Šťastný Nový rok

• USA New Year's Eve (více)

O silvestrovské noci se do ulic chystají tisíce Newyorčanů, aby na Times Square přivítali společně Nový rok. Zdejší viceprezidentka Times Square Alliance Claire Morganová má jediné přání, aby tato oslava proběhla bez komplikací. V porodnici mezitím čekají dva manželské páry na narození svých potomků a pevně doufají, že právě jejich dítě se stane prvním newyorským miminkem nového roku a oni získají prémii 25 tisíc dolarů. Zcela jiné starosti má kurýr nahrávací společnosti, který musí trávit poslední den v roce v práci, zatímco jeho kamarád Randy strhává novoroční dekorace a hodlá být zalezlý doma. Když však nastoupí do výtahu se sousedkou Elise, výtah se zasekne a oni zůstanou uvězněni. Elise je zoufalá, protože spěchá do práce. Dalším zoufalcem silvestrovského večera je i asistentka z nahrávací společnosti Ingrid, kterou šéf z nepochopitelných důvodů drží v práci a nechce jí dát volno. Den zoufalců ale nekončí a osudy všech se ještě poslední den v roce mohou pořádně zamíchat. (TV Nova)

Ronee

Niekoľko ľudí sa pripravuje na oslavu Silvestra, sú tu takí, čo chcú ostať doma, ale aj taki, ktorí by najradšej zažili bozk o polnoci... Podarí sa všetkým prežiť Nový rok podľa ich túžby? Páčila sa mi tu aj Sarah Jessica Parker, ktorú som doteraz veľmi nesledovala. ()

arkis

Najslabší „sezónny“ film, aký som kedy videl. Humorné scény sa väčšinou míňali účinku a pár dojímavých momentov sa stratilo v chaose popretŕhaných príbehov, ktoré poletovali v scenáristickom vzduchoprázdne ako novoročné konfety. Bavilo ma jedine hádať, ako a kam sa na záver navzájom pospletajú cesty množstva hlavných postáv, no aj to bolo pomerne jednoduché. Vo filme plnom hviezd skutočne zažiarila len jediná – Michelle Pfeiffer. ()

dzagudka

Klasický propletenec příběhů, který se odehrává na nějaký významný den v roce. Sice ne tak dobrý, jako britská Láska nebeská, ale MNOHEM lepší než Valentine´s day. PObavilo, rozbrečelo a ani chvíli jsem se nenudila, co víc si přát? ()

Kibernet odpad!

Kolem první třetiny filmu jsem začal doufat, že jde o solidní parodii na americký styl života, později jsem pochopil, že to je asi bohužel míněné vážně. Škoda, De Nirův vietnamský veterán silou vůle dožívající konec roku nebo Elizondův přiblblý zachránce celé té newyorské šaškárny se zdviháním a spouštěním elektrifikované mičudy o silvestrovské noci jsou vlastně docela srandovní. Po malém vytunění z toho mohla být Bláznivá střela v oblasti vánočních komedií. Jinak hlavním námětem je podle všeho reklama na Toshibu, bez té se snad neobejde ani jeden exteriérový záběr. ()

drtickaa

Nenaserie, ale ani extra neočarí. Film fakt iba do predvianočného obdobia na pohodový večer s partnerom či priateľmi. Na DVD. Na veľkom plátne neponúka dostatočný zážitok. Charaktery a pozadia jednotlivých príbehov takmer nevykreslené, a teda i výkony obsadených hviezd iba priemerné. Nepriznáva sa mi to ľahko, ale nakoniec bol práve Efron najlepším článkom filmu. Na 3* to vyťahuje až záverečná montáž, takže sit down, relax and wait for the last cut :) 65% ()

Ssabinka

Sarah Jessica Parker a Josh Duhamel.....Babka a vnuk.... Nechutnost.................Zac Efron se už odteplil a je docela pohledný chlapík....Samotný děj byl dobrý, ale bylo tam mnoho cliché. Jediný Robert De Niro to zachránil svým sexy tělem. ()

