Pár nenormálních aktivit

• USA A Haunted House (více)
Trailer 1

Když se konečně Malcolm rozhodně pověsit staromládenectví na hřebík a dovolí své přítelkyni, aby se k němu nastěhovala, netuší, kdo přivandruje s ní. Po pár podivných událostech se Malcolm s Keishou rozhodnou podivné aktivity natočit a zjistí, že Keishu posedl šílený duch. Malcolm povolá na pomoc kněze, aby ducha z Keishy vyhnal a zachránil tak jejich vztah a především Malcolmův sexuální život… (oficiální text distributora)

Trailer 1

BROKEN_

Myslel jsem si, že se pobavím, místo toho přišel trapný humor a k tomu všemu obří nuda. Marlon Wayans je největší pozér jakého jsem kdy viděl. Jediný co funguje, jsou možná nějaké jednotlivé vtipné scény, ale jako celek, to vážně ne. Ano já vím, je to parodie, ale na mě to bylo dost ubohý. Dvojce dám šanci, jelikož jsem viděl nějaké scény, které mě hodně pobavili, tak uvidíme, snad to to nebude taková nuda jako jednička. ()

ScarPoul odpad!

Fakt si už nepamätám, kedy som dal filmu odpad. Ale niečo tak nevtipné a úbohé som už dávno nevidel. Neggruje sa tam ostošesť, ale mám pocit, že ani afroamerickej komunite toto nemohlo pripadať vtipné. Bez nápadu, základnej dejovej línie, zaujímavých vtipov a nejakých hlášok. Ak sledujeme Marlona Wayansa ako mrda plyšákov, tak je niečo zle. Niečo tak príšerné sa skutočne nevidí. Ako keby sa stretla parta ľudí, čo filmu, paródií a hororom vôbec nerozumejú. Vrchol amerického nevkusu a hlúposti. ()

Jara.Cimrman.jr

Naivně jsem s myslel, že bydlím v bezpečném domě, ale mé prdění v noci pod peřinou odhalilo, že se tam děje cosi tajemného. Zatím to ignoruji, neboť bych byl velmi nerad, aby se mnou duch vyváděl podobné sexuální kousky, jako s Malcolmem, ale začínám tušit, že vymítání je jen otázkou času. Jinou otázkou je, jak dlouho dokáže bavit jeden noční záběr do ložnice a musím se přiznat, že i když se nápaditosti meze nekladly, tak ke konci už to trošku nudilo. Pokud však chcete vědět, co dělá vaše mexická služebná, když nejste doma, tak se na tohle rozhodně mrkněte. ()

SOLOM.

Parodování známých (nejen) hororových filmů není již řadu let žádnou novinkou, takže asi nikoho nepřekvapí, že se Paranormal Activity dočkaly také několika pochybných kousků, které si udělaly srandu na jejich účet. No a kupodivu se mezi nimi našlo i pár takových, které dokázaly rovněž vydělat slušný balík peněz. A zde máme zřejmě jasného vítěze. Nechci se sázet, ale jistě má na tom velký podíl účast známého komika Marlona Wayanse. Ten sice většinou hraje po boku svého bratra Shawna, ale tady si musel vystačit sám. Jako herce ho mám od dob Scary Movie docela rád, ale tohle byl snad nejhorší kousek, ve kterém jsem ho viděl hrát. Přehlídka nevkusného humoru a místy až tragických scén nám je nabídnuta již od úvodních minut a přestože jsem se některým momentům skutečně od srdce zasmál, tak jako celek mě tato parodie spíše znechutila. Netajím se tím, že mám rád morbidní a mnohdy až úchylnou podívanou, ale tohle už bylo na můj vkus až moc „přiteplené“ – tímto se částečně omlouvám 4% menšině, ale sledovat jak duch prcá hlavního hrdinu do zadku, nebo jak si to Malcolm rozdává s plyšovými hračkami – tohle mělo někoho rozesmát? Když k tomu navíc přidám holou řiť (potažmo celou postavu senzibila Chipa), bylo vymalováno. Vlastně se ani nedivím, že Nick Swardson za tu zrůdnost (neoznačil bych to za herecký výkon) dostal nechvalně proslulé ocenění (Zlatou malinu). 30% ()

C0r0ner

Samozřejmě je to stejná idiotská debilita jako v podstatě všechno z produkce Wayansů, ale co? Mě to baví, zasměji se a velmi nenáročně odreaguji. Ta nízká čísla naprosto chápu, ale já jsem odjakživa na těchhle sračkách ujížděl a málokdy mě podobné snímky zklamou. Po hříchu je to lepší než originál, který to paroduje. 70% ()

• Film prišiel do amerických kín 11. 1. 2013, čo bol pôvodný dátum premiéry konkurenčného snímku Scary Movie 5 (2013) ešte pred tým, ako ho presunuli na 12. 4. 2013. (S3MIR)
  • Při závěrečných titulcích může divák zhlédnout ještě pár bonusových scén z natáčení. (Skarface)