• hous.enka

Hollywoodská přehlídka klišé, stereotypů o romantických filmech a hlavně celé řady herců z romantických filmových trháků. Plus Jon Bon Jovi, písnička New York, New York, spousta reklamy Nivea a řádně oslazený konec. Nuž, (britské) Vánoce tu už byly, i (hollywoodský) Valentýn a teď Silvestr. S přibývajícími vráskami herců ubývá na kvalitě těchto filmů. Nechci vidět film o velikonočním zajíci nebo dokonce o Martinu Lutherovi.(18.4.2012)

• mcb

Obří reklama na Niveu, New York a dvojku Sherlocka Holmese. Jiný důvod pro vznik tohoto snímku než nahrabání z kapes diváků v průběhu svátku neexistuje. To stejné by se dalo říct i o předchozím Marshallově Na sv. Valentýna, ten však splňoval jakási kritéria romantické komedie - byl vtipný, více nápaditý, v mnoha příbězích i vypointovaný, možná i trochu dojímavý. V New Year's Eve není nic - jakoby si někdo řekl, že když to fungovalo jednou, bude to fungovat podruhé. Zbyla ale jen trapnost (souboj o to, kdo dřív porodí o půlnoci), křeč, banální historky (celý film někde poběžím a přesně o půlnoci toho dosáhnu) a prvoplánové dojímání na americký způsob (umírající člověk, který chce naposledy vidět novoroční oslavy). Zkrátka, jestli existuje lepší případ označení filmu jako výrobku nebo komerčního produktu pro masy, je to právě Šťastný Nový rok. Film umělohmotný jako Katherine Heigl, sloužící jen k tomu, aby si vycházející hvězdička Glee mohla střihnout svůj sladký song. Dělá se mi špatně, a to mi podobné kýče většinou nevadí.. P.S. Muže být film, na němž jsou nejlepší závěrečné titulky, vlastně dobrý?(11.12.2011)

• peiton

No neviem,ale nech sa snažím ako sa snažím nič kúzelného či čarovného sa tu nekoná.Nech sa tu prezentuje i samotná komerčná špička novodobého hereckého sveta za takúto spleteninu vyššie s hodnotením ísť nemôžem.Miešanie minipríbehov so šťastným koncom v presných pomeroch a s predvídateľným výsledkom.Ale i tak tu predsa len bola v zastúpení jedna ,,celebrita" a tou bol bezpochyby mnou zbožňovaný a obdivovaný New York - jedno z najkrajších miest sveta a nekonečných možností...Palec hore + hviezdička!(15.6.2013)

• MartinezZ

Nedokoukáno. Ve třetině filmu, asi u milionté první další postavy v příběhu (mnoha příběhů) jsem už očekával KONEČNĚ konec. Pohled na progress bar zlomil moje odhodlání a následně jsem začal zlehka skákat v ději. Lehké hopsání se změnilo posléze ve zběsilé přeskakování několika desítek minut a zjišťování, ŽE SE MEZI TÍM VŮBEC NIC NESTALO! Neuvěřitelné nudné zpracování několika životních příběhů neskutečně velkého množství relativních filmových hvězd, které tu neměly ani prostor, aby dokázaly zahrát něco, na co by se dalo po filmu vzpomínat. Jedno velké hloupé vyčpělé a milionkrát jinde viděné klišé bez nápadu a bez šťávy. Takových xichtů přišlo zcela vniveč. ~ Překvapilo několik osobností: Til Schweiger za to, že se tu vůbec objevil, nečekal bych ho mezi ostatními hvězdami - má zřejmě dobrého agenta. Jon Bon Jovi a Michelle Pfeiffer tím, že bych je nepoznal. A Halle Berry za to, že ukázala, že ještě žije.(25.4.2012)

• Hild

Marshallův druhý pokus o americkou Lásku nebeskou, opět se sešla Hollywoodská herecká smetánka a opět to nevyšlo. Ten film nemá totiž atmosféru, celé to bylo takové nijaké. Ani jedna dějová linie neměla sílu pohladit duši diváka, nedokázala vykouzlit ten příjemný úsměv ve tváři. Poslední půlhodinu už se režisér snaží z diváků dostat především slzy, jenže všechny ty postavy byly tak málo uvěřitelné a strašně vyumělkované. Nebyla zde ani jedna postava, se kterou bych jakkoliv cítila a ze které by vyzařovala upřímnost. Šťastný Nový rok je docela zbytečný film, a když ho vynecháte, myslím, že se vůbec nic nestane.(17.4.2012)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy Hailey (Abigail Breslin) objímá svou matku Kim (Sarah Jessica Parker), má Hailey žluté rukavice. O několik vteřin později, když ruce sundavá, na nich však již nic nemá. (dandislav1991)

• - Nabídku na roli obdržela i Reese Witherspoon, ale odmítla. (oje)

• - Zac Efron (Paul) se po natáčení filmu Hairspray (2007) s Michelle Pfeiffer (Ingrid) do herečky údajně zamiloval a jeden z důvodů, proč přijal roli ve filmu, byla líbací scéna právě s Michelle Pfeiffer. (žvanimírek)