Grave Encounters

všechny plakáty

Monellito

U tohodle filmu jsem se bál, jako dlouho ne. Jenže co je moc, to je moc. Proč se proboha nemohou dostat ven? To je ta největší hloupost, u které jsem měl chuť to vypnout. Logika nulová, ale atmosféra - hororová. ()

Patroxi

Jakože super .... párkrát sem se lekl ... a celou dobu v napětí mazeček :) takovej blairwich akorát né v lese ale v blázinci :) ()

reccal

Ječení, strašidelné protáhlé xichty, ječení, utíkání, ječení, utíkání jinam, ječení a hromada blbých nápadů. Tisíckrát viděné, nepřekvapivé, trochu o ničem? Jistě. Nicméně mají GE spoustu super momentů a jemných detailů, že se na ně kouká překvapivě dobře, dokonce i opakovaně, když si ty ječící pasáže přetočíte. Někdo píše - závěr debilní. Já píši - závěr super, prostě syrová duchařina, jak má být. 60% ()

prostoreka

Dobre, dobre, pozerám, mykám sa, ľakám sa, dokonca si zakrývam hlavu paplónom (!) a zrazu bum. Tvorcovia asi začali niečo užívať, resp. možno aj prestali. Ale 3* za super rozbeh a čiastočne jadro filmu. ()

Vozy

Ale tak celkem to šlo, až na pár drobností. Třeba, že nesnáším uřvané krávy a afektované negry :) ()

pájap

dobrá duchařina..hoodně dobrá...temná atmosféra bezmoci je všude okolo...........líbilo moc chci dvojku.. ()

Kraliczech

Průměrný horor, kterému bych ovšem dal 4 hvězdičky za atmosféru blázince a reality show a za práci s divákem za totální absence hudby. Co to ale totálně shodilo, bylo nějaké rozuzlení, zakončení, něco, co by odpovělo na všechny otázky, které jsem si během filmu pokládal. Neuzavřený, záhadný konce, ale tohle mi přišlo spíš "nedodělaný". ()

markashek

Průměrný horor s průměrnou zápletkou. Hlavní hrdina tak trochu nanicovatý, musí za každou cenu všechno točit, což je nelogický - jako v Paranormal Activity nebo Záhadě BW. Přesto mě pacienti s křivícíma se ksichtama dokázali postrašit. 60% ()

Paulie2

Celkem povedené, ale žádný zázrak, nic originálního to není. Pokud je to váš první horor typu nalezená kamera, tak se vám určitě bude líbit. Jinak pro mě celkem předvídatelné a ke konci vyloženě přehnané. Nicméně NE nejhorší .. 3* ()

vorel999

Podle mě průměrný amatérsky nahraný horor, který mě bavil o dost víc než Záhada Blair Witch, jelikož tu byli ti duchové i vidět a o to beru jako velké plus. Herecké výkony nic světoborného, ale dá se to. Vizuální efekty se mi líbily, teda dokud ze stěn nezačli vylézat ruce, což mi připadalo dost naprd. Je vcelku škoda, že režisérská dvojice nenatočila žádné další filmy, ale nečekejte žádný moc propracovaný příběh, za celou dobu filmu se nedozvíte skoro nic. Např.: Proč vlastně duchové zabíjí lidi zabíjí nebo co s nimi vůbec dělají? Kam ti lidé vůbec mizí ? Nebo jak to, že se celá budova mění v průběhu filmu ? Za dveřmi, kterými vstoupili je najednou další chodba ? To je záhada. Ale to s těmi dveřmi beru spíše jako plus, jelikož sem to teda nečekal. Celkem sem se lekl asi 3x, což teda moc není, ale celková atmosféra blázince se jim celkem povedla. Dávám tomuto filmu 50%. ()

Allein4

Já vážně nevím - dvě hvězdy, nebo tři hvězdy? Ono to nebylo špatné, i když již milionkrát stejné (takových hororů je vážně spousta), ale zároveň tam byla hromada až moc velkých zbytečností, které duchařinu notně kazí. ()

assassinGH

Prostredie filmu a štyl spracovania je veľmi zaujímavý, ale chýba tam to správne spracovanie. Každý horor predsa musí byť strašidelný. Tento kvôli prehnane "strašidelním" scénam stráca to hororové čaro. Báť sa dalo možno len prostredia alebo správcu na začiatku filmu. Nabudúce dať viac snahy do tvorby filmu, ako do nadávok v scenári ;) ()

Richie4422 odpad!

Nudný, nenapínavý, roztrasený film s amatérskymi efektami a ľakačkami. Nie milí tvorcovia, miliónkrát prepraté prostredie a koncept s vŕzgajúcimi dverami a prievanom dojem vážne neurobí. Strata času. ()

90125

Skutocne hrôza. Dalsi zo serie NONSENS filmov. Deju sa okolo mna nepredstavitelne strasidelne a nadprirodzene veci, ale ja stale statocne drzim kameru a vsetko tocim, namiesto toho aby som bezal o zivot. Dokonca zvladam urobit aj "stand up" a zhodnotim pre divakov situaciu. Kamera absolutne bezdovodne poskakuje uz od zaciatku. Takyto kameraman by sa nechytil ani v tzv. spravodajstve TV JOJ. A to uz teda je co povedat. Cely film je bezbrehe kopirovanie uz tolkokrat natoceneho. Psychiatricka liecebna, ake originalne ! Vsetky situacie su neuveritelne sablonovite, herci su skutocne slabi a hlavne ich postavy su nesympaticke. Nezalezalo mi ani na jednom z nich, aby sa z toho baraku dostal. Ti ludkovia sa vobec nevedeli bat. Vrchol nastava, ked hlavny hrdina sam seba natoci, ako ulovi a zozerie potkana. J*bat spoilery ! 28 % ()

Shay

Kdyby se objevilo pokračování, vůbec bych se nezlobila. Opuštěná léčebna a lekačky? To je moje ♥ ()

Mesmeric

Ach jo, proč já se nikdy nepoučím. Prvních 40 minut jsem si znuděně cvrnkal do svých kuliček a přemýšlel, proč se pořád snaží všechny přesvědčit, že se jedná o reálné záběry. Vždyť na to by neškočil ani ten největší dement v Dobřanech. Po tom tragickém začátku se člověk těžko dostával do tempa a jako by to režisér tušil, začal tam chrlit zombíky a vyvolat děs pomocí trapných lekaček, jo jednou jsem si málem cvrnkl do kalhot, ale to není důvod, proč bych měl sledovat horor. Na závěr přemýšlíte jestli tu lobotimii jste neaboslovali vy. No prostě propadák, jednu hvězdu navíc za to, že jsem si musel skoro měnit spodky. ()