• Profík

co to ku... mělo jako bejt??? To je hrůza zoufale nevtipná a trapná. Normálně počítám zajíce po honu a nerecenzuju seriál po prvním díle, ale tohle je trochu moc velký wtf. A ty herce mám přitom rád, aspoň většinu. Fuj, jdu možná i přehodnotit Pánskou jízdu, která je proti tomuhle veledílo. Cca -10% (slovy mínus deset).(27.8.2012)

• kulyk

Áááááááááááááááááá.............ááááááááááááááááááááá...........ááááůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů....zase mě Klepl přes koule. Proč, proč si vždycky nemohu odepřít onu naději, že vznikne v českých (televizních) luzích a hajzlech něco lepšího, než obsah kuka vozu? Národe, pokračuj v debilnění, Langmajer - ses posral, ne? Sice jsi se dlouhodobě profiloval jako troglodyt, ovšem též jako poměrně solidní herec! Máš zapotřebí upisovati se Ďáblu? Díky Prozřetelnosti za Comeback.(1.9.2012)

Když jsem viděl první díl, řekl jsem si, že to vůbec není špatné. A díval se dál. Viděl jsem vše do epizody 4 a pak jsem nějak sledovat přestal. A ani trochu mi to nevadí, zbytek vidět nepotřebuju a možná ani nechci. Obsazení je skvělé a postavy jsou velice dobře zahrány. Občas je tu i dost vtipných hlášek, ale ocenil bych více školních hodin. Poté se ale situace ne opakují, ale stávají se stále trapnějšími. Seriál ale není ani trochu špatný, scénář se dle mého povedl, pěkné absurdní situace a herci celou tuhle věc zachraňují. Naprosto příšerná je ale úvodní Zagorka. Pokud porovnám s pokusem Novy, musím Základku ohodnotit pěknými 60%. A možná někdy dokoukám.(31.10.2012)

• ondrula

Z rozčarování nad seriálem "Gympl aještěnějakejblábol" jsem zjistil, že exituje něco jako seriál "Základka", mrkl jsem na jeden díl a zůstávám zcela paralyzován. Jestli totiž jsem dal Gymplu odpad, měla by Základka dostat záporný hodnocení. Proč? Je to taky sračka, ale navíc v ní ještě hraje partička nejhorších herců současnosti (snad kromě pana Navrátila). Vážně, Bohouš Klepl a jeho zoufalé neherectví a věčně mladý Jiří Langmajer (o kterým mi nikdo nevěří, že mě jednou vezl stopem)? Málo? Co takhle mongoloidní Bára Poláková, která se proslavila tak akorát songem "Jsme v prdeli" nebo ultimátně netalentovanej Tomáš Hejlík? Navíc ještě protekční spratek Vanda Hybnerová a partička nýmandů z regionálních divadel, aneb kanonenfutr seriálových telenovel. Prostě hnus.(6.9.2012)

• Infalín

Oceňuji snahu o sitcom. Znovu se zde ale tvůrci řídí nepochopitelným pravidlem, že čím víc to bude bláznivější, tím víc to bude vtipné. Copak nikdy neviděli klasické české komedie mistrů Svěráka a Smoljaka? Jejich základ je vlastně smutný. To platí i o nejúspěšnějších sitcomech. Je mi líto, těšil jsem se.(28.8.2012)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)