poster

Pár nenormálních aktivit

 • USA

  A Haunted House

 • USA

  Smartass

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ramirez85
  ***

  Pokud je vám jméno Marlona Wayanse podezřelé, tak asi víte, s čím tady máte tu čest. On je prostě blázen, neštítí se vůbec ničeho a přestože někdy (často) jeho fórky přecházejí v ryzí trapnost, nelze mu upřít, že vás minimálně párkrát fakt rozesměje, pokud vám teda nevadí “trochu“ toho fekálního, přisprostlého a vůbec vidláckého humoru. Haunted House pokračuje v nastoleném trendu, přesto jsem se musel zase gebit jako blázen a to hlavně v první, našláplé polovině. V té druhé tempo a kadence hlášek sice mírně opadne a konec tak budí dojem natahovaného, ale v rámci současných parodií je to pořád nadprůměr. Přesně takhle mělo vypadat páté Scary Movie. A když už píšu o Scary Movie, tak Haunted House je Wayansovou nejlepší parodií od dob právě první části této série. Ono vůbec Haunted House působí, jako kdyby bylo natočené někdy kolem roku 2000, absentující na všechny soudobé popkulturní odkazy- což jen a jen kvituju. Marlon nezklamal, člověk se tlemí už jen při pohledu na jeho ksicht :-) A přiteplenej senzibil je neskutečnej ďábel :D(15.5.2013)

 • zdenotvor
  ***

  Totálne nezmyselná kravina,ale o to predsa v parodii ide však? Zhovadiť,zosmiešniť filmy a predovšetkým rozosmiať diváka. Niektoré scény stáli za to,iné boli tak trápne že mi nedalo sa nezasmiať. Ešte by som dodal že mi spoločnosť robila fľaša červeného,čiže možno mi zmenila pohľad na film :D. // po druhom zhliadnutí pridávam tretiu hviezdičku,bol to masaker a strašne som sa smial(2.8.2013)

 • Immortal17
  **

  :D Musím se smát jen co si vzpomenu na scénu v noci, jak práskly dveře a postel se pohnula, Marlon Wayans s hysterickým řevem vyběhl na chodbu, nezapomenutelné. :D Nemohu říct, že jsem se nepobavila, smála jsem se šíleně jako už dlouho ne, ovšem říkám si, že větší ptákovina snad neexistuje. :D Možná, že své hodnocení ještě jednou zvážím. :)(30.8.2013)

 • karlik4801
  ***

  Pár vtipů tipu komedie s Adamem Sandlerem, ale taky jde vidět debilita tipu Scary Movie. U pár scének jsem se opravdu pobavil, protože Pár nenormálních aktivit útočí na lidi, kteří se smějí každé debilitě. Marlon Wayans nestárne, stále je to sympaťák a film akorát vylepšuje. A Chip je skvělá postava.(22.7.2013)

 • Xmilden
  **

  Zamrzí promarněná šance, protože hlavně v první půlhodině je tahle parodie docela dobrá. Marlon Wayans, ač se to nezná, tak umí hrát hodně kvalitně. Nikdy bych neřekl že mě nějaká prdící scéna ve filmu příjde vtipná. Tady se to povedlo. Rovněž potěší přítomnost Nicka Swarsona jako homosexuálního psychotika.(26.4.2013)

 • - Film vznikl díky tomu, že Marlona Wayanse producenti neobsadili do nových dílu filmové série Scary Movie. Herec tak začal pracovat na tomto snímku. (Dlee)

 • - Při závěrečných titulcích může divák zhlédnout ještě pár bonusových scén z natáčení. (Skarface)

 • - V Malcolmově (Marlon Wayans)domě je možné vidět hned několikrát plakát ke hře "Saints Row: The Third". (Korbitch)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace