Grave Encounters

všechny plakáty

posh.exe

ministerstvo hororů varuje: toto je nehorázná sračka. BlairWitch žánr ve stylu Zone Reality prožívá zlatá léta, ovšem slušně gradující příběh byl v půlce ucamrcán snahou vměstnat do děje všechny tradiční aspekty: duchařinu, lekačky, zombíky, mentálně narušené, paranormální jevy a satanismus. To, co se tvářilo na skoro čtyři hvězdy dostává jednu. ()

nurielka

Už ma nudia tie hororíky, kde sa všetko končí zle stále dokolečka. Nech už pre zmenu nájdu dvere s nápisom EXIT a bude koniec filmu. Záver ma veľmi sklamal a chýbala tomu T Á skutočná pointa. Necítim žeby ma to naplnilo, čo sa mi často nestáva ani pri horších filmoch. To aby som si prehodnotila všetky filmy kvôli tomuto, mám totiž pocit, že predošlým som dosť krivdila. :) Ani by som nepovedala, že som sa bála, len som mala oči vytreštené, lebo sa všetko odohráva v tme a čakala som kde kto spoza rohu vybehne. Neviem prečo, ale dosť mi to pripomenulo počítačovú hru Silent Hill. Takisto ako pri tej hre , tak aj pri tomto filme som mala pocit, že mi oči vypadnú z jamôk. Nič extra. To už tá pc -hra bola lepšia. ()

HappyDeath

Proč proč proč proč proč???? Omg, tak tohle bylo zase dílko panečku. Zpracovaní nebylo až tak špatné, ale celková pointa a míchání jablek s hruškama se mi faaakt nelíbilo...Tak přemýšlím jestli V. brothers neměli taky tak trochu lobotomii. V jednu chvíli se zavírají dveře a v druhou už tam lozí krvelačná příšera po stropě z které kape krev... Potenciál prostor dobrý, celkový výsledek špatný... ()

1Legend1

Uvězněni ve staré opuštěné psychiatrii? Jen to je děsivé, ale co když se tu najednou začnou dít nevysvětlitelné věci a čas jakoby se zastavil? 85% ()

Orina

Má drahá polovička ví, co mě děsí a zřejmě proto se rozhodl mi pustit toto dílko. :-) Vzhledem k tomu, že mě vyděsí i otvírající se okno, tak od poloviny filmu jsem se klepala hrůzou. Hlavní hrdinové se mi zamlouvali už z toho důvodu, že ze začátku hráli komedii, aby byl jejich dokument strašidelný. Pro příznivce duchařin, kteří se chtějí bát, vřele doporučuji. ()

IBI

Vůbec to není špatný horor, prostředí je zvolené dobře a herci taky. Spousta nápadů už je sice přežvýkaná Blair Witchem, ale jinak nevidím důvod, proč by Grave Encounters nesplnili svůj účel, který dnes už plní jen málokterý horor. (obzvlášť stojí za to scény setkání s duchy) ()

Vabr

Žánr Found footage se mi hodně líbí, ale tohle byla fakt slabota! Nulový jumscary, nulový rozvoj postav! Mělo to našlápnuto na dobrej film, ale posralo se to asi 40 minutovým úvodem, možná delším! Bohužel jsem se kouknul na druhej díl, ale ten byl ještě horší, proto jsem tomuhle dal 2 hvězdy a ne 1. Opravdu to bylo strašně o ničem. Všem je asi jasný, která postava vydrží nejdéle, takže žádný překvapení! VYHODNOCENÍ: VŠICHNI JSTE RADĚJI MĚLI SKOČIT Z TOHO OKNA!!! ()

helraiser

Poměrně koukatelný příspěvek z už zatraceně dlouhý řady FF, ale alespoň, že to má slušnej nápad. Prostředí je ovšem vybráno výborně, opuštěný blázince je děsivý sám o sobě a když k tomu přidáme partu troubů a sem bandu duchů tak je o zábavu postaráno. Atmosféru to má místy slušnou, některé lekačky se též povedli, ale je škoda, že některé z nich jsou tak předvídatelné, že jsou spíše na škodu. Co se ovšem povedlo tak bylo ztvárnění duchů, ti opravdu neměli chybu, opravdu se mi líbili. Když to vše sečtu tak mi vychází lepší průměr, který sem tam uměl postrašit, takže opatrná spokojenost je na místě. ()

drStanek

Připadal jsem si jak na procházce pouťovým strašidelným domem, ve kterém se vás snaží vylekat chychotání bezhlavého rytíře a pohybující se figurýna hraběte Drákuli. Do chvíle, než se natáčení pořadu o paranormálních jevech změnilo na boj o přežití, se to dalo. Přesně v ten moment mě ale přestal zajímat osud všech "hrdinů" a jenom jsem si v duchu začal říkat "Hmmm, tak teď by na něj zpozarohu mohl vyskočit chlápek s ukousnutym jazykem. Jojojo!, přesně takhle jsem to myslel. Tak a teď se ze stěn a ze stropu začnou sápat démonický ruce. Hups!, ten film mi snad čte myšlenky!" ... Škoda. ()

Drtic

Je veľmi veľa podobných filmov natočených tým istým spôsobom. Videl som ich už celé stohy a stále môžem povedať, že vono to funguje. Film si zo sebou priniesol skvelú atmosféru aj keď nie je originálnu, ale to vôbec nevadí pretože aj tak sa vám sledovanie dostane až pod kožu a keď po tej nevýraznej, ale nie nudnej polovice sa to konečne začne tak to je skutočne, že začiatok. Ale čoho ? ? Pretože nemôžem povedať, že som sa nebál, ale taktiež niekoľkokrát aj z chuti zasmial. Čo mali znamenať tie ruky veď nato nikdo nemohol skočiť a fúra iných vecí ktoré už boli fakt o ničom a urobili z filmu priemernú vec ktorej sa dá po skončení jedine zasmiať. ()

danny_21

Vykradlo se kde co, výsledek žádná sláva, ale dalo se to čekat. Ruční kamera byla opravdu hodně nepříjemná, partička "dokumentaristů" vemi nesympatická a herecky mizerná a celá nahánečka v blázinci trochu jalová, o atmosféře třeba Blair nebo P.A. si může nechat jen zdát, létající kanape a pár zloudilých duší to nezachrání... Chce to příjít s něčím novým... - 30 % ()

filipes.lu

Škoda, že je to tu všechno tak přehnaný, protože atmosféra opuštěný nemocnice, i když to tu bylo už tisíckrát, má pořád hodně do sebe. Škoda debilního chování postav, protože to mělo potenciál. Ne na to být hororem roku ani měsíce, ale potenciál nepříjemně zapůsobit a někdy vystrašit. Kdyby se to udrželo v rovině: hele něco tu je, támhle se něco mihlo, šlo by o dobrý béčko. Pro mě to ale skončilo ve scéně s vanou a krví, to už jsem se fakt musel usmívat. Ne všechno zlo, který má vyděsit musí bejt vidět, někdy je lepší nevědět a jenom tušit. Škoda, škoda...nemění to ale nic na tom, že by mě tam nikdo nedostal, ani za zlatý prase =) ()

lakart

Kombinace několika filmů: Záhada Blair Witch, Paranormal activity, Silent Hill a Rec 1+2. Všechny filmy zvlášť přináší něco nového a jedinečného. Pokud to ale spojíte do jediného filmu vznikne vám celkem slušný duchařský horor, na který se dá dívat, ale nepřinese tam nic nového a zásadního, kvůli čemu byste si ho měli zamapatovat. A v tom spatřuji nějvětší problém celého filmu. Je to průměrný horor s nezajímavými postavami, ale se skvělou atmosférou psychiatrické léčebny. 60% ()

Hani93

Ze začátku trochu trapné. Tak jsem stále čekala, kdy ta hrůza nastane. Nic se nestalo. Jen tam byla nějaká hubená holka v rohu. ()

newer_more

A po tomhle bych se měla koukat ještě na druhý díl? Některé lekačky dobré, ale první třetina strašně utahaná, a abych pravdu řekla, chápu toho týpka, co skočil do výtahový šachty, akorát já bych to nudou asi udělala dříve. ()