Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 2
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

hyundai

ale né, já sem přišel docela s dobrou náladou, kterou zručně zkazili "fajn lidé" takže můj sakramus je tak trochu opodstatněný, asi to byla moje chyba, měl sem až moc dobrou náladu 

na příspěvěk reagoval Neshika

Uživatel hyundai smazal svůj příspěvek.

Pedro Morales

Pedro Morales (hodnocení, recenze)

hyundai

Někde se spekulovalo, že by mohl patřit té holce z traileru, o které se spekuluje, že by to mohla být dcera Hana a Leii. Takže kdoví. Ale na to, že z byl minutu a půl dlouhej teaser, kterej vlastně neukázal skoro nic, v době kdy ten film ještě ani zdaleka nebude hotovej, tak se takových informací odněkud vyrojily mraky :-D

Webster87

Webster87 (hodnocení, recenze)

5700 příspěvků. Walt Disney může být již dnes v jedné věci ujištěn. Kinosály budou hodně dlouho vyprodaný.

Diskuze po celém světě budou ještě hodně horké, ale že jsou fanoušci až takový fanatici? Nechápu. Řeší chujoviny a každá blbost vymykající se trochu tomu co znají v nich vyvolává zřejmě cosi, co nepochopí zdravě myslící tvor :)

Nikdy jsem neměl SW sérii rád. Od dětství se mi na to postupem času různě formovali názory. Dnes už to vnímám jako skvělou kulturní popcornovou zábavu. Mr. Yoda a jeho mluva je best :)

hyundai

hyundai (hodnocení, recenze)

no mě osobně ten droid nepřišel špatnej, a určitě je to jen úvod do nějaké lokace, takže je to vlastně jedno, když tam bude pár vteřin

na příspěvěk reagoval Pedro Morales

Pedro Morales

Pedro Morales (hodnocení, recenze)

Mně přijde, že plno lidí se už dopředu z nějakýho důvodu rozhodlo, že se jim to nebude líbit, takže si na tom najdou něco vždycky. Kulatej druid? Tak ještě že například v opěvované původní trilogii se nic podobně infantilního nevyskytovalo, že. Divnej meč? Aniž by kdokoliv opravdu věděl, proč vypadá jak vypadá, opět to není nic víc, než jen nějaká antidisney, nebo kdovíjaká jiná, póza a snaha na tom něco najít za každou cenu.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

West

West (hodnocení, recenze)

Teaser je skvělej, zas tu vidim jen rasistický kecy a nenávist vůči novýmu meči, apod. Upřímně, když jsem ho viděl v concept artu , myslel jsem že je to jen blbej vtip, ale ono to neni vůbec špatný.. Jde o zvyk. Jinak je to stylově sestříhaný a z hudby od Williamse jsem měl husinu.. Já jsem spokojenej. Je z toho cejtit, že to bude hodně temný a ne jen pohádka od Disneyho.. Čas ukáže..

na příspěvěk reagoval hyundai

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

přesně tak. podobně to bylo vysvětlené i v KotORech, ale tam ta proměna čepele na méně stabilní po výměně krystalu nebyla na pohled patrné jako ve Force Unleashed.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Echelon1

ano, to je docela pravděpodobné vysvětlení a další z opodstatněných spekulací k traileru.

 

osobně si trochu myslím, že tenhle teaser měl částečně za úkol zobrazit právě samé takové ty potenciálně kontroverzní novinky, aby se s nimi problémoví fanoušci a diváci stačili s předstihem vyrovnat a nenimrali se v podobných malichernostech během sledování filmu, kdy je třeba se bedlivě soustředit na daleko podstatnější věci. byla by přeci jen škoda, kdyby film šel do kin a odezva na něj by vypadala, jako kdyby si z něj málokterý divák odnesl něco víc než názor na tvar světelného meče, nebo na design jakéhosi droida.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

sorry za špatnou gramatiku BTW. to je tak, když to po sobě člověk nečte :(

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Eodeon

Ano, je cool. Dôvod, čo sa tu tak rieši, že má trochu inú podobu čepeľ môže byť aj tým, že je údajne starý. Podľa mňa od novej trilógie (čiže moderné efekty) nemajú dôvod ich vykresľovať inak. 

na příspěvěk reagoval Eodeon

 (hodnocení, recenze)

jeto ještě lightsaber nebo flamesaber spíš ?

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

jako zbraň, která je stejně "ostrá" de facto ze všech stran a po celé své délce je každý světelný meč pro svého uživatele značně nebezpečný a čím složitější, tím nebezpečnější. i v knihách byly například několikrát popsány metody výuky boje se světelným mečem, kdy třeba dvojité ostří jako měl Maul, nebo dva světelné meče zároveň nemohl používat nikdo kromě nejzkušenějších mistrů. takže meč z traileru svědčí víceméně jen o jediném - jeho uživatel je buďto sebevrah, nebo jeden z nejlepších šermířů, jací v té době existují. BTW ta "plamená čepel" se mi osobně velice líbí. připomíná mi to styl, kterým světelné meče zobrazovali někteří komiksový výtvarníci.

na příspěvěk reagoval Beckett51, Echelon1

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama