Reklama

Reklama

S hlavou v pytli

  • USA Night Patrol

Obsahy(1)

Neexistuje většího smolaře než je Melvin, policista, který není naplno motivován svojí prací, kterou osobně nenávidí a po večerech brázdí kluby jako slavný bavič s názvem „Neznámý komik“, jelikož nosí na hlavě papírový pytlík, aby ho nikdo nepoznal. V tu chvíli, kdy se stává slavným se na scéně objevuje zloděj, který má na sobě totožný papírový pytlík a vykrádá známé kluby. Případ spadne na Melvinova bedra a je jen na něm, jak se mu jej podaří vyšetřit… (Malarkey)

(více)

Recenze (16)

MorraEddie 

všechny recenze uživatele

Ve filmu bylo tolik "vtipu",že jsem snad žádný nezaznamenal,nebo alespoň né takový u kterého bych se popadal za břicho,nebo mi aspoň na chvíli uvízl v hlavě. Podle zdejšího hodnocení jsem nejspíš čekal až moc a nakonec se dostavil jen slabý podprůměr. Chápu,že se jednalo o parodii,nebo spíš komedii a přehrávání herců je normální věc,ale v tomhle filmu mi prostě každá maličkost vadila. Jsem rád,že po mém hodnocení film klesl na 69%,protože si podle mě v červené barvě nezasloužil být. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Tak vážne, ten film je hrozne stupídny. Hrozne. Ono v podstate ide o niečo ako americký Kameňák - hromadu vtipov pozliepaných do podoby filmu, akurát že tých vtipov je taká hromada a miestami tak dementných (vtipných), že je to vlastne super pokleslá zábava. A s Lindou v jednej zo svojich najsladších úloh. Donedávna som pri ňom mal možno adekvátnejšie - jednohviezdičkové hodnotenie, videl som to niekoľkokrát v minulosti, aj v detstve - vždy s partiou (prípadne na párty), a asi som to bral príliš kritcky. A ja rozhodne nechcem byť ten, čo kazí srandu. Bavil som sa super, poďme ten film vrátiť späť do červenej farby! (IMDb: 4.0) ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Čirou náhodou jsem se k tomuto filmu dostal. Oficiální překlad zní 'S hlavou v pytli' a u nás ho tenkrát vydala firma Lars specializující se na ty největší béčka, které v té době byly. Zase je to firma, od který má téměř každý, kdo si prvně začal kupovat VHSky, minimálně nějakou schovanou v šuplíku. Samotný film je naprosto otřesný a debilní, ale nechápu jak je možný, že jsem se na ten film dvakrát za sebou musel podívat. Já jsem se fakticky zasmál celkem často, ale tomu čemu jsem se musel zasmát nechal rozum stát. Policajti jsou na stopě Neznámému baviči, který má pytel na hlavě a vykrádá kluby, kde vystupuje o padesátidolarové částky. I přesto, že ví, kde se jeho další vystoupení bude odehrávat nemají šanci ho chytit možná díky tomu, že hlavní představitel je smolař nejtěžšího kalibru a pokud si myslíte, že horší být nemůže podívejte se na tento film a určitě změníte názor. Pokud se chcete od srdce pobavit podívejte se na to, ale tipuju že nakonec skončíte u odpadu, u kterého jsem původně chtěl skončit i já, ale fakt, že jsem se smál celkem často mi přijde, že 3 * jsou za toto oprávněně. Toto autoři prostě nemohli myslet vážně. Nemohli! --- Jednotko máme tu oběť. Je střelena 15x do hlavy. Říká že potřebuje pomoct....dále tu máme bombu co má za 8 vteřin vybuchnout...á už je pozdě. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Vykurvený dabing tohoto průkopníka ztřeštěných krávovin o něco sráží. Kadence ,,vtipů" solidní, každý čtyřiapadesátý i pobaví. Přesto jsem si odnesl krásné ponaučení ohledně odpovídání libovolné neznámé kozonosce, která mi na nabídku rendez-vous znechuceně odvětí, že rozhodně nemůže. ,,Tak tedy hned po menstruaci?" ()

MrPierc 

všechny recenze uživatele

Celá rodina jsme se u toho bavili, protože něco tak blbého se dlouho nenatočilo, policajt co si stále šahá při pistolním souboji na ptáka je prostě originál :-). Lidi ve městě kálí z pátého patra přímo na silnici a fackují při tom policajty, prostě něco, co v dnešních uhlazených, romatických či huličských komediích neuvidíte! ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama