• tančísvlky

Niet čo dodať všetko vystrielala "HollyW" ,fakt to trafila...A dal som tomu ešte šancu a ejhle skutočne to nie je až tak zlé. Koncept bláznivy sa čiastočne podaril.Výhodou tohto seriálu je to, že sa tento seriál nehrá na umenie. Je to proste tak trochu strelené, ale prečo vlastne nie? Na rozdiel od katastrof (Gympl,Ententýky,Obchoďák) sú tu aspoň slušne vybraný herci. A vlastne sa to dá pozerať ...(28.8.2012)

No, zas taková hrůza to není, i když sledovat děj, tak z toho asi budu magor. Líbí se mi to jako řada scének, které herci hrají naplno. Žádné oddechové pasáže o ničem jako v ostatních českých seriálech. Něco jako Televarieté. Odpovídá tomu i délka. Je to stručné a zatím vtipné. Možná, že to později přehodnotím.(15.9.2012)

• Oonika

No snažila jsem to brát jako recesi... jenže.. to by tady musely vznikat taky jiné seriály, než takovéhle hovadiny, aby se to tak dalo brát. Prostě další hovadina, do které se nechali uvrtat herci, o kterých jsem ještě do nedávna měla dobré mínění... ale každý se musí nějak živit. A nejhorší na tom všem je, že dokud se najdou lidi, co na tohle budou koukat, tak se u nás budou točit jen podobné sračky.(28.9.2012)

• hous.enka

Mělo mi to dojít už z upoutávek - tenhle seriál bude další trapný pokus, jak donutit českého diváka sledovat český seriál. Nejen že mě nepřesvědčily herecké výkony, ale zejména mi vadil styl humoru, který místy hraničí s Troškovým Kameňákem ("A teď pozor, protože řeknu vti"). Češi neumějí natočit sitcom, tak ať už tyhle své snahy konečně vzdají.(11.9.2012)

• ivishka

Nemůžu si odpustit podotknout, že se mi tento seriál jevil jako jakási zaostalá komunistická předváděčka vybavení na škole a "vztahových" problémů ,které se teď s*rou do všeho. To by na tom nebylo ale to nejhorší!! To nejhorší je,že je to i hitparáda českých hitů od starých "umělců"(nehodlám jmenovat) a rekapitulace obsahu českého showbussinesu...Velice mě mrzí,že se do tohoto projektu zapsal i pan Langmajer,kterého považuji za kapacitu a nebo třeba Olda Navrátil.Pan Bobek Klepl mi tu dle mého pohledu ztělesňuje typického čecha a to bohužel rozhodně není kompliment.No jediný důvod proč jsem vydržela čučet na tuhle hloupost byli pan Langmajer a nad míru pohledný Lukáš Hejlík.Velice doufám už díky pudu sebezáchovy své vlastní osoby a jakéhosi strachu o mentalitu dnešní mládeže,že se z tohoto nestane další nekonečný seriál jako jsou Cesty domů...(27.8.2012)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)