Pár nenormálních aktivit

Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

• dubinak

Tohle byla naneštěstí jen ubohá snůška sexistických narážek, trapného humoru a předvídatelného děje. Po velice dlouhé době jsem dala zase šanci parodii, protože jsem se od nich dlouho odtrhla kvůli tomu, že u všech nových rapidně kleslo na kvalitě. Ráda teď vzpomínám na výborné Scary Movie 3. Tohle byla opravdová nuda a v podstatě jsem se nezasmála vůbec ničemu.(24.12.2014)

Čakal som o mnoho, o mnoho väčšiu blbosť, ale vďaka pár desiatkam zábavných narážok to bola celkom zábavná paródia. Ako sa dalo čakať, A Haunted House sa nevyhýba trápnemu a fekálnemu humoru, a keby sa im to podarilo zredukovať na prijateľné minimum mohlo to byť o niečo lepšie. Nemám v pláne obhajovať tento film, predsa len záleží na tom kto ma aký pokrútený vkus, a ja som mal vždy citlivé miesto pre paródie nech akokoľvek hlúpe boli. Zasmial som a o tom mi išlo keď som si tento film púšťal. Teraz je na ťahu Scary Movie 5 ...(20.4.2013)

• Gilmour93

Bisexuální ektoplazma, teplý senzibil a vymítač na koksu? Hodně nemorálních aktivit přijatých mnou spíše pasivně. Wayansovic rukopis totiž trošku začíná připomínat jakýsi fekální, sexistický, vyhulený kolovrátek a ač za to možná skončím jako bílá šlapka na Mandingo party, Cedricovi by už měl někdo říct, že je všechno, ale rozhodně ne Entertainer.. Sice ta scéna byla trapná, jak předčasná ejakulace na recepci kliniky reprodukční medicíny, ale vůbec bych se teď nedivil, kdyby Marlona sbalila na nějakém večírku fanynka a řekla mu, ať s ní dělá všechno, co dělal s tím plyšákem..(15.7.2013)

• playboxguest

Děsná hovadina, asi na stejné úrovni jako 30 Nights of Paranormal bla bla bla... Každopádně mě to chytlo ve správné náladě a tak jsem se několikrát i z plna hrdla zasmála nad de facto úplně debilními vtípky a i když mi i těch osmdesát minut přišlo dost zdlouhavých, furt jsem se bavila víc, než u všech pokračování parodovaného materiálu. Nejlepší scénka - ať si tu duch tříská, čím chce, my si čteme noviny :-) 50%(19.4.2013)

• Campbell

Další z řady spíše trapných parodii. Kde jsou ty časy kde jsem se u Wayansů smál? Tady tohle už prostě smrdí naprstou trapností. Jo jsou tu asi tak 2 scény u kterých jsem se zasmál ale to je zoufale málo. Film se děsně snaží být za každou cenu vtipnej a tak to prostě působí uspěchaně a plno vtipů vyjde na prázdno. Na dvojku zvědavej fakt nejsem.(6.5.2014)

• - Film vznikl díky tomu, že Marlona Wayanse producenti neobsadili do nových dílu filmové série Scary Movie. Herec tak začal pracovat na tomto snímku. (Dlee)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 36. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias".

• - Při závěrečných titulcích může divák zhlédnout ještě pár bonusových scén z natáčení. (Skarface)