HaiWithLove

Tak za tohle se klidně postavim. Fajn, plný amerických klišé, který se můžou stát jen ve filmu a ještě ke všemu na silvestra. Ale už jen za moje oblíbence Ashtona Kutchera a Joshe Dunhamela.....doplněno nestárnoucím, stále kouzelným, úsměvem Bon Joviho, prostě nemůžu jinak. Skvělá oddychovka, která vás dvě hodiny zabaví, ani nevíte jak. Myslím že jsem právě našla film, který si s radostí pustím o vánočních prázdninách, aby alespoň tak byla nějaká změna v již neměnícím se vánočním programu televizí, kde se každoročně vyskytuje třeba láska nebeská a pretty woman. Jen soutěž rodiček byla trochu mimo, ale když jde o 25 tisíc dolarů...... :D ()

Mara12

Líbilo se mi to ještě méně než Na svatého Valentýna. Celkově horší atmosféra, téměř násilná snaha vymáčknout z diváka nějakou tu slzu a většina romantických scén postrádala jakoukoliv chemii (viz. Lea Michelle/Kutcher ). ()

DUBINARO

Poprvé co jsem odešel z kina před koncem filmu. Romantická komedie bez komedie s kýčovitými situacemi a scénami u kterých si přejete aby je někdo přetočil. Po té co bon jovi truchlí kvůli ztracené lasce a o pět vteřin později už to rozpaluje na pódiu jsme se sebrali a vypadli ze sálu. ()

elleyne

Tento film mě zaujal o dost víc, než jeho "předchůdce" Na Sv.Valentýna. Hlavně linie Michelle Pfeiffer a Zaca Efrona se povedla. A taky ta s Robertem de Nirem, která mě dojala. ()

Andinistka

Komedie? Zasmála jsem se jednou, slovem JEDNOU. Romatika? Tolik klišé v jednom filmu, tolik promarněnýho potenciálu kvalitních herců... ()

princesofpersia

Tenhle typ filmů mám obecně velmi v oblibě, nicméně u New Year's Eve mě zklamalo hned několik slabších příběhů (například ten se zaseknutou koulí nebo matka-dcera), na můj vkus příliš postav, které neměly prostor a celkově film nepřináší vůbec nic nového. Ale na druhou stranu... pointy všech kousků se mi moc líbily, příběh 'Předsevzetí" byl skvělý, Bon Joviho mám ráda a nenudila jsem se :) ()

thepeabody

U filmů jako je New Year's Eve se dá hodnotit snad jen jedna věc - atmosféra, takové kvantum oblíbených herců poskládaných do pouhých 2 hodin je prostě něco, po čem jsem se cítil fajn ještě druhý den. ()

KateW

Mám podobné romantické komedie velmi ráda. Ano, hlubší smysl či perfektní herecké výkony zde asi nenajdete s výjimkou De Nira a Berry , ale stejně se jedná o příjemný film, překvapivě s happy endem (kdo by to čekal?), je vtipný, romantický, kouzelný, místy možná i trochu napínavý. Doporučuji, ideální večerní oddychovka ()

Lenii

Herecké obsazení parádní, příběhy lidí originální a fajn propojené. Líbilo se mi to, pobavilo mě to a zároveň se nad tím vším i člověk docela zamyslel. Určitě to je jiné, sledovat tenhle film o Vánocích, a pak třeba v čevnu. Nejvíc mě asi bavil Zac Efron, jak se snaží splnit ten seznam přání. 70% ()

STARKOVA20

A mě se to líbilo....krásná atmosféra, nenásilí, spousta oblíbených tváří a dojemných příběhu. Na lásku nebeskou nic nemá, ale tomuhle nemůžu nic vytknout. ()

columbova

veľmi ale veľmi nepodarená kópia Lásky nebeskej. Plytké ( a to ja fakt nemám veľké nároky) a nedotiahnuté dejové línie (úlohu de Nira som nepochopila, keby tam nebol, nič sa nestane). ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?