• teutates

Opět kupa známých ksichtů, no a neblíží se Valentine's Day, protože ten už byl a Marshallovi došly nápady, no naštěstí přichází Happy New Year a s ním i Garryho intuice... huúurej. Někdo natočí víc příběhů v jednom snímku a retrospektivně je prolíná, zapadají do sebe jako puzzle, dejme tomu good work a někdo zobrazí víc situací, které jsou o hovně, no pořád je pojí štastný nový roook, jeéej. Momentálně se cítím jako náctiletá patnáctka (sorry girls) vím, že jsem byl podveden, no stejně se mi to jakýmsi úchylnym způsobem líbilo, ehm. 4/10(16.12.2011)

Bolo mi jasne, ze Gary Marshall uz nikdy neprekona PRETTY WOMAN (1990) a ze tento film bude len takou nenarocnou a pre mnohych az nudnou jednodhubkou. Reziser sa snazi divakov pobavit pribehmi mnohych ludi, ktore sa odohravaju pocas jedneho silvestrovskeho dna a noci, ktori sa tak moc chcu stretnut a bud sa chcu udobrit alebo si popriat stastny novy rok, pripadne niekoho pobozkat, avsak posobilo to na mna, ako skor epizoda z nejakeho sitcomu, ktory mi ani nepripadal humorny, ale zaver sa mi aspon celkom pacil a hlavny dovod, preco som si nechcel nechat ujst tento film, bolo obsadenie mnohych znamych hercov. _________ Michelle Pfeiffer - (Ingrid) +++ John Lithgow - (Ingridin šéf) +++ Zac Efron - (Paul) +++ Robert De Niro - (Stan Harris) +++ Halle Berry - (Sestrička Aimee) +++ Cary Elwes - (Stanov doktor) +++ Jessica Biel - (Tess Byrne) +++ Seth Meyers - (Griffin Byrne) +++ Sarah Paulson - (Grace Schwab) +++ Til Schweiger - (James Schwab) +++ Katherine Heigl - (Laura) +++ Jon Bon Jovi - (Jensen) +++ Sofía Vergara - (Ava) +++ Ashton Kutcher - (Randy) +++ Lea Michele - (Elise) +++ James Belushi - (Building Super) +++ Sarah Jessica Parker - (Kim) +++ Abigail Breslin - (Hailey) +++ Hilary Swank - (Claire Morgan) +++ Ludacris - (Brendan) +++ Hector Elizondo - (Kominsky) +++ Matthew Broderick - (Pán Buellerton) +++ Produkcia: Toby Emmerich +++(7.1.2012)

Po vzoru úspěšné "Lásky nebeské" nám i klasik romantického žánru Garry Marshall, přináší několik rozdílných romantických příběhů v jednom, tentokrát v období, blížícího se konce roku. Dané příběhy sice nejsou tak romantické, aby dokázaly vytvořit slzy ani tak zábavné aby rozesmály ale díky hereckému ansámblu, čítajícím řadu výborných herců, dokáže film zaujmout, mužskou i ženskou část publika, zvláště, když je určen pro sledování, právě s tím, koho máte rádi. V tom případě možná přidáte i hvězdu navíc.(4.1.2013)

• bouncer

Bleh. Klasická spleť příběhů v jeden den v jednom městě, která někde fungovala (Crash), ale tady... fíha, nikdy bych neřekl, že film se jmény jako De Niro, Swank, Berry, Pfeiffer atd. atd. se bude blížit odpadu. Americký pohled na silvestr, kde nejdůležitější věcí je pár světýlek (koule jede nahorů a pak pojede dolů, nejdramatičtější moment je, když se zastaví a málem to zničí oslavu konce roku půlce celého světa... má ještě někdo chuť zvracet?), nesmyslně namačkané davy na ošklivém Times Square a samozřejmě půlnoční polibek, je jedno od koho, hlavně když bude. Nuda, patos, senilní Marshall.(12.3.2012)

• MartinezZ

Nedokoukáno. Ve třetině filmu, asi u milionté první další postavy v příběhu (mnoha příběhů) jsem už očekával KONEČNĚ konec. Pohled na progress bar zlomil moje odhodlání a následně jsem začal zlehka skákat v ději. Lehké hopsání se změnilo posléze ve zběsilé přeskakování několika desítek minut a zjišťování, ŽE SE MEZI TÍM VŮBEC NIC NESTALO! Neuvěřitelné nudné zpracování několika životních příběhů neskutečně velkého množství relativních filmových hvězd, které tu neměly ani prostor, aby dokázaly zahrát něco, na co by se dalo po filmu vzpomínat. Jedno velké hloupé vyčpělé a milionkrát jinde viděné klišé bez nápadu a bez šťávy. Takových xichtů přišlo zcela vniveč. ~ Překvapilo několik osobností: Til Schweiger za to, že se tu vůbec objevil, nečekal bych ho mezi ostatními hvězdami - má zřejmě dobrého agenta. Jon Bon Jovi a Michelle Pfeiffer tím, že bych je nepoznal. A Halle Berry za to, že ukázala, že ještě žije.(25.4.2012)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy Hailey (Abigail Breslin) objímá svou matku Kim (Sarah Jessica Parker), má Hailey žluté rukavice. O několik vteřin později, když ruce sundavá, na nich však již nic nemá. (dandislav1991)

• - Zac Efron (Paul) se po natáčení filmu Hairspray (2007) s Michelle Pfeiffer (Ingrid) do herečky údajně zamiloval a jeden z důvodů, proč přijal roli ve filmu, byla líbací scéna právě s Michelle Pfeiffer. (žvanimírek)

• - Do role Laury Carrington byla původně obsazena Halle Berry, ale z natáčení odstoupila kvůli probíhajícím právním sporům se svým bývalým partnerem a byla nahrazena Katherine Heigl. Po vyřešení rozepří se k projektu opět vrátila, avšak jako jiná postava. (oje)