S malou protekcí čtyři hvězdičky za absurdní humor a satiru, které jsou u nás tak vzácné! Oceňuji výborné herecké výkony a spád jednotlivých epizod. Na první pohled poněkud oslizlý povrch skrývá prostě na české poměry delikatesu. Základka, kde jsou žáci tak trochu křoví a největší prostor mají rozmanité rádobydobové exhibice, ve kterých se nakonec stejně všichni jen "odkopou", to je lahoda!(7.10.2012)

No, zas taková hrůza to není, i když sledovat děj, tak z toho asi budu magor. Líbí se mi to jako řada scének, které herci hrají naplno. Žádné oddechové pasáže o ničem jako v ostatních českých seriálech. Něco jako Televarieté. Odpovídá tomu i délka. Je to stručné a zatím vtipné. Možná, že to později přehodnotím.(15.9.2012)

• Luk Skywalker

Pokus o sitcom ze školního prostředí, který se moc nevyvedl, srovnám-li to s nováckým Gymplem, který sice není sitcom, je to seriál, ale tématicky je na stejné vlně, tak Nova vítězí. Tohle je o ničem a u prvního dílu jsem se zasmál dvakrát, jinak dá se na to koukat, ale na druhou stranu proč? Možná ještě nějaký díl zkouknu, ale to budu muset mít dobrou náladu.(3.9.2012)

• Oonika

No snažila jsem to brát jako recesi... jenže.. to by tady musely vznikat taky jiné seriály, než takovéhle hovadiny, aby se to tak dalo brát. Prostě další hovadina, do které se nechali uvrtat herci, o kterých jsem ještě do nedávna měla dobré mínění... ale každý se musí nějak živit. A nejhorší na tom všem je, že dokud se najdou lidi, co na tohle budou koukat, tak se u nás budou točit jen podobné sračky.(28.9.2012)

• Profík

co to ku... mělo jako bejt??? To je hrůza zoufale nevtipná a trapná. Normálně počítám zajíce po honu a nerecenzuju seriál po prvním díle, ale tohle je trochu moc velký wtf. A ty herce mám přitom rád, aspoň většinu. Fuj, jdu možná i přehodnotit Pánskou jízdu, která je proti tomuhle veledílo. Cca -10% (slovy mínus deset).(27.8.2012)

• - Bob Klepl ztvárnění své postavy stylizoval po vzoru Homera Simpsona. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Natáčelo se v reálném prostředí základní školy v Chodovci. Ředitelství přidělilo štábu část přízemí, v ostatních prostorách pokračovala výuka. Natáčení trvalo 1 měsíc. [Zdroj: televize.cz] (hippyman)

• - Scenáristka Tereza Dusová s režisérem již spolupracovala na seriálu TV Prima Přešlapy (od r. 2009). [Zdroj: televize.cz] (hippyman)