Pár nenormálních aktivit

Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

• Immortal17

:D Musím se smát jen co si vzpomenu na scénu v noci, jak práskly dveře a postel se pohnula, Marlon Wayans s hysterickým řevem vyběhl na chodbu, nezapomenutelné. :D Nemohu říct, že jsem se nepobavila, smála jsem se šíleně jako už dlouho ne, ovšem říkám si, že větší ptákovina snad neexistuje. :D Možná, že své hodnocení ještě jednou zvážím. :)(30.8.2013)

• viperDavid

Tak to mě teda poser vrata. Dobře no prdící scény byli zábavné, šukání plyšového medvěda poněkud záhadné (hlavně na to jak dlouhá scéna to byla) jinak přehnané. Vtípky a parodie mám rád, ale tady se to nějak táhlo jak hovno při průjmu. Chtělo to míň trapných scén a víc těch vtipnejch. Jinak teda dobrý no, dobrý tak za tři spíš čtyři s mínusem(2.8.2014)

Pár vtipů tipu komedie s Adamem Sandlerem, ale taky jde vidět debilita tipu Scary Movie. U pár scének jsem se opravdu pobavil, protože Pár nenormálních aktivit útočí na lidi, kteří se smějí každé debilitě. Marlon Wayans nestárne, stále je to sympaťák a film akorát vylepšuje. A Chip je skvělá postava.(22.7.2013)

Totálne nezmyselná kravina,ale o to predsa v parodii ide však? Zhovadiť,zosmiešniť filmy a predovšetkým rozosmiať diváka. Niektoré scény stáli za to,iné boli tak trápne že mi nedalo sa nezasmiať. Ešte by som dodal že mi spoločnosť robila fľaša červeného,čiže možno mi zmenila pohľad na film :D. // po druhom zhliadnutí pridávam tretiu hviezdičku,bol to masaker a strašne som sa smial(2.8.2013)

Haunted House je parodie a tak jsem k tomu přistupovala - vypla jsem mozek, nečekala nic inteligentního a byla připravená na trapný, až fekální humor. Nakonec jsem byla mile překvapená a beze studu říkám, že až pár trapných momentů jsem se většinu času bavila. Pokud jde o Marlona, tak o něm si myslím, že je to dobrý herec, protože i v parodiích podává poměrně dobré výkony a přála bych si ho vidět i v nějaké charakternější roli. V Requiem za sen ukázal, že to zvládne.(23.7.2013)

• - Kisha (Essence Atkins) používá parfém s názvem "Entita", čímž odkazuje na film Paranormal Entity (2009). (Lajty)

• - V Malcolmově (Marlon Wayans)domě je možné vidět hned několikrát plakát ke hře "Saints Row: The Third". (Korbitch)

• - Plakáty k filmu parodují hned několik plakátů ke slavným hororům, a to například Sinister (2012), Kletba z temnot (2012), nebo Texas Chainsaw 3D (2013). (jakear)