30 dní paranormální aktivity s ďáblem v těle ženy, která nenávidí muže

• USA 30 Nights of Paranormal Activity with the Devil Inside the Girl with the Dragon Tattoo (více)

Danin otec byl hospitalizován na psychiatrické klinice poté, co vraždil ve sklepě svého domu herce. Po pár letech se Dana nastěhuje s rodinou zpět a začnou se dít divné věci. V domě, žije spousta duchů, kteří si nepřejí být rušeni... Dana Galenová přišla jako dítě o otce, kterého museli hospitalizovat na psychiatrické klinice, protože vyvraždil ve sklepě svého domu štáb i všechny herce, kteří točili film Umělci. Dana otce po letech navštívila, ale jeho chování bylo tak hrozné, že se rozhodla přerušit s ním veškeré styky. Vdala se za muže jménem Aaron, vyvdala malou dcerku Liz a časem si s manželem pořídili ještě malého synka Jonaha. V jejich starém malém bytě, který sdíleli ještě s dalšími lidmi, už nebylo dost místa. Naskytla se jim příležitost nastěhovat se do domu, kde Dana žila jako malá a kde se stalo to hrozné neštěstí kvůli jejímu otci. Počáteční nadšení z nového bydlení pomalu, ale jistě vystřídaly obavy. V domě se dějí divné věci a je evidentní, že je plný duchů, kteří nesouhlasí s jejich přítomností. Galenovi to však nechtějí vzdát a rozhodnou se, že v domě vydrží alespoň třicet dní a nenechají se duchy zastrašit. Každou noc mají nějaký nepříjemný zážitek a často jim jde i o život. Pozvou si tedy lovce duchů, aby je zbavili potíží. Lovci duchů mají s takovou prací evidentně málo zkušeností, ale snaží se. Přesto to nejde tak, jak by si všichni představovali, a rodina musí zažívat další děsivé a nepříjemné chvíle. Přijdou dokonce i o chůvu-muže svého syna Jonaha. Felipe, jak se muž jmenoval, však v domě zůstane jako duch. Konečně po měsíci hrozných útrap se lovcům duchů podaří všechny duchy, až na Felipeho, vysát. Danin otec byl vyhozen z psychiatrické kliniky pro naprosto nevhodné chování a rozhodl se nastěhovat k rodině své dcery. (TV Prima)

ac1976

Áno je to hnus, ale jednu hviezdičku dám. Okrem príjemnej stopáže aj za to, že sú v tom narážky na nechutnosti ako Artist a Čierna labuť. ()

Crybaby

Stále lepšie ako poväčšina amerických paródií ktoré majú oveľa lepšie hodnotenie ako toto. Mne sa to páčilo pomaly viac ako parodované filmy a aj napriek tomu že musím uznať že to vlastne bolo všetko jedna veľka hlúposť, tak ja som sa bavil. Efekty sa mi páčili, postavy boli zábavné a ako komédia to fungovalo. Keď si už duch v obývačke pred televízorom svojich obetí páli bong tak sa musíte zasmiať. 5/10 ()

a0001 odpad!

Čistokrvný odpad bez miešania iných "plemien". Vyšlachtený demenciou a primitivizmom. Tento brak je vhodný pre nenáročných pánov a dámy. Nevhodný môže byť pre deti, ktoré by sa mohli od tejto šialenej, dementnéj suky nakaziť. ()

waltosin odpad!

Mě osobně se dělalo zle! to nema s parodií ani s komedií nic společného, bylo to až k pláči jak to bylo zoufalí!!! 0% ()

brasek odpad!

Z takýchto filmov som vyrástol... a keby aj nie, tak v rámci žánru paródií je tento snímok absolútnou žumpou. ()

RadushM

Když se podle hodnocení připravíte na to, že to bude sra*ka nevídaná, tak to zas tak hrozný není. Věc druhá je, že čekáte, že se smíchy počůráte a ono tomu tak není. Ale zase si připomenete některý filmy, stejně jako ve ScaryMovie. Začátek vypadá dost slibně, Válka skladů atd., ale to je tak vše. Rozhodně jsem viděla větší hovadiny a tohle si alespoň nehraje na nic honosnýho a strojenýho. ()

pan_Bily

Od doby Žhavých výstřelů a Bláznivé střely stále čekám na tak skvělou a vydařenou parodii. Jakousi naději mi daly některé díly Scary movie, které byly zábleskem ve tmě, ale jinak mi všechna díla tohoto žánru, která jsem v posledních letech viděl, mnoho nadšení a salvy smíchu nepřinesla. A ani tento film z té šedi nevystoupil a potvrdil, že parodie není úplně jednoduchá disciplína jak si asi někteří myslí - což na mě tak z některých filmů působí. Musím se přiznat, že jsem přemýšlel i o odpadu, nakonec jsem dal 1* (nějaký ten dobrý frk tam je), ale je to na hraně. ()

Pythonator

Řekl bych, že to nápady a humorem nijak nezaostává za konkurenčním Pár nenormálních aktivit. Tady navíc nehulákají žádní černoši a je tu Abraham Lincoln - lovec lovců duchů, takže naprostá spokojenost. Mezi podobnými kokotinami je to ještě sakra dobrý film, takže dávat tomu odpad je jako popírat skutečnost, že to pobaví. A ono to opravdu pobaví, i když té trapnosti je tu taky dost. Na Scary Movie to samozřejmě nemá. ()

jaHanicka odpad!

Jasně, chválím, že tam byla narážka na Janu Eyrovou, to bych nečekala, že bude znát někdo, komu tohle může připadat vtipný. Jediná úsměvná scénka, nebo spíš nápad, je ten večírek mrněte se středoškolačkama. Už jsem se skoro těšila, že po dlouhé době uvidím dobrou parodii, tak zas nic, no... Přiznávám, taky jsem nedokoukala. ()

Daevos odpad!

Neskutecne nadherny film po zasluze oceneny 12 Oscary. Jeden vynikajici herecky vykon strida druhy, podmaniva hudba, skvely strih, brilantni scenar. Melancholicke chvilky se stridaly s rafinovane gradovanym napetim. Neee, kecam, je to strasna picovina ()