Naprosto nechápu zdejší bídné hodnocení. Skvělá atmosféra vánoc a konce roku, ke které patří třeba i trochu přepísknutý sentiment - o toho už tyhle svátky jsou aby tyhle pocity mají probudily. Scénárista byl opravdu kumštýř, když dokázal splést takové množství jednotlivých příběhů, které se logicky proplétají, neztrácejí ani napětí, ani humor, ani romantiku a dojdou takového vyvrcholení, jaké sice lze očekávat, ale jaké k filmům tohoto typu nutně patří, nemají-li se pokazit. Herecké výkony jsou bezchybné, herci hrají lehce, jako by se chvílemi sami bavili tím, co je právě napadlo pronést nebo udělat. Nenašel jsem důvod ubrat jedinou hvězdu.(3.6.2012)

Působilo to na mě tak, že se tvůrci velmi snažili, ale často zbytečně a bezvýsledně. Je zde vidět i snaha o vtip, který také mnohdy nevychází. Někdy však naštěstí ano. Nejvíce se mi líbila Sofía Vergara, která se svým přízvukem musí pobavit většinu lidí. Závěrečné titulky se mi líbily asi nejvíce. Nejen díky písni od Pink.(14.12.2011)

Nejradši bych dala 5*, protože mě ta atmosféra tak nějak unesla a u sledování jsem se cítila skvěle. Nechyběla spousta vtipných momentů a kouzlo čisté romantiky. A jelikož je konec roku, dá se odpustit i ta spousta klišé a (ne)moudrých proslovů. Jednotlivé příběhy jsou poutavé..některé méně, některé více. Mně se nejvíc zalíbil souboj o půlnoční porod a neskutečně roztomilý Zac Efron s fantastickou Michelle Pfeiffer. Dohromady to spolu slušelo i hvězdné Lee Michele s Astonem Kutcherem. Závěrečné bonbónky a nepovedené scény mě pobavily nejvíce. A právě to byl ten okamžik, který spojí všechny lidi v sále. 4*(14.12.2011)

• Botič

Garry Marshall by neměl točit pokračování svých filmů! Šťastný Nový rok je vyžilá parodie na komedie, která znásilňuje romantiku a nechá si k tomu hrát Goo Goo Dolls. Garryho malý zločin proti lidskosti a americký výplach, který se točí snad jenom kolem té jedné jediné stoupající / stagnující / padající koule. Ale co všechny ty hvězdy?(12.4.2012)

režisérská rutina, která je rok od roku horší. Vhodná akorát na tu moji cestu busem domu. Sv. Valentýn ještě šel, ale tohle už o poznaní nudnější. holt Láska nebeská byla první a zabrala si Vánoce a navíc britský humor je vtipnějsí, takže to vyhrála to na celé čáře. Marshall to chtěl zopakovat a nejdřívě si zabral Sv. Valentyn, ted to byl Silvestr a doufam, ze pristi (tento) rok nepřijde část III ... tipovala bych to na oslavy 4. července :)(8.4.2012)