Nejradši bych dala 5*, protože mě ta atmosféra tak nějak unesla a u sledování jsem se cítila skvěle. Nechyběla spousta vtipných momentů a kouzlo čisté romantiky. A jelikož je konec roku, dá se odpustit i ta spousta klišé a (ne)moudrých proslovů. Jednotlivé příběhy jsou poutavé..některé méně, některé více. Mně se nejvíc zalíbil souboj o půlnoční porod a neskutečně roztomilý Zac Efron s fantastickou Michelle Pfeiffer. Dohromady to spolu slušelo i hvězdné Lee Michele s Astonem Kutcherem. Závěrečné bonbónky a nepovedené scény mě pobavily nejvíce. A právě to byl ten okamžik, který spojí všechny lidi v sále. 4*(14.12.2011)

• hellstruck

Protože byla v Anglii Bonfire Night a za okny mi řádili lidé s ohňostroji a petardami, dostala jsem náladu na nějaký slavnostní film. New Year's Eve nebyla ta správná volba. Ne snad proto, že by nebyl Silvestr nebo že by se mi nelíbila oslava v New Yorku (co bych za to dala, stát na Times Square..). Ani nepatřím mezi diváky, kteří u každého druhého filmu brečí, že je to předvídatelné klišé. Ale tady těch příběhů bylo tak moc, že žádný nedostal tolik prostoru, kolik by si zasloužil. Dějová linie Efron-Pfeiffer však byla výborná a ráda bych na toto téma celý film (a nějaké objasnění, proč její postava byla tak divná..). Ostatní byli naprosto nezajímaví, v čele s Bon Jovim (fuj! to nejstrašnější z celého filmu...) a Abigail Breslin, která se z krásné sympatické holky stala vyumělkovanou figurínou....(6.11.2012)

Narozeniny neslavím, svátek jsem patrně nikdy neměl, MDŽ mi zlí kapitalisté zrušili a silvestrovskou noc nejraději trávím v pracovním procesu. Po kouknutí na tento snímek patrně zlehka změním svou oslavovou strategii a občas "náhodně" uvíznu ve výtahu se sympatickou slečnou, ale to nic nemění na tom, že stále mám kopřivku z představy, že bych se mačkal na přecpané ulici s davem neznámých zbořených individuí. Přesto se mi tato oslava líbila na víc než na tři hvězdy, ale tu čtvrtou nemohu udělit kvůli závěrečnému odhalení tajemné sexy krásky, které producenti zapomněli prozradit, že jí to posledních padesát let skutečně moc nesluší.(28.6.2012)

Film se snad největší koncentrací známých tváří, jaký pamatuju. Ze začátku bylo těžké sledovat nit, těch příběhů bylo spoustu, ale jak se dalo čekat, všechny se spojily. Tenhle film je přesně takový, jaký se dá čekat, nic světoborného nepřináší, ale je koukatelný snad pro všechny. Ze záplavy hvězd mě nejvíc zaujala postarší zakřiknutá dáma Michelle Pfeiffer, Zac Efron, který mi nebyl nepříjemný, Lea Michelle, kterou jsem neznal a je to sympaťačka, Ashton ve své typické roli, Abigail Breslin, která už vyrostla a poznal jsem ji jen po hlase. S humorem to nebylo moc divoké, jen pár scén, třeba pomalá babča ve výtahu. Celkovému dojmu značně pomohla hudba pro tento žánr typická. # příběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(31.3.2012)

• Lacike

Je to rovnako umele ako predošli Marshallov pokus o imitaciu Lasky nebeskej. Namiesto Valentina tentokrat znasilnuje Silvester a dopadlo to este horsie. Pribehov je prilis vela. Kazdemu sa venuje tak minutu a hned sa skace na dalsi a tak neustale dookola a kym sa obehne kolecko a vrati sa k tomu prvemu, tak som uz uplne zabudol o com bol. Po hodine ma to prestalo bavit a sustredil som sa len na tych par z nich v ktorych hrali moji najväcsi oblubenci. U ostatnych ani po skonceni filmu neviem o co islo. No a ani tie ktorym som venoval pozornost neboli nic extra, kedze bolo prilis malo casu, aby sa poriadne rozvinuli. Tym padom ma v nich akotak bavili iba samotni herci. Potesilo ma, ze sa nakoniec spojila linia De Nira a Hillary Swank. Rad by som ich videl spolu v nejakom poriadnom filme. Jedina linia, ktora aj v tomto skratkovitom prevedeni fungovala takmer dokonale bola ta s Michelle Pfeifer. Za nu davam 1 hviezdicku. Ale ako celok to je proste tragedia. Menej je niekedy viac. Bud to chcelo menej pribehov alebo dvojnasobnu stopaz. 2/10.(1.1.2017)

• - Když Laura (Katherine Heigl) mluví s Jensenem (Jon Bon Jovi), je poznat, že scéna byla točena vícekrát, protože když kamera zabírá Jona Bon Joviho zezadu, má ruce před sebou; při střihu, kde je Jon Bon Jovi zepředu, má ruce v bok. (jujec)

• - O roli ve filmu se ucházela například i Penélope Cruz, Shiloh Fernandez, Simon Baker nebo Danielle Panabaker. (oje)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy Hailey (Abigail Breslin) objímá svou matku Kim (Sarah Jessica Parker), má Hailey žluté rukavice. O několik vteřin později, když ruce sundavá, na nich však již nic nemá. (dandislav1991)