Pár nenormálních aktivit

Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

• FFilipCZ

V podstatě úplně stejná stupidita jako snímek , který byl základem této parodie. Akorát s tím rozdílem, že když se smějete u tohohle, má to své opodstatnění a není to divné, protože je to komedie (proto také přidám ještě jednu hvězdu). Ale když jste se smáli u PA, bylo to kvůli trapnosti snímku.(5.4.2014)

• playboxguest

Děsná hovadina, asi na stejné úrovni jako 30 Nights of Paranormal bla bla bla... Každopádně mě to chytlo ve správné náladě a tak jsem se několikrát i z plna hrdla zasmála nad de facto úplně debilními vtípky a i když mi i těch osmdesát minut přišlo dost zdlouhavých, furt jsem se bavila víc, než u všech pokračování parodovaného materiálu. Nejlepší scénka - ať si tu duch tříská, čím chce, my si čteme noviny :-) 50%(19.4.2013)

Díky bohu, že se Wayans vysral na skomírající Scary movie a dál pokračuje uplně jinde. V Haunted house sem se bavil a během prvních 10ti minut sem se zasmál tolikrát, jako ve scary movie pět a čtyři dohromady. Tady je ten humor úplně jinde. Je to vtipný, ale není to přehnaný a tohle od parodií očekávám. Fuck off Scary Movie.(13.8.2013)

Parodie pod taktovkou jednoho z Wayansů opět na filmových plátnech. Každý z nás (alespoň ten co sleduje komedie a parodie) už je moc dobře zná. Vcelku bych se odvážil říci, že pokud má v nějakém snímku prsty kterýkoliv Wayans, většinou to bývá slušná podívaná. Alespoň na rozdíl od těch ostatních parodii. Haunted house se mezi ty vydařené může vcelku s klidem přidat. Není to žádný extra nášup jako byli první dva (možná 3) díly Scary Movie, ale i tak je to bezva. Stopáž je sestřižená tak, aby bylo více zábavy než nudy. Herci místy lehce přehrávají, ovšem to se dá při takovémto filmovém žánru skousnout. Největším bavičem se tentokrát stal bezesporu kněz, který od chvíle co nastoupil na scénu, perlil a já se nepřestal smát. Celkem jsem si to užil, ale jednou a dost. Nenadchne, neurazí.(22.7.2013)

• dom156

Klasický truc podnik. Když pana Wayans nedali do Scary movie 4 a 5, tak proč ne, udělám si vlastní film a taky to tak dopadlo. Tuctovej film, kde jeden lepší a i vtipný moment zabije tuna hovadin a nesmyslů. U parodie mám pocit, že bych se měl řezat smíchy a ne nechápavě kroutit hlavou. Jen upozorním že sérii Scary movie mám rád a je to jeden z nejlepších parodií za poslední léta, ale s tímhle to nemá cenu ani srovnávat, to je jako kdybych srovnával ferari s favoritem. Jo a scéna kde již zmíněný herec předvádí soulož s plyšáky je trapná až na půdu a po shlédnutí této scény, jsem měl chuť celý film vypnout. Jasnej propadák.(27.12.2015)

• - Kisha (Essence Atkins) používá parfém s názvem "Entita", čímž odkazuje na film Paranormal Entity (2009). (Lajty)

• - Film vznikl díky tomu, že Marlona Wayanse producenti neobsadili do nových dílu filmové série Scary Movie. Herec tak začal pracovat na tomto snímku. (Dlee)

• - Ve filmu je 2x noc číslo 11. (LERw!g)