Grave Encounters

všechny plakáty

Babbsi

Miluji ten amatérský způsob natáčení filmů.. prostě miluji. Dokáže to přivodit tu správnou atmosféru. Otevřeně přiznávám, že jsem se bála jít na záchod, jelikož když jsem se na to koukala, byla jsem bohužel/bohudík sama doma. V pozadí filmu nehrála žádná hudba, tudíž svou velkou roli ovládlo ticho, které bylo místy doprovázené mými vzdechy. Gratuluji, povedlo se. ()

Eclipsis___

Jedna z lepších duchárskych záležitostí s mrazivými momentami a pomerne dobrou kamerovou prácou. Aj keď na druhej strane až moc dobrou, až som sa párkrát divil, prečo ten kretén nehodí kameru o zem a nezdrhá. Takže hviezda dole za občasné nelogické správanie postáv. ()

Barb1

Mne sa osobne film páčil.Niektoré scény boli naozaj prehnané a určite sa im nedalo uverit.Ale myslím si,že námet bol dobrý,vo chvíli ked zistia,že niet cesty spat a to doslova som si hned predstavila čo sa teraz stane?!Ako to vyriešia?Navyše niektoré scény su naozaj lakajúce,ked to pozerá niekto kto sa tak velmi nepozerá na detaily a nehladá vo filme chybu ale snaží sa užit si ho,tak nebude sklamaný.Pozerali sme to s kamarátkami a dvom neraz vyleteli pukance z ruky,je pravda,že oni sa zlaknú aj takých hororov,ktoré málokoho vylakajú.Ale hlavné je,že si ho užili!A ja som sklamaná tiež určite nebola! ()

Jackof25

Film který neurazí a bude vás mrazit v zádech. Lekacích scén je zde opravdu hodně. Mám rád prostředí starých nemocnic nebo psychiatrické léčebně která je použita zde. Občas vadí rozklepaná kamera, ale efekt je to dobrý stejně jako v Blair Witch. Hodnocení 3/5 za atmosféru ()

sOlaR

Něco málo to v sobě má, maličká změna oproti PA, ale víceméně stejné a možná s tím rozdílem že tady to tvůrci trochu víc přitáhli za vlasy. Což dodává filmu, který se má tvářit jako realný a má divákovi ukázat, že nadpřirozený jevy existují, úplnou falešnost. Ale jako trochu jsem se pobavil. 2/5. ()

corbi

První polovina filmu byla docela dobrá, měla atmosféru a vtáhla mě do děje, ale druhá polovina filmu, kde se začalo okolí měnit a všichni hrdinové se jakoby dostali do jakési paralelní dimenze, mě úplně přestala děsit a v podstatě i nudit. Pár záběrů bylo dobrých a občas jsem se v druhé polovině leknul, ale už to nemělo tu atmosféru první poloviny. Film asi měl gradovat a režisér to tak asi i zamýšlel a tím záměrem se to pokusil i natočit, ale asi je to už moc ohraný způsob zpracování námětu. ()

Martinaa.Tru

Jeden z mála nových "ducháren" kde mohu říci ano bála jsem, donutilo mě to se zamyslet ... První polovina filmu spíše nuda - vše se odehrává rádoby !skutečné události" . V druhé polovině dodává na sympatiích noční světlo kamer. Až na nějaké přehnané snímky viz "záhadné postavy" JInak musím doporučit , každý má jiný názor ()

Fixas

Mě tento horror ohromil a musím říct, že se objevil po delší době jeden, který mi působil mrazení a husí kůži a dokonce i nějaké to leknutí. Skupina nadšenců paranormálních jevů natáčí seriál právě o tomto tématu. Při 6. díle navštíví psychiatrickou léčebnu s temnou minulostí , do které se nechají zamknout. Nevědomky se tak ženou ke své zkáze. Upřímně jediné slabé místo, pokud si rozdělíme film na části, vidím v konci. Čekal jsem opravdu víc. Bylo to jak když běžec na jednu míli přepálí svůj start, celý průběh zápasu běží ve vedoucí skupince a mnohdy i vede a nakonec mu však nezbudou síly na závěrečný finish. Protože jsou u mně závěry hodně důležité, dávám jen 4 hvězdy. ()

kristmeister

V životě jsem ve filmu necítil tolik napětí, tolik emocí a tolik strachu....vydržel jsem napjatý až do konce, jasných 5 hvězd =) ()

