Oproti předchozímu Valentine's Day mnohem slabší. Zpočátku jsem uvažoval dokonce o dvou hvězdách, protože jednotlivé příběhy byly většinou děsně nezajímavé a vtipu dost pomálu. Nakonec ale z filmu šla tak dobrá nálada, že tu třetí dám... a vcelku rád. Ač Efrona nikterak nemusím, jeho linka s Michelle Pfeiffer (kterou taky jinak moc nemusím) byla nakonec nejlepší.(5.1.2013)

Kdo cekal Lasku nebeskou, je blazen! Ja jsem dostala presne to, v co jsem doufala... prijemnou vanocni atmosferu plnou sentimentu (kteryzto mi v tomto pripade vubec nevadi, ponevadz v Vanocum tak nejak patri) a hodne milych tvari. Zadne skvostne pribehy ani nic prekvapiveho, ale pristihla jsem se, ze se celou dobu britrouble blazene usmivam. Nezkazila mi to ani banda pachnoucich rusky zvanicich obcanu, co se v kine roztahovala vedle me. Nejlepsi pribeh je dle meho ten vytahovy s Ashtonem Kutcherem (ktery zaroven predvedl nejlepsi herecky vykon ze vsech) a Leou Michele z Glee, hned v zavesu jsou osolarkovany Zac Efron a plachá zestárlá Michelle Pfeiffer. Nejmene me oslovil bohuzel Robert De Niro a Hilary Swank a zdaleka nejvetsim utrpenim byl Jon Bon Jovi. Prekvapive mi nelezla na nervy Sarah Jessica Parker, nejspis diky skvele Abigail Breslin. Potesil taky Hector Elizondo a James Belushi, podesil obtloustly Cary Elwes a zestarly Matthew Broderick. Reklama na Niveu sice drze bila do oci, ale ostatnich jsem si moc nevsimala - zkratka svitici New York. Hudba se povedla... a zdaleka nejvic se povedly sceny ze zaverecnych titulku! Kdyby byl v tomto duchu cely film, klobouk dolu. Takhle je to neco mezi tremi a ctyrmi hvezdami... ale ze jsou ty Vanoce, priklanim se stedre ke ctyrce.(20.12.2011)

No co no, mě se to prostě líbilo, hýřila z toho dobrá nálada, silvestrovská zábava, spousta výborných herců - fakt hodně, takže nejde jmenovat jen pár, prostě skoro všichni, opět několik jednotlivých příběhů, které se proplétají, což já mám ráda a konečně jsem viděla Lea Michele jinde než v Glee :D Klidně tomu ty 4* napálím.(3.7.2012)

V New Yorku si příchod Nového roku dost užívají. Všichni se sejdou na Times Square, kde se o půlnoci spustí obří, zářící, novoroční koule a se svým koncertním programem vystoupí hlavní hvězda večera populární zpěvák s tváří Jona Bon Joviho. Celou tuhle show má na starost organizátorka s tváří sympatické Hilary Swank, která má v nemocnici tatínka Roberta De Nira, umírajícího na rakovinu. Láskou zklamaný ilustrátor comicsů Ashton Kutcher se zase nedobrovolně zasekne ve výtahu se svojí osudovou a budoucí láskou. Hodná šéfka Katherine Heigl dokáže odpustit své bývalé lásce. Usedlá zaměstnankyně v hudebním vydavatelství Michelle Pfeiffer chytne druhou mízu ve výrazně mladším partnerovi Zacu Efronovi a věčný romantik Josh Duhamel se i po roce setká na smluveném místě s tak trochu tajemnou krasavicí a tak dále. Než se tak stane, prožijeme s celou řadou známých hereckých tváří stres, honičku, trápení, usmiřování, naději, nové začátky a druhé šance a to pěkně po americku. Vždyt na Silvestra jsou všichni k sobě tolik hodní, laskavý a tolerantní. A hlavně o tomhle tenhle romantický film vypráví. O osudech hodných a laskavých lidí v jednom chladném prosincovém dni. Od Garryho Marshalla jsem ještě neviděl film, který by svým pojetím včetně postav, nebyl mile naivní a ve své podstatě velmi idealistický. Mám pocit, že snad nic jiného ani netočí. Převedeno do praxe, všichni hrdinové v tomto filmu mají zasněné pohledy, dvě hodiny na sebe cení thymolinové úsměvy, ve zdánlivě neřešitelných a složitých situacích si vycházejí vstříc a těhotné mladé maminky s tváří Jessici Biel dělají i ve vysokém stádiu těhotenství stojky. V jakém vesmíru to Garry Marshall žije? Ani tentokrát neopomněl do svého filmu obsadit svůj "talisman" Hectora Elizonda hrajícího vyhlášeného elektro opraváře. Jestli tedy toužíte na vlastní bulvy spatřit, jak to neodolatelně na Silvestra sluší v krásných slavnostních outfitech známým herečkám, jako jsou Katherine Heigl, Halle Berry, Sofía Vergara, Sarah Jessica Parker nebo připadně, jak jsou romanticky naladění Ashton Kutcher, Josh Duhamel nebo Zac Efron a baví vás počítat, který (zapomenutý) herec se objeví v mini roličkách, máte jedinečnou příležitost tak učinit ještě před definitivním koncem letošního roku. V podstatě jen v tomto období má smysl tento sentimentálně a úsměvně laděný film vidět bez toho, aniž byste z těch cukrkandlových pohledů a sladkých úsměvů dostali cukrovku. Jistě, není to jediný film svého druhu, a obdobně laděný byl k mání už před rokem, s tím rozdílem, že se odehrával na Sv.Valentýna. A do kina si určitě vezměte i kapesníčky, mohly by se totiž hodit. 80%(29.12.2011)

Dlouho se mi nestalo, aby mě většinu času film vůbec nebavil a pak se vše změnilo v posledních pár minutách. Tenhle film je totiž taková klasická zaplétačka. Objeví se kopa příběhů. Často dost nezáživných a nudných příběhů. Nuda se tedy dá krájet a jediné, co mě drží nad vodou jsou samotní herci. Líbilo se mi sledovat scénu za scénou, koho známého ve filmu ještě potkám. Pak se to ale ustálí na určitém čísle a ty nudné příběhy začnou převažovat. Každopádně to rozpletení příšlo akorát tak včas. Jakmile Robert DeNiro na střeše nemocnice předvede super, i když trošku komorní, výkon, všechno pak má dost slušný spád. Najednou film, kterému jsem chtěl dát jednu hvězdičku, nakonec přikovám ke třemi. Proč? Prostě jenom proto, že na konci ty příběhy konečně dají smysl. Stejně tak možná i překvapením, že ten závěr se tvůrcům opravdu povedl. Je to divné, ale je to tak. Za ten závěr stojí za to celý film přetrpět.(4.1.2014)

• - Zac Efron (Paul) se po natáčení filmu Hairspray (2007) s Michelle Pfeiffer (Ingrid) do herečky údajně zamiloval a jeden z důvodů, proč přijal roli ve filmu, byla líbací scéna právě s Michelle Pfeiffer. (žvanimírek)

• - Ashton Kutcher (Randy) a Zac Efron (Paul) hrají ve filmu nejlepší kamarády. Ačkoliv divák může spatřit mnoho scén, kdy si kamarádi telefonují, nikdy je nespatří ve filmu v jedné scéně dohromady. (žvanimírek)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy Hailey (Abigail Breslin) objímá svou matku Kim (Sarah Jessica Parker), má Hailey žluté rukavice. O několik vteřin později, když ruce sundavá, na nich však již nic nemá. (dandislav1991)