Pár nenormálních aktivit

• USA A Haunted House (více)

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiální text distributora)

Krevetka12

Parodiím zrovna neholduji, ale na doporučení jsem si tenhle film přece jen pustila. Jo, občas jsem se fakt zasmála... přihřátý senzibil nebo duch souložící Marlona Wayanse patřily mezi lepší momenty. Ovšem konec mě vůbec nenadchnul, v podstatě jsem poslední minuty ani moc nevnímala. Za mě povedenější než většina dílů Scary Movie (vyjma 1. dílu), přesto nemůžu dát víc než 2*. Nemám ráda opakující se americké vtípky s prděním a podobnými věcmi. ()

goodridge

Už Scary Movie 5 nestálo za veľa ale predsa to bolo o level lepšie. Pár dobrých scén to nemôže vytiahnuť na viac ako dva. ()

randalll odpad!

Naprosto neůspěšný pokus o parodii. Nutno říct, že tvůrci si zřejmě neuvědomili, že natočit dobrou parodii je mnohdy těžší, než natočit úspěšný film. Tohle bylo někdy až trapné a v půlce jsme to vzdali a šli spát ... ()

Ocicak

Super parodie po dlouhodobé impotenci kvalitniho humoru na filmové scéně i když chápu že to nesedne každému je to trefný a aktualní humor bez přepálení. ()

Navys

Druhým dílem jsem byl až unesen, jak je to výborný, ale to se rozhodně nedá říct o prvním díle, ten se prostě nepovedl, ale vůbec. Bylo zo pro mě zklamání, jelikož druhý díl jsem viděl jako první. Vtipy tady nějak nefungujou a celý je to takový...no...nijaký... ()

paris1999

Film je od začátku brán jako naprostá komedie. Já jsem se fakt hodně zasmál. Ten humor by bohužel v dnešní době už neprosel. Děj má hodně mezer. Dávám 6,5/10 za dobrou komedie. ()

K1K0

Mám rad túto komediálnu verziu paranormal aktivity, pri niektorých scénach som sa prvý krát brutálne zasmial, že mi skoro až gebrina z huby vypadla. Je to fajn paródia z jednoduchým zámerom, pobaviť diváka a zosmiešniť pôvodný film a jeho scenár. ()