JamesMalat

Těšil jsem se na pořádnou dávku napěti a strachu, ale obě dvě tyto filmové vlastnosti se ke mě dostávali během filmu opravdu stěží, kvůli poněkud horím hereckým výkonům a některým skoro až humorným scénám, co bylo na filmu ale nejhorší, byl předvídatelný děj přesně jsem věděl co se kdy stane a kdy se co pohne, také mě sklamal konec, ávám hvězdičku za pár lekavých scén a za to že jsem se u tohohle "hororu" párkrát zasmál ()

Mlegolas92

Tento film mě kupodivu překvapil. Found footage filmy mám celkem v oblibě a tento rozhodně patří k těm nejlepším. Jak už to bývá, tak se prvních 30 minut filmu celkem táhne, ale pak už atmosféra jenom graduje. Pro odpůrce tohoto žánru to nic světoborného není, ale pokud máte v oblibě filmy jako je Paranormal Activity a Záhada Blair Witch, tak se u tohoto kousku budete parádně bavit. ()

Ariano

Kdo neuvidí, neuvěří. První půlka filmu naprosto o ničem, nudná a bez čehokoliv aspoň trochu koukatelnýho. Ale pak se najednou všechno změní. Pořád čekáte, kdy přijde ten okamžik, že něco odporného a strašidelného skočí před kameru, a ono potom opravdu skočí. Už chápu, kde se berou různý ty hororový fotky, co kolují na FB. Tady v tomto filmu. Efekty jsou naprosto bravurní. Ale děj? Ten tam žádný není. Nic není vysvětleno, a ani jinak to nelze pochopit. A otázka na konec, jak se on dostal ven? Dostal se ven? Poslední záběr je, jak tam po lobotomii leží na zemi a říká, že může jít domů… A konec prostě! ()

ES13

Něco na způsob ,,Vražedná hra". Z mého pohledu. Horor to byl ucházející, herci celkem přijatelní a konec byl opravdu zážitek. Jak už jsem tvrdila u druhého dílu, který se mi prostě osobně líbil víc, tak tenhle nebyl o tolik horší. Přišlo mi, že v něm nebylo tolik počítačových efektů. Ale další film z amatérské režie, který se vcelku vydařil. ()

HoFikus

Není to zas tak hrozný. Pár lekacích scén , dobrý příběh a slušné herecké výkony. Akorát bych vytknul, že trailer byl strašidelnější než celý film. ()

bara1313

achjo ... já osobně mám ráda filmy, které se točí na ruční kameru a mám také ráda duchařiny, nebo jakékoliv paranormální jevy v hororech a tak jsem si řekla, že by tento horor mohl naplnit má očekávání a mohl by být dobrý ... no .. zase jsem se zmýlila ... první část - ok, dá se ... ale pak, když se v druhé části film zařadí mezi ty, kde už víte, co se až do konce bude dít je to znatelná nuda a kvalita padá dolů ... přesně víte, kde na Vás co vybafne, přesně víte, že nakonec zbyde zase jen jeden hlavní hrdina, který ale stejně nakonec zemře a takových věcí je tam bohužel víc ... takže tento film jen za jednu hvězdu .. ()

pravda1

Brutálne slabé - trápna roztrasená kamera,to blúdenie mne to pripadalo ako keby chodili stále po tej istej chodbe a nemohli nájsť schody a asi dve trápne strašidlá počas filmu to je sakramentsky málo.Brat mi hovoril že je to super horor ale ja si takto horor nepredstavujem pretože namiesto toho aby som bol v napätí som zíval nudou.Proste je to bieda.... ()

Pollini

Další film o tom, jak v psychiatrické léčebně bezcílně straší duchové mrtvých pacientů, kterým se natahuje obličej a místo očí a úst mají černé díry (všichni). To bylo fakt přitažené za vlasy. Megaklišé v podobě skupiny neznabohů, kteří dělají falešný seriál o strašidelných domech, díky své idiocii prožívají děs tím, že neustále chodí po chodbách. Čekala jsem od toho mnohem víc. ()