Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena. (TV Nova)

Mira90

Já se bavil, já se bavil, já se bavil, já se bavil, já se bavil. Od začátku do konce. Skvělá podívaná. Jistě, samotný závěr, resp. jeho podání/vyznění si mohli tvůrci odpustit, ale má mi takovýto detail pokazit celkový dojem? Velice příjemná záležitost. ()

LucyD

Jedna z romantických komedii, kterých americká tvorba nabízí nespočet, povedlo se. Celkem jsem se bavila, ale některé pasáže byly zdlouhavé. Nicméně, pěkné obsazení a dobrý děj. ()

Werde

Nemám rád ty filmy kde mi násilím rvou klíny do hlavy jak má vypadat rodina a co víc, že láska je všechno.U spousty scén jsem odvracel zrak, jináč bych to musel vypnout. Gosling, Moore,Carell, za ně palec nahoru. A Hitchovskej začátek taky fajn. ()

tomikan

Sice pln subjektivne nesympatickych hercu, o to vetsi ale prekvapeni, sice mi mistama prisel zdlouhavej a az zbytecne roztahanej vedlejsima linkama, ale ono si to na konci sedlo a zbytecny nebylo nic.. ani mi nevadilo, co tu nekteri vytykaji, ze film mel skoncit super setkanim na zahrade, priznavam, ze pote uz jasne vite, jak to vsechno skonci kdyz se tak nestalo na zahrade, o to vic nemusite pestovat domnenky, jak by to mohlo a nemuselo dopadnout, coz od tohohle snimku ani cekat nelze.. ruzovy brejle s povolenyma sroubkama po obou stranach obroucek. ()

Chrizo

Předvídatelné? Ano! Ale o děj tam ani moc nešlo, spíš o nálož skvělých vtipů a chemii mezi herci. Bláznivá, zatracená láska si trochu dělá srandu z žánru romantických komedií a přitom nesklouzává do trapného humoru. K dokonalosti mi však něco chybělo, možná trochu kontroverze jako ve snímku 50/50. ()

bakeero

Příjemná vztahová romantika. Ten groteskní konec možná trochu narušuje celkovou uvěřitelnost (no, dobře uvěřitelnost? :-D ), ale i tak je to jedna z nejlepšch romantických komedií za poslední minimálně 2 roky. A Gosling zase ruluje :-D ()

Pavita

Tenhle film bych klidně zařadila do top romantických komedii, viděla jsem to už nesčetněkrát a vždycky mě to pobaví. Je to nápadité, vůbec né nudné a skvěle herecky obsazené. ()

Seraph1

Velmi příjemné překvapení. Nejvíc se mi líbila scéna před koncem na zahradě, kde se všichni potkali :-) 80% ()

danny_21

Romatická komedie beroucí si nápady z Hitche a Americké krásy, o tom jak čtyřicátník Steve dostane od starý parohy a jakožto litujícího se ochlasty se ho ujme metrosexuál Ryan, který mu ukáže pár fíglů, jak si začít užívat. No hlavně v první polovině je to svěží a vtipné, potom už je jasné kam to směřuje se všemi účastníky téhle láskyplné hry. U mě lehounce nadprůměr, pár povedených vtípků a momentů jsem tam našel, stejně jako reálných životních situací. Ale stejně jako verbal jsem rozhorčen krásou dvou krasavic, které se tedy castingu hrubě nepovedly Hana a Jessica - Bez ohledu na to, že šlo o víceméně romantiku, myslím že Ryan má našlápnuto hodně vysoko, protože herecky je dost dobrej už po několikáté a tenhle film táhne s Carollem na svých bedrech. Na jedno podívání neurazí - 60 % ()

Doski

Ale néé.. já to tušil, že je to jejich dcera! Ale i tak za tu scénu velkých zjištění přidávám hvězdu, protože to byla fakt sranda. A vůbec celý film je dobrý skoro celou dobu, ale je to taková jiná komedie. Chvíli se smějete, ale potom je to na zamyšlení dobré drama a i romanticky je to roztomilé. Obrovské filmové překvapení v mém případě. Hraniční situace 84% ()

Pathrose

Vzhledem k tomu, že mě Steve Carell ve většině jeho flmů irituje tak jsem se zprvu bránil tomuto snímku. Zbytečně. Steve Carell je zde v úplně jiném světle a to se mi zamlouvalo mnohem více než jeho obvyklé role. Kdo to ale podle mě táhne je Ryan Gosling, protože i já, jako zástupce mužského pohlaví, jsem na něm mohl oči nechat. Celkově se nejedná ani tak úplně o komedii, spíše o to klasické drama o lásce. Avšak nebylo to tak pitomý jako většina takových filmů. Na úplný konec musel přijít americký happy-end. ()

forkys

Koukal jsem s dabingem a už ten začátek.. "Bláznivá, ztracená láska" .. Proslov na konci filmu byl fakt otřesnej a dokurvil mi zážitek z celýho filmu, ale jinak je to fakt povedenej snímek, o lidských krizích. Nemam rád slaďáky, většinou jsou plný otřelých frází a trapných scén, ale todle opravdu zaujme. ()

Anayka

Pro mě spíš rodinné či vztahové drama než komedie, ale (drobný spoiler) u scény hromadného nečekaného setkání na zahradě jsem se musela smát nahlas, a to se mi moc často nestává. Celkově velmi příjemný film. Ryane, beru tě na milost. ()

Psycho.R

Nějak nepochopim, co je na tom tak kvalitního, že jde o film v červených číslech. Jediná chvíle, kdy jsem se bavil byla, když došlo na rvačku čtyř týpků, který se rvali každej za něco uplně jinýho. Být v tomto duchu celý film, myslím, že by to bylo jiné. ()

RajAthen

Vtipná ne-až-tak-docela komedie, která sice přináší toliko omleté, až klišoidní téma "žij svůj život naplno", avšak v podání překvapivě civilního Carella a nadsamcoidního Goslinga si jej necháte klidně převyprávět znovu, a rádi. Zvláště Gosling si svou roli kalhotkového predátora nepokrytě užívá. Je tohle opravdu po čem ženy touží, jak Mistr ve zkratce popisuje svému padawanovi v rámci jeho krátkého výcviku na lamače dívčích srdcí? Vtipný příběh, ve kterém se místy může skoro každý najít, případně najít poučení. Záleží na divákovi. ()

GoldHair

Ryan Gosling... on byl ten důvod, proč jsem si ten film pustila... Anoo, jemu bych řekla asi určitě ano :D Dobře pryč od něj a zpět k samotnýmu filmu. Byla to sranda! Už mam dost všech těch romantických dramat, u tohohle jsem se fakt dost nasmála. A Emmu Stone mám taky čím dál víc ráda. Ta scénka, s rodinným setkáním na zahradě a zjištěním kdo je zač Jacobovo přítelkyně, byla stejně nejlepší. ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011