• Moena

Nebudu to prodlužovat. Klasický humor za každou cenu, který je alfou a omegou podobných kousků už delší dobu. Postavy jak ze zvláštní školy (hyperaktivní ředitel, vypatlaný tělocvikář, dějepisář v kostýmech a o zbytku nemluvě, i když jediná sympatická postava byl pro mně po celou dobu překvapivě zrovna školník, který působil nejvíc nenásilným dojmem toho, že do seriálu opravdu patří). Zápletka jak z Policejní akademie III. Trocha toho sexuálního napětí a jeden buzík, aby se neřeklo. Scénář je napřesdržku a je tu jen aby lepil všechny "vtípky" dohromady. Jinak u scény s nebem jsem málem zavíral oči, aby mi náhodou nehrozila slepota, popř. jiný psychický šok. Sám se divím kde jsem tu jednu hvězdu ušmudlal (asi za herecké obsazení), složené z celkem sympatických i oblíbených (Langmajer) herců, kteří se tu bohužel jen nebetyčně ztrapní... Možná kouknu ještě na jeden díl a pak to definitivně pošlu do kytek. Zážitek ze sledování byl vážně otřesný! PS: Málem bych zapomněl. Co ta "hudba"?! To byl takový problém si k tomu paskvilu něco vlastního načmárat a nervat nám uši 100 let ohranými vykopávkami? Grrr(27.8.2012)

• principessa

Docela zlý a nízký "humor", který se snoubí s těmi největšími "perlami" naší české hudební scény a který se k divákovi lísá jako hladová kočka snažíc se mu vetřít, jen aby dostala kus žvance... Vím, že možná není úplně fér hodnotit něco po zhlédnutí jednoho jediného dílu, ale u knížky je první věta taky ohromně důležitá a když ta mě nezaujme, vždycky se snažím nebýt přehnaně kritická a číst dál... jenže když i po první celé přečtené kapitole moje pozornost stále spíše odbíhá k tomu roztrženému povlaku na pohovce či k té mouše, co lítá u okna, pak je něco v nepořádku a knížku zklamaně odhazuju, stejně jako bych ráda vyhodila tenhle vrchol trapnosti, pokud by to bylo možné. Rozhodně nemám chuť vidět víc.... a opravdu nechápu proč se leckdy docela kvalitní čeští herci propůjčujou k něčemu takovému, je mi z toho smutno!(27.8.2012)

S malou protekcí čtyři hvězdičky za absurdní humor a satiru, které jsou u nás tak vzácné! Oceňuji výborné herecké výkony a spád jednotlivých epizod. Na první pohled poněkud oslizlý povrch skrývá prostě na české poměry delikatesu. Základka, kde jsou žáci tak trochu křoví a největší prostor mají rozmanité rádobydobové exhibice, ve kterých se nakonec stejně všichni jen "odkopou", to je lahoda!(7.10.2012)

• NinadeL

A již začátkem prosince je seriálová záležitost letošního podzimu naprosto pasé. Sotva jsem stihla z uší vyklepat Korna, začala Hanička. Sotva jsem protřela zrak, naklusal Navrátil zmalovaný jak poslední transka a Medvecká zahlásila cosi o osmašedesátým a už nám tu zní ... je jaká je.... Pokrokové nebe vstřícné k homosexuálům a senilní děda pletoucí si Hybnerovou se študentkou. Cože? Debata nad velikostí penisů českých "celebrit"? Tohle jsem neměla zapotřebí. Primo?!(2.12.2012)

• Infalín

Oceňuji snahu o sitcom. Znovu se zde ale tvůrci řídí nepochopitelným pravidlem, že čím víc to bude bláznivější, tím víc to bude vtipné. Copak nikdy neviděli klasické české komedie mistrů Svěráka a Smoljaka? Jejich základ je vlastně smutný. To platí i o nejúspěšnějších sitcomech. Je mi líto, těšil jsem se.(28.8.2012)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)