S Italem v kuchyni

(pořad)
  • Slovensko S Talianom v kuchyni

Zábavným pořadem o vaření se zajímavými hosty provází italský šéfkuchař Emanuel Ridi. Kuchařinu má v genech, už jeho prarodiče provozovali restauraci. Emanuel pochází ze středomořského ostrova Elba, v Čechách žije už patnáct let, má českou ženu a syna Giacoma. Má vlastní restauraci a stolování považuje za příležitost k setkání s přáteli nad dobrým jídlem a pitím - a takové chvíle teď zprostředkuje i divákům. Poznáte jeho krajany, kolegy z branže, podnikatele, sportovce, právníky a celebrity. Objevte s Emanuelem i vy potěšení z vaření! (TV Prima)

sulek

Emanuel Ridi je usměvavý a pozitivní, jeho akcent a občasné novotvary jsou pro mě milým zpestřením klasických jednoduchých receptů. Jediné, co mě štve, jsou /podle mě úplně zbyteční/ hosté. Viděla jsem díly s Eliášem a Pawlovskou a opravdu nechápu, proč tam vůbec vystoupili. Obzvláště Pawlovská, ač mi nijak nevadí, se projevila jako totální bluma. ()

_aandyy_

Náhodou, řekla bych, že ten, kdo má rád italskou kuchyni a nevadí mu, že vaří Ital, který neumí dokonale česky, je to skvělý pořad. Samé se mi to velice líbí, i když nestíhám každý díl. ()

V.N.

Velice dobře se na to kouká a velice dobře se to poslouchá. Ale i tak si nedokážu představit že bych podle toho vařil. Olivový olej, čerstvý zázvor, řapíkatý celer, parmezán či sušená rajčata, nejsou rozhodně ingredience které jsem ochotný skladovat v lednici pro případ že mě přepadne mlsná. Zlatý knedle s vejcem, játrová omáčka nebo kerbenejtr. Technicky dobrý, vizuelně dobrý, v našich podmínkách těžko použitelný. 40% víc ani hovno. ()

yaqwsx

Vařit se podle toho moc nedá, ale dívá se na to pěkně. Jako pohodový pořad, který si člověk pustí "jen tak", když potřebuje na chvíli vypnout mozek si určitě zaslouží pochvalu. ()

mosem

Pořad měl ve svém počátku úžasný rozjezd a byl inspirativní. Po čase se ale vyčerpal z nápadů, kde nedostatek inovativních prvků postavil na zapojování dalších VIP osobností, u kterých ale ne vždy měli šťastnou ruku. I když jsou to mnohdy osobnosti lidsky nebo profesně zajímavé, schází jim potřebná dávka šoumenství. Nicméně v průběhu uvádění pořadu se zde objevila celá řada zajímavých receptů a vychytávek, takže ve srovnání s jinými "vařícími" pořady stále ještě sehrává roli jednookého mezi slepci. ()

Havala

Průměrný pořad o vaření který se snaží i pobavit zajavými hosty. Zde alespoň vaří kuchař a ne Babica. ()

George.Camel

Správný kuchař, který učí Čechy vařit italskou kuchyni a dovede o přípravě jídla hezky vykládat. Má to šmrnc a styl. A nezapomeňte, že nejlepší je to RUČO ... Mňam. ()

Kahovcii3

Výborný pořad TV Prima. Ráda vařím , a proto se ráda přiučím některým z Emanuelových receptů. Jeho četina pořadu dodává šmrnc :-) ()

Doncek

Výborně udělané vaření se sympaťákem. Jediná nevýhoda je že se ty recepty nedají vařit. (teda až na pražáky, ti suroviny seženou) ()

Domas88 odpad!

Viděl jsem teď kdysi s přítelkyní jeden díl :D No když i můj miláček si přeje přepnout a ještě kroutí očičkama :) .... ()