Prvních deset minut filmu jsem nedělala snad nic jinýho než, že jsem se divila kdo všechno tam hraje. Opravdu film plný známých jmen. Když se odpoutám od toho, že tam hrálo snad 10 mých oblíbených herců, tak se mi to líbilo. Je nesmysl to srovnávat s Láskou nebeskou, protože, řekněme si to upřímně, další takový film už jen tak někdo nenatočí. Tohle byl příjemně oddychový film. Možná bych pár příběhů vynechala, aby tam bylo více prostoru pro ostatní, i když je těžké říct, které, protože se mi líbili všechny. Ale Zac s Michelle se mi snad líbili nejvíc, oba zazářili, hlavně na konci teda :D 4*(21.12.2011)

• Tommassi3

"Láska nám dává naději.." Zjevně i proto tenhle film, který se snaží divákovi namluvit, že vypráví o lásce a o láskách, zato mu ovšem na úkor čirého kalkulu nebylo dopřáno té skutečné tvůrčí filmařské lásky a nadšení, neměl naději na úspěch.. Maršálek Garry zde přímo hazarduje s pověstí mistra slaďáren, když až neskutečné množství velkých hereckých hvězd nechává zápasit s nablblými dialogy i banálními scénami ve vyprázdněném a bezduchém kýči.. Odporná a křečovitá variace Lásky nebeské, zvlášť s tragickým silvestrovským motivem.. My máme svoje estrádičky, Američané svoje koule, totiž kouli, připíchnuté nad Times Square..(8.1.2017)

Na takový film je potřeba především dobrá režie, protože propojit tolik příběhů a postav není zrovna nejjednodušší. Přesto mě trailer nalákal a i přes kritické recenze jsem se na film docela těšil a nakonec si nemyslím, že se nejedná o tak špatný film. Spíš mně přišlo, že film chce toho stihnout až moc, chce co nejvíc pobavit a dojmout, no a povedlo se mu to tak na půl. Nakonec se prostě nejedná o nic vyjímečného a vlastně je to jen taková klišé romanticko-optimistická oddychovka, která neurazí (a občas je dokonce i docela vtipná). PS. Snad nejvíc nápadité mi přišly závěrečné titulky... :) A nejkrásnější moment z celého filmu? Auld Lang Syne.(10.12.2011)

Nejradši bych dala 5*, protože mě ta atmosféra tak nějak unesla a u sledování jsem se cítila skvěle. Nechyběla spousta vtipných momentů a kouzlo čisté romantiky. A jelikož je konec roku, dá se odpustit i ta spousta klišé a (ne)moudrých proslovů. Jednotlivé příběhy jsou poutavé..některé méně, některé více. Mně se nejvíc zalíbil souboj o půlnoční porod a neskutečně roztomilý Zac Efron s fantastickou Michelle Pfeiffer. Dohromady to spolu slušelo i hvězdné Lee Michele s Astonem Kutcherem. Závěrečné bonbónky a nepovedené scény mě pobavily nejvíce. A právě to byl ten okamžik, který spojí všechny lidi v sále. 4*(14.12.2011)

Po Valentýnu se Marshall rozhodl složit také novoroční puzzle. Posbíral hollywoodské hvězdy, které zrovna neměly do čeho píchnout, vzal stejnou kostru a zavěsil na ni několik romantických povídek, ze kterých klasickým postupem upletl takový milý nekonflitkní cop. Některé jeho prameny jsou nudné, tuctové nebo plné klišé, a některé jsou překvapivě svěží nebo alespoň milé. Není to samozřejmě žádná Láska nebeská, není to ani tak dobré jako Valentýn, ale Michelle Pfeifer a Robert deNiro jsou výborní a také jejich příběhy patří k těm nejlepším. Není to samozřejmě nic pro cyniky, ale pro nás, notorické romantiky, příjemná, hladce plynoucí pohodovka, která nám večer nezkazí. A ani nevadí, že nejvtipnější momenty čekají u závěrečných titulků, vyzdobených legráckami z natáčení.(4.1.2013)

• - Nabídku na roli obdržela i Reese Witherspoon, ale odmítla. (oje)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy Hailey (Abigail Breslin) objímá svou matku Kim (Sarah Jessica Parker), má Hailey žluté rukavice. O několik vteřin později, když ruce sundavá, na nich však již nic nemá. (dandislav1991)

• - Když Laura (Katherine Heigl) mluví s Jensenem (Jon Bon Jovi), je poznat, že scéna byla točena vícekrát, protože když kamera zabírá Jona Bon Joviho zezadu, má ruce před sebou; při střihu, kde je Jon Bon Jovi zepředu, má ruce v bok. (jujec)