Pár nenormálních aktivit

(neoficiální název)

Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

Jako jo, je to jedna z těch komedií, kde se opět balancuje na hranici výbuchů smíchu, slušnosti a trapnosti, ale takhle se to prostě musí brát. Pro těch pár totálních záseků stojí za to se na to mrknout, i když hluchá místa spíš převažují. Jako relax rozhodně neurazí...(13.3.2014)

• Slartibarkfast

U nenormálních aktivit se není moc čemu smát. Pokus o navázání na Scary Movie sérii, která už sama o sobě silně ztrácela dech od třetího dílu, se zle nevydařil. Parodovaný film je nehorázná hovadina a toto není výjimka. Jediná skutečně skvělá scéna, která mi utkvěla v paměti, a které jsem se nehorázně smál, byla ranní snídaně s duchem v kuchyni. Pokud máte slabost pro takovýto druh fekálního humoru, pak budete jistě jásat, ale mému vkusu je to na hony vzdáleno. 35%(8.11.2015)

• Kothy

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Až na pár scén to ani nebylo vtipné. Prostě nuda... "Mandigo party." :D(5.8.2013)

Rozpočet $2,5miliónaTržby USA $40,041,683Tržby Celosvetovo $59,900,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,913,920 //počet predaných kusov 83,250Tržby za predaj DVD v USA $5,827,937 //počet predaných kusov 321,552║ len a len humusárska trapošina, ktorá miestami dokáže nudiť rovnako ako parodovaný film a kde na jeden vydarenejší gag príde desať otravných žváchancov, strata času /10%/(25.8.2013)

• hous.enka

Americká komedie, která je postavená na parodii Paranormal Activity. Stejně jako většina hororů, tak v první půlce filmu, kdy se obyvatelstvo domu seznamuje s neznámou silou, je i Pár nenormálních aktivit poměrně vtipných - příjezd a ubytování Keishy, noční hrátky se zadkem a mokrým orgasmem a... no a to je pomalu vše. Teplý senzibil, sjetý kněz a další postavičky film táhnou spíš směrem dolů, než aby ho nějak nakopávali dál. A to je škoda. Paranormal Activity totiž vyloženě lákají k tomu, aby se staly předmětem (zdařilé - což se v tomto případě příliš nepovedlo) parodie.(23.7.2013)

• - V Malcolmově (Marlon Wayans)domě je možné vidět hned několikrát plakát ke hře "Saints Row: The Third". (Korbitch)

• - Kisha (Essence Atkins) používá parfém s názvem "Entita", čímž odkazuje na film Paranormal Entity (2009). (Lajty)

• - Film vznikl díky tomu, že Marlona Wayanse producenti neobsadili do nových dílu filmové série Scary Movie. Herec tak začal pracovat na tomto snímku. (Dlee)