreich. Navyše ide o jedného z minima Čechov, ktorí získali Michelinskú hviezdu, čo je niečo. Relácia má super feel good atmosféru. Vidím tu okolo seba zaručene, 110%-ne drsné hlášky, posmievanie a hodnotenia pohybujúce sa okolo čísla 30%. Ale ak to hodnotíme v rámci kuchárskych televíznych relácií (čo je zrejme logické, Ramba tiež nebudete porovnávať s Mechanickým pomarančom), tak je to v rámci svojho žánru výborná záležitosť. Vlastne zrejme najlepšia relácia o varení na slovenskom trhu v histórii samostatného Slovenska.(18.2.2018)