No co no, mě se to prostě líbilo, hýřila z toho dobrá nálada, silvestrovská zábava, spousta výborných herců - fakt hodně, takže nejde jmenovat jen pár, prostě skoro všichni, opět několik jednotlivých příběhů, které se proplétají, což já mám ráda a konečně jsem viděla Lea Michele jinde než v Glee :D Klidně tomu ty 4* napálím.(3.7.2012)

• hous.enka

Hollywoodská přehlídka klišé, stereotypů o romantických filmech a hlavně celé řady herců z romantických filmových trháků. Plus Jon Bon Jovi, písnička New York, New York, spousta reklamy Nivea a řádně oslazený konec. Nuž, (britské) Vánoce tu už byly, i (hollywoodský) Valentýn a teď Silvestr. S přibývajícími vráskami herců ubývá na kvalitě těchto filmů. Nechci vidět film o velikonočním zajíci nebo dokonce o Martinu Lutherovi.(18.4.2012)

Silvestrovská Láska nebeská? Až na toho Richarda Curtise tedy. Hezky po americku natřískaná (to obsazení je neskutečně obsáhlé, Jon Bon Jovi :D) změť mnoha postav, jež ztvárňují herci, které všechny odněkud znáte, ale na malém prostoru jim to sluší víc. Nejvíc wtf : Ludacris v uniformě sekuriťáka...6/10(10.1.2017)

Naprosto nechápu zdejší bídné hodnocení. Skvělá atmosféra vánoc a konce roku, ke které patří třeba i trochu přepísknutý sentiment - o toho už tyhle svátky jsou aby tyhle pocity mají probudily. Scénárista byl opravdu kumštýř, když dokázal splést takové množství jednotlivých příběhů, které se logicky proplétají, neztrácejí ani napětí, ani humor, ani romantiku a dojdou takového vyvrcholení, jaké sice lze očekávat, ale jaké k filmům tohoto typu nutně patří, nemají-li se pokazit. Herecké výkony jsou bezchybné, herci hrají lehce, jako by se chvílemi sami bavili tím, co je právě napadlo pronést nebo udělat. Nenašel jsem důvod ubrat jedinou hvězdu.(3.6.2012)

Hollywoodské all stars vyhasnutých hvězd. Asi tak nějak bych viděl tuto americkou napodobeninu Lásky nebeské. Samozřejmě že při srovnání nevychází tahle záležitost jako vítěz. Film na jedno podívání pro běžného diváka, milovníci romantiky mají jisté že se jim oči budou lesknout ještě chvilku po skončení filmu.(27.4.2012)

• - Nabídku na roli obdržela i Reese Witherspoon, ale odmítla. (oje)

• - Do role Laury Carrington byla původně obsazena Halle Berry, ale z natáčení odstoupila kvůli probíhajícím právním sporům se svým bývalým partnerem a byla nahrazena Katherine Heigl. Po vyřešení rozepří se k projektu opět vrátila, avšak jako jiná postava. (oje)

• - Když Laura (Katherine Heigl) mluví s Jensenem (Jon Bon Jovi), je poznat, že scéna byla točena vícekrát, protože když kamera zabírá Jona Bon Joviho zezadu, má ruce před sebou; při střihu, kde je Jon Bon Jovi zepředu, má ruce v bok. (jujec)