poster

Pár nenormálních aktivit

 • USA

  A Haunted House

 • USA

  Smartass

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

Externí recenze k filmu (6)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) *

  "Máte-li dostatečně silný žaludek, můžete si nevábně vonící guláš Pár nenormálních aktivit pustit na DVD nebo Blu-ray, návštěva kina by byla velmi krutá, zejména pro vaši peněženku. Doufejme, že pravé Scary Movie s pořadovým číslem 5, které nás letos také čeká, dopadne o hodně lépe. Ani zde nás…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Lukáš Vojáček) *

  "Vezměte ty nejtrapnější a nejméně vtipné scénky ze všech dílů Scary Movie, smíchejte je dohromady a natočte je na roztřesenou ruční kameru. Výsledkem je Pár nenormálních aktivit. Neuvěřitelně zbytečná, rádoby parodie s neexistujícím příběhem a hromadou nepodařených gagů." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) odpad!

  "Na vině je jednak primitivní režie, hned za ni se řadí nevkusný a dementní scénář, nesympatičtí herci hrající nesympatické, hysterické a ukřičené postavy a všichni ostatní, kdo se na filmu podíleli, čímž dali vzniknout něčemu opravdu strašlivému." (více)

 • Filmografie.cz (Michaela Benešovská) **

  "Pár nenormálních aktivit zaplavuje publikum přízemním vyčpělým humorem a Marlon Wayans se definitivně stal synonymem slaboduchých a podprůměrných komedií. Ale přeci jen skončíme dobrou zprávou – druhý díl by měl dorazit již v příštím roce!" (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) *

  "„Pár nenormálních aktivit“ sází na to, že když se jedna scéna pojme trochu jinak, je z toho namísto atmosférického hororu dobrý vtip. No, nebo alespoň vtip. Snaha zde je, pokouší se o využití hororových prvků (hudba, delší statické záběry, které jsou plná očekávání), ale pak přijde vtip, který…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) odpad!

  "Pár nenormálních aktivit je čiré zoufalství a pokud se u nich budete smát, ocenil bych, abyste si někde vyběhali, že se hodláte dobrovolně zříct svého volebního práva. Není tu nic vtipného. Nic. Ani vteřina, ani náznak, nic. Jen tu otravné hovado provádí něco, co nemůže za humor považovat snad ani…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace