• principessa

Docela zlý a nízký "humor", který se snoubí s těmi největšími "perlami" naší české hudební scény a který se k divákovi lísá jako hladová kočka snažíc se mu vetřít, jen aby dostala kus žvance... Vím, že možná není úplně fér hodnotit něco po zhlédnutí jednoho jediného dílu, ale u knížky je první věta taky ohromně důležitá a když ta mě nezaujme, vždycky se snažím nebýt přehnaně kritická a číst dál... jenže když i po první celé přečtené kapitole moje pozornost stále spíše odbíhá k tomu roztrženému povlaku na pohovce či k té mouše, co lítá u okna, pak je něco v nepořádku a knížku zklamaně odhazuju, stejně jako bych ráda vyhodila tenhle vrchol trapnosti, pokud by to bylo možné. Rozhodně nemám chuť vidět víc.... a opravdu nechápu proč se leckdy docela kvalitní čeští herci propůjčujou k něčemu takovému, je mi z toho smutno!(27.8.2012)

• Jevablo

Jsem rád, že si tady zjevně všichni myslí, to co já: tohle je prostě monstrózní shit. Celé je to naprosto nepravděpodobné a nereálné, scénář otřesný (a to byl první díl, výstavní skříň!!), prakticky jakékoli náznaky vtípků nedotažené a zoufale trapné. Proč byl dějepisář převlečený za faraona, to ví jen on sám. Jinak srandy kopec, bžunda k popukání a už mě u toho nikdy neuvidíte...P.S.: tuto recenzi píšu jen kvůli Mirce S. Vono jako dát takovémuto odpadu 65% a napsat, že nenuceně baví, to chce silný žaludek...(29.8.2012)

• Lucas005

Stačilo mi pouze 5 epizod, abych tomuhle veledílu daroval odpad. Tento typ seriálu by měl obsahovat kvalitní humor, ten je však na bodu mrazu. Do dnes jsem ani nepochopil cílovku. Herecké výkony jsou na poměry českých seriálů průměrné, i přesto jsem se u některých scén chytal za hlavu. Jo a doporučení pro autory: vyměňte grafika intra. Úvod seriálu mi připomíná moje staré PowerPoint prezentace skřížené s Evou a Vaškem.(12.7.2018)

• Guzo

Nerad hodnotím seriál po prvním dílu, ale tohle bylo naprosto otřesné (pokusů o vtip je tu sice dost, ale ani jeden se opravdu nepovedl, naopak jsou dost trapné). Taky režie v čele s kamerou jsou na té nejnižší úrovni - chápu, že je to televizní tvorba, ale myslím, že jakýkoli zkušený kameraman nebo jen student by to natočili lépe.(2.9.2012)

Na Comeback to jednu hvězdičku postrádá, ale jinak považuji za jeden z nejlepších sitcomů u nás za posledních pár let. Novácký Comeback necituju náhodou, protože taky je na Základce vidět poctivá práce se scénářem a dobrý výběr postav. Mně ty crazy dialogy, přehnané herectví (Medvecká, jinak herečka z Národního, si tu svoji nadrženou single učitelku musela neskutečně užívat) a hlavně tělocvikář Evžen bavily. Škoda, že ten seriál tak brzy skončil.(22.4.2013)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)