Nová Láska nebeská!? Film by chtěl být, ale... Spousty rozmanitých příběhů, ale žádný nedostane tolik prostoru, aby zaujal a abych hrdinům začal fandit. Závěr sice mnohé propojuje a je trochu láskynebesky medový, ale to z něj romantický filmový bonbónek neudělá. Je jen fajn. Lepší tři, s přimhouřenýma očima možná čtyři hvězdy. 70%(3.1.2016)

Poslední vteřiny roku se tak nějak všichni na celém světě spojíme...Doslova a do písmene celá plejáda hereckých hvězd od nejnižší po tu nejvyšší svítivost se sešla v tomhle filmu aby s námi prožila poslední den roku 2011 v New Yorku. Samozřejmě nechybí herecký talisman Garryho Marshalla Hector Elizondo, který má nástup skoro královský. Spousta hezkých příběhů z nichž podle mě je nejlepší ten, ve kterém se objeví Zac Efron s Michelle Pffeifer. V těsném závěsu za nimi ve výtahu uvízlý Ashton Kutcher s Leou Michele. Anebo Josh Duhamel? Bylo toho moc a přiznám se, že se mi to hodně líbilo. A že je to jedno velké klišé, které po podobně laděné Valentýnské komedii natočil tvůrce Pretty Woman? No a co!(2.5.2012)

• hous.enka

Hollywoodská přehlídka klišé, stereotypů o romantických filmech a hlavně celé řady herců z romantických filmových trháků. Plus Jon Bon Jovi, písnička New York, New York, spousta reklamy Nivea a řádně oslazený konec. Nuž, (britské) Vánoce tu už byly, i (hollywoodský) Valentýn a teď Silvestr. S přibývajícími vráskami herců ubývá na kvalitě těchto filmů. Nechci vidět film o velikonočním zajíci nebo dokonce o Martinu Lutherovi.(18.4.2012)

Působilo to na mě tak, že se tvůrci velmi snažili, ale často zbytečně a bezvýsledně. Je zde vidět i snaha o vtip, který také mnohdy nevychází. Někdy však naštěstí ano. Nejvíce se mi líbila Sofía Vergara, která se svým přízvukem musí pobavit většinu lidí. Závěrečné titulky se mi líbily asi nejvíce. Nejen díky písni od Pink.(14.12.2011)

• Anrie

Áha! Tady někdo už předem věděl, že se bude jednat o kýčovitý propadák. Takže raději zaplatil tučné odškodném snad všem hollywoodských hvězdám nehvězdám, které přimluvil k účinkování. Pravděpodobně s domněním, že aspoň oni přilákají diváky do kin, když už to příběh s fádním scénářem nedokáže. Ještě Meryl Streep a byla hollywoodská smetánka kompletní. Co záběr, to známý obličej. K zbláznění.(8.1.2017)

• - O roli ve filmu se ucházela například i Penélope Cruz, Shiloh Fernandez, Simon Baker nebo Danielle Panabaker. (oje)

• - Ashton Kutcher (Randy) a Zac Efron (Paul) hrají ve filmu nejlepší kamarády. Ačkoliv divák může spatřit mnoho scén, kdy si kamarádi telefonují, nikdy je nespatří ve filmu v jedné scéně dohromady. (žvanimírek)

• - Do role Laury Carrington byla původně obsazena Halle Berry, ale z natáčení odstoupila kvůli probíhajícím právním sporům se svým bývalým partnerem a byla nahrazena Katherine Heigl. Po vyřešení rozepří se k projektu opět vrátila, avšak jako jiná postava. (oje)