• triatlet

Slovy ředitele ZŠ Sever: "Nebudu se hádat s internetem." A za upocený rádobyhumor nechám v černých číslech...(27.8.2012)

• ondrula

Z rozčarování nad seriálem "Gympl aještěnějakejblábol" jsem zjistil, že exituje něco jako seriál "Základka", mrkl jsem na jeden díl a zůstávám zcela paralyzován. Jestli totiž jsem dal Gymplu odpad, měla by Základka dostat záporný hodnocení. Proč? Je to taky sračka, ale navíc v ní ještě hraje partička nejhorších herců současnosti (snad kromě pana Navrátila). Vážně, Bohouš Klepl a jeho zoufalé neherectví a věčně mladý Jiří Langmajer (o kterým mi nikdo nevěří, že mě jednou vezl stopem)? Málo? Co takhle mongoloidní Bára Poláková, která se proslavila tak akorát songem "Jsme v prdeli" nebo ultimátně netalentovanej Tomáš Hejlík? Navíc ještě protekční spratek Vanda Hybnerová a partička nýmandů z regionálních divadel, aneb kanonenfutr seriálových telenovel. Prostě hnus.(6.9.2012)

• Bukk

Zatím bez hodnocení. Chápu, že i ty největší seriálové hvězdy mohou mít slabé rozjezdy. I když tady se obávám, že o zvednutí úrovně mohu jen snít.(28.8.2012)

• kajas

Tak jsem zvládla všech 10 dílů. Upřímně, seriály ze školního prostředí mě jako studentku přitahují, bohužel zklamal jak počin Novy, tak toto primácké dítko. "Základka" dělá z pedagogů vypatlané idioty, samotných školních hodin je tu jako šafránu, korunu všemu nasadily výsledky konkurzu na nového ředitele. Škoda, škoda, sympatické herecké obsazení a super znělka hodnocení moc nezachrání.(26.10.2012)

Stal se zazrak...vim, ze jsem asi divnej, ale takhle jsem se nepobavil ani nepamatuju. Myslim tim samozrejme u ceskeho sitcomu/serialu. Ze by konecne svetlo na konci tunelu? Nebo alespon svetylko? ... dokonala bizarnost.(2.10.2012)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)