Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

oSiSko

Kvalitná Neesonovka, nemám čo vytknúť, Taken je asi stále vrchol, pre mňa popri Nonstop, ale toto bolo tiež vynikajúce a dostal som presne to, čo som chcel. ()

DjLibnei

Ten film je strašně tupý! To nezapře.... Ale i tak ho musím vyzdvyhnout, protože je parádně natočený. Jako by to měl divák přímo u "sousedů" live! (Teda ještě bydlet v New Yorku) 60% ()

veverysiak

Poctivá gangsterka s výborným obsadením, v takýchto polohách mám Liama a Eda najradšej, je to síce lacné, s množstvom klišé, ale tento žáner si to doslova vyžaduje, takže 65%. ()

Goumen

Další super akční thriller s Neesonem, ne-li nejlepší. Opět spoustu akčních dynamických scén, vydařený a zajímavý příběh. Po celou dobu si film drží tempo a často spíš nenechá vydechnout. Ed Harris jako mstící se mafiánský boss taky super. Za me jasných pět ()

Ace.A.T.L.

Liam se opět rozjede a s ledovou jistotou "řeší" problémy jeho rodiny. Razance, akce a rychlost, tomuhle filmu rozhodně nechybí. Drobet opakovaný téma, ale pořád je to film, co neurazí a dokonce potěší. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

TonoM

Serra je prostě borec, celkem natočil za život jen pár filmů, za to vždy stáli za to. Tentokrát po třetí za sebou šel pro něj asi najistotu. Thriller do které obsadí skvělého Liama Neesona a je hotovo. Ten mu opět předvedl skvělou práci stejně jako ve filmech Neznámý a Non-Stop jsem viděl další výbornou a napínavou pecku, která byla zajímavá po celou dobu. Trošku typický scénář od Ingelsbyho šlo si s tím poradit o něco lépe, ale za mě určitě ano. Trošku smutnější konec? jen dobře Happy end patří do komedií! 80ˇ% ()

zuzzz.man

Jednu hvězdu musím strhnout za totálně předvídatelný konec, jinak fikmu nemám co vytknout. Herecké obsazení úžasné. ()

Desmond04

Naprostá klasická Neesonovka. Liam má charisma jako blázen a tak to už na poněkolikaté funguje. Ano nic hlubokého od Nočního běžce nemůžeme čekat, ale to ničemu nevadí...Tohle je převážně akční záležitost s klasickým nádechem na ochranu rodiny a pomstu mafianského bose. Téma, které jsme viděli už několikrát, ale proč ne. Kouká se na to hezky, Liam umí + symbioza s Edem Harrisem skvělá. Dva pardálové to zahráli na jedničku. Závěrečná scéna klasicky přitažená za vlasy, ale co...taky tomu nedávám pět hvězd :) ()

JokerBaby

Zabiják Jimmy ( LIAM Neeson) má už svoje najlepšie roky za sebou keď pracoval a robil tú najšpinavšiu robotu pre svojho šéfa a miestneho gangstra Shawna Maguirea ( Edo Harris ). Blbou náhodou zastrelí svojmu dobrému kamošovi, vlastne svojmu šéfovi syna. Dôvod ako k tomu došlo sa dozvieš ak si pozrieť tento celkom dobrý a napínavý film. Smrť svojho syna ako prehrešok sa nedá odpustiť a chce sa starému zabíjákovi pomstiť. V tom okamihu začne medzi dobrými kamošmi vojna. Odvážny Liam zase nesklamal a svoje úlohy sa chytil v plnom nasadení. Oplatí sa pozrieť ()

PTuranyi

Liam Neeson opäť v svojom akčnom ja, tentoraz ako bývalý zabijak chrániaci svojho syna a jeho rodinu pred svojím bývalým zamestnávateľom. Škoda, že rovnako dobre neurobili svoju prácu na skripte, lebo zo začiatku sa tu zbrane nenabíjajú. Dej má spád aj dynamiku, zápletka nie je zlá, herci nie sú žiadni amatéri a trocha toho pátosu na koniec uzatvára tento mierne nadpriemerný akčný film. ()

FantomasMan

Tento film je typická Neesonovka. Stále dokola to isté. Liam Neeson sa stáva ľudským Robocopom. Škoda podľa mňa má ako herec na viac. Film neurazí ani nenadchne. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka