Pojď se taťko Roberte „beru všechno“ De Niro naposledy podívat na po žerdi klouzající křišťálovou kouli na Times Square, vyzve nemocného otce dcera Hilary „neumím si vybírat role“ Swank. Garry Marshall jede posledních dvacet let na náhody a doufá, že s mizerně napsanými postavami a dialogy zopakuje kouzlo nesmrtelné pohádky Pretty Woman. Měli jsme Valentýna, konec roku, teď může přijít třeba Den nezávislosti nebo Halloween. Je to jedno. Pokud si herci „jen“ odvedou svůj nudný standard, jejich osudy nás neosloví, za srdce už vůbec nechytí, tvůrci nezapomenou připojit několik vyložených nesmyslů (matka permanentně sledující svou dceru) a vynášet pitomá poselství, bude to špatné. Úchvatně nasnímaný New York toho moc nezachrání, tempo je kolísavé, první polovina prakticky otravuje, zajímavější obrysy jednotlivých příběhů přinese až půle druhá. A divák se může hádat, zda je horší oteklá Heigl, mizerný Bon Jovi nebo stále stejná S. J. Parker?(29.12.2014)

• Hild

Marshallův druhý pokus o americkou Lásku nebeskou, opět se sešla Hollywoodská herecká smetánka a opět to nevyšlo. Ten film nemá totiž atmosféru, celé to bylo takové nijaké. Ani jedna dějová linie neměla sílu pohladit duši diváka, nedokázala vykouzlit ten příjemný úsměv ve tváři. Poslední půlhodinu už se režisér snaží z diváků dostat především slzy, jenže všechny ty postavy byly tak málo uvěřitelné a strašně vyumělkované. Nebyla zde ani jedna postava, se kterou bych jakkoliv cítila a ze které by vyzařovala upřímnost. Šťastný Nový rok je docela zbytečný film, a když ho vynecháte, myslím, že se vůbec nic nestane.(17.4.2012)

Film se snad největší koncentrací známých tváří, jaký pamatuju. Ze začátku bylo těžké sledovat nit, těch příběhů bylo spoustu, ale jak se dalo čekat, všechny se spojily. Tenhle film je přesně takový, jaký se dá čekat, nic světoborného nepřináší, ale je koukatelný snad pro všechny. Ze záplavy hvězd mě nejvíc zaujala postarší zakřiknutá dáma Michelle Pfeiffer, Zac Efron, který mi nebyl nepříjemný, Lea Michelle, kterou jsem neznal a je to sympaťačka, Ashton ve své typické roli, Abigail Breslin, která už vyrostla a poznal jsem ji jen po hlase. S humorem to nebylo moc divoké, jen pár scén, třeba pomalá babča ve výtahu. Celkovému dojmu značně pomohla hudba pro tento žánr typická. # příběh 5 | hudba 7 | humor 3 | akce 0 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(31.3.2012)

Marshallovi nestačil Valentýn a tak opět obvolal půlku Hollywoodu a natočil jakousi poctu Novému roku. Je pravda, že takovou koncentraci hvězd na metr filmového pásu byste asi hledali jen těžko, ale na druhou stranu to rozhodně ještě není záruka, že uvidíte výborný film. Obecně půlka dějových linek je vcelku o ničem, případně o jednom, dvou záběrech, ale jsou tady i takové, které nejsou hloupé a díky nimž budete chtít tenhle film dokoukat (Bon Jovi-Heigl, Kutcher-Michele, Duhamel-nebudeme spoilerovat :) ). Snesitelný a místy i sympatický pohled na silvestrovský shon a stres, který nám stále dokola opakuje to samé: mějme se rádi a odpouštějme.(7.4.2012)

// Distribútor: Warner Bros. (New Line) // Počet premietajúcich kín v USA: 3,505 // Otvárací Víkend USA: $13,019,180 // Od samého začiatku až po samotný koniec ide o príjemné a sympatické pozeranie. New Years Eve je síce klišé, ale ktorý film dnešnej doby nieje?. Z deja a hereckého obsadenia som bol milo prekvapený a aj preto som sa vôbec nenudil, čomu odpovedá aj moje hodnotenie.(28.4.2012)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy Hailey (Abigail Breslin) objímá svou matku Kim (Sarah Jessica Parker), má Hailey žluté rukavice. O několik vteřin později, když ruce sundavá, na nich však již nic nemá. (dandislav1991)

• - Když Laura (Katherine Heigl) mluví s Jensenem (Jon Bon Jovi), je poznat, že scéna byla točena vícekrát, protože když kamera zabírá Jona Bon Joviho zezadu, má ruce před sebou; při střihu, kde je Jon Bon Jovi zepředu, má ruce v bok. (jujec)

• - Ashton Kutcher (Randy) a Zac Efron (Paul) hrají ve filmu nejlepší kamarády. Ačkoliv divák může spatřit mnoho scén, kdy si kamarádi telefonují, nikdy je nespatří ve filmu v jedné scéně dohromady. (žvanimírek)