Grave Encounters

všechny plakáty

Pollini

Další film o tom, jak v psychiatrické léčebně bezcílně straší duchové mrtvých pacientů, kterým se natahuje obličej a místo očí a úst mají černé díry (všichni). To bylo fakt přitažené za vlasy. Megaklišé v podobě skupiny neznabohů, kteří dělají falešný seriál o strašidelných domech, díky své idiocii prožívají děs tím, že neustále chodí po chodbách. Čekala jsem od toho mnohem víc. ()

Wiceman

Nemůžu si pomoct, ale mě se to líbilo. Jooo sice hlavní skupina Ghostfacers mi přijdou jak postižený retardi z Big Brothera a ty efekty duchů jsou jak androiďácký appky na mobilu, ale ta atmoška u mě obstála na výbornou. Čekal jsem hovadinu dle komentářů tady, ale dostal jsem relativně příjemnej found footage horor. Rozhodně lepší než Paranormal activity s nahráváním spící, pšoukající krávy :D ()

Allica

Mně to tu atmošku nenavázalo. Přišlo mi to až moc přehnané a neměla jsem ani pocit nějakého tajemství. Možná kdy mě trochu zamrazilo byl moment, kdy hlavní představitelé zjistili, že už mělo svítat a je pořád noc. ()

Tribbiani27

Je to originální, je to napínavé, je to prostě povedené! Má to svoji atmosféru, konečně se mi líbí, že potenciál filmu byl naplno využit a člověk je napnutý od začátku do konce. ()

H3D_kRu

Aj jaj ... opět pokus a vedle :) od půlky filmu jsem se mínil unudit k smrti a klišé typu skupina lidí po tmě někde už je fakt vopruz pokud už konečně někdo nevymyslí něco zajímavého, překlikl jsem nakonec abych se podíval zdali někdo přežil a asi ne, nuda. ()

Korra

Fajn horůrek o bandě nevěřících pseudolovců duchů, kteří ke svému vlastnímu překvapení na skutečná strašidla narazí. Pěkný přerod vysmátých pozérů na lidi s trochu napnutý nervy po totálně vyděšené jedince. Líbil se mi značně pochmurný závěr, který navíc na rozdíl od většiny moderních hororů nabídl i jakési vysvětlení. Jen proto, že má televizní štáb sebou kamery, nemusí se jednat o subžánr found footage - kdyby tam nebyly, výsledek by byl prakticky stejný. Zkrátka stará dobrá vyvražďovačka ve strašidelném domě. ()

Stalker85 odpad!

Tak nevim..ze začátku jsem si dokonce prvních několik minut myslel, že to je parodie na Ghost Adventures...po chvíli už mi ale byo jasnž že to neni parodie,ale těžká vykrádačka GA. bohužel naprosto stupidní děj,výkony herců jsou na úrovni studentskýho filmu na základní škole a do toho ta nesnesitelně histerická nána. Film v sobě neskrývá ani špetku originality,naopak,95% je vykradení Ghost Adventures (kdo zná pochopí) a 5% je Dům v Růžích (kdo viděl taky mu doteče co tam vykradli) . Tohle je prostě jeden z nejhorších počinů jaký jsem letos viděl (né-li jaký jsem vůbec kdy viděl) . slabota slabota slabota..Děj nudnej jak záznam zasedání z Poslanecký sněmovny, atmosféra napínavá jak při projevu prezidenta a herecký výkony oslnivý asi jako zhaslá lampička. !!ODPAD!! ()

HeroinClown

... až taká tragédia to nebola. Na horúce letné večery to príjemne zchladilo krv v žilách. Nič nové, stokrát obohrané divadlo o duchoch, ale chvíľami som sa bavil. Chýbala tomu nálepka "true events", herecky nezvládnuté pasáže, ale na Kanadu to ušlo. Pamätná veta mi však utkvela v hlave. "I said cook my dinner, bitch ! " ()

TheLegend27

Nejspíše první pořádný horor, co jsem jako děcko viděl. Tehdy mě vyděsil dokonale. Uplynulo pár let a odvážil jsem se podívat znovu, raději za denního světla. To už tak působivý nebyl. Pár scén si ale zapamatuju (i v dobrém slova smyslu) a to místo atmosféru má. Na jednu stranu jsem rád, že nezůstalo u občasného hýbání s předměty, na druhou stranu se ne všechny efekty úplně povedly. :D Myslím, že 3* odpovídají a na opětovné zhlédnutí si film ponechám. ()

Nektarinka

Tak tyhle typy hororů přímo zbožňuji! Opuštěná psychiatrie, blázni, paranormální jevy. Žádná cákající krev a podobné nechuťárny, psychologický horor jak má být! Byl mi doporučen a zhlédla jsem ho na velmi příhodném místě ( myšleno sama v noci na chatě v lese, né v blázinci:-D ), jediné co mohu je ho doporučit dále - 5/5. ()

Grulda55

Nehorázně roztáhlá stopáž co se obsahu týče.80% času se jen vedou stupidní dialogy ale z toho co bychom očekávali naprosto nic.Snaží se to dohnat závěrečnými cca 20 minutami, které ale jsou i přes to slabé.Rozhodně jsem čekal mnohem více 25%. ()