Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (více)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiální text distributora)

pokerdragon1

Příběh se mi nelíbil určitě dvojka nedosahovala kvalit jedničky.Ale i tak prostě jenom, že to je pokračování filmu u kterýho sem měl nejvíc bobky sem prožil pěkný mrazení v zádech a slušnou atmosféru.Kupodivu sem rád, že se čarodějka neobjevila, nebo aspoň né taková jakou sem si představoval.5/10 ()

marketcsfd odpad!

Všem kdo viděli Záhada Blair Witch - tomuhle se vyhněte !!!! taková koko...na bože můj nevim jak jsem mohla vydržet do konce ()

zbytecny

Tenhle film hodnotím s odstupem času, ale vím, že když jsem se na to tehda dívala, bylo venku podobné počasí jako ve filmu, takže když jsem třeba někam šla večer sama, křupající větvička mi mohla způsobit infarkt ještě týden po shlédnutí Blair witch. Nesnáším horory ! :D ()

NICOTINE

"Sakra, ta skála je ale vysoká. Už není cesty zpět". Přesně tak se citim, když si uvedomím, do čeho pan Berlinger převtelil ikonu found footage hororů . I když jsem velkým fanouškem nadpřirozena a líbí se mi každý druhý horor s touto tématikou (Pravda, že dvojka je spíše jakási kilárna pro děcka), objevil jsem k této záhadné Záhadě Blair Witch 2 značný odpor. Neuvěřitelnél zklamání, neuvěřitelně neuvěřitelné, ani na vteřinu jsem tomuto snímku neuvěřil. Bohužel. Takže jedna hvězdička pouze za odvahu pokusit se o pokračování kultovnich zážitků z jedničky, i když negativně. Nejsem zrovna ten co nějak často kritizuje filmová díla, ale pane Berlingere, tohle se vážně nepovedlo. ()

Wiceman odpad!

Tenhle film je hrozně špatnej. Tvůrcům šlo zřejmě o rejžování peněz díky úspěšný jedničce a ani je nenapadlo, že když u to má v názvu Blair Witch 2, mělo by jít buď o sequel, nebo prequel. Nejedná se ani o jedno a místo toho nám servírujou totálně vykleštěnou sračku, co nemá hlavu ani patu. Herci mi přijdou, že ani neví, v čem vlastně hrajou a ani se jim nedivim, poněvadž příběh je tak vyblitej, že se v tom neorientovali asi ani sami scénáristi. Hnus, fuj, nekoukat a radši zapálit a vyhodit. ODPAD! ()

andy60

S jedničkou se to nedá srovnat, tady se těží jen z úspěchu prvního dílu a nic z toho, co jsme v něm viděli, se tady nenachází a nerozvíjí (jak jsem naivně očekával). Ani ta hudba mně tam nepasovala, hodila se spíš na nějaký teenagerský mejdan, než aby vytvořila ponurou atmosféru). ()

drkaldj

Vzhledem k tomu jak jsem byl zklamaný z jedničky, bylo toto pro mě lépe stravitelný. Žádné veledílo to sice není, ale dokázal jsem to zhlédnout na první pokus a celkem to uteklo, což se mi u jedničky nestalo. Tady musím jít proti proudu většiny a musím říct že moc nechápu jak jsou všichni hotový z prvního dílu a tenhle odsuzují. Druhý mě osobně oslovil více, samozřejmě že film není horor/film roku, má svoje chyby a je jich dost. Zkrátka sto lidí=sto chutí, mě víc sedlo toto (ale jen o malinko). ()