Adresa: L.A. (TV seriál)

• Kanada

The L.A. Complex

Kanada, 2012, 15 h 50 min (Minutáž: 19x50 min)

Tvůrci:

Martin Gero

Alwyn Kumst

Joe Dinicol, Cassie Steele, Chelan Simmons, Jewel Staite, Andra Fuller, Kristopher Turner, Paul F. Tompkins, Aaron Abrams, Georgina Reilly, Mary Lynn Rajskub, Kate Todd, Dani Kind, Megan Hutchings, Ennis Esmer, Eugene Clark, Kaitlyn Leeb, Jonathan Higgins, Alan Van Sprang, William MacDonald, Travis Hedland, Barbara Gordon, Kate Hewlett, Tabitha Lupien, Salvatore Antonio, Tattiawna Jones, Dan Lett, Jason Deline, Rebecca Dalton, Meghan Heffern, Elizabeth Weinstein, Jonathan Patrick Moore, Cindy Busby, Stephan James, Jarod Joseph, Paulino Nunes, Alex Mallari Jr., Jason Blicker, Jim Annan, Janet Porter, Bill Lake, Katie Griffin, Charles Vandervaart, Shailene Garnett, Emily Coutts, Ryan Belleville, Tony Nappo, Jenny Jacoya Chowles, Rebecca Kohler, Hannah Emily Anderson, David Huband, Tori Anderson, John Paul Ruttan, Matt Murray, Steve Cumyn, Stephen Park, Shane Daly, Brendan Gall, Emma Hunter, Tom Barnett, Stewart Arnott, Jenny Raven, Michael Brown, Jordan Johnson-Hinds, Rosalba Martinni, Rob Stewart, Frank Chiesurin, Helene Joy, Matthew Edison, Alan Thicke, Brett Dier, William "Big Sleeps" Stewart, Jefferson Brown, Krista Allen, Ramona Milano, Morgan Kelly, Daniel Kash, Laura de Carteret, Kate Corbett, Louis Ferreira, Steve Byers, Paul Braunstein, Jeremy Guilbaut, Rachel Skarsten, Kim Roberts, Kylee Evans, Paul Miller, James Cade, Mani Nasry, Zoe Doyle, Aurora Browne

Seriál, na který jsem začala koukat, jen abych podpořila moji oblíbenou herečku Jewel Staite, ale nakonec se mi hodně zalíbil. Je to celkem zajímavé nakouknutí do zákulisí hollywoodského pozlátka a toho, jak těžce se tam kanadští herci a jiní umělci snaží prosadit. Těším se na dalších 13 epizod, které byly nedávno oznámeny.(7.4.2012)

Tohohle serialu je velka skoda, je to vazne pecka. Si tak rikam, ze takhle nejak mel vypadat restart Melrose Place a mohl to byt hit na leta... Je to odvaznejsi (porno, gay hip hoperi atp.), ma ti lepsi herce, fajn muziku... Celkova spokojenost :-)(31.5.2014)

Po druhé sérii přidávám hvězdu navíc. Parta mladých lidi seskupených na jednom místě, každý má svůj sen, jak prorazit v L.A.. Pokud máte občas taky sny, že bojujte o místo v showbyznysu, tak je to právě pro vás:). Navíc casting je dokonalý, z herců vyzařuje, že si tohle natáčení úžívají.(21.8.2012)