Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (více)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiální text distributora)

Martinius

toto nema s celkom slusnou jednotkou absolutne nic spolocne. tuctova beznapadita lakackova imitacia hororu iba obratne tazi z uspechu rovnomenneho filmu. ak to mate na pevnom disku, vymazte to. ak to mate na DVD, vyhodte to. ()

Flopik

Ďalšia blbosť.Nechápem ako mohla mať 1 úspech ale táto 2 to je proste prúser.Ale keď som dal 1 hviezdu 1 tak ju musím dať aj 2.Prečo,? No preto lebo to bolo tak blbé že ma to zdeptalo a netušil som o čo ide . Ja som len zvedavý na 3 lebo zatiaľ som sa v tejto sérii len sklamal. ()

zdeny99

Jednička mě zklamala takovým způsobem, jakým to nedokázal snad žádný film. I proto jsem od dvojky nic neočekával a ejhle, on je to působivý, strašidelný horor, který mě nejen bavil, ale je i dobře natočený. Možná to kazí jen ta parta postpuberťáků a i díky ní spíše cílí na mladší publikum, ovšem lidi po třicítce by asi na takovej výlet nejeli. Celej film je o tom, že jednička byla vymyšlená blbost a i přesto se všem líbil. Dokonce jeden chlap na ní byl 17x v kině! Tohle chlubení mě už fakt štvalo... Úspěch jedničky na sebe nenechal dlouho čekat a diváci se nechali filmem stáhnout, a tak se našly tisíce lidí, kteří tomu uvěřili a šli na vlastní kůži hledat čarodějnici z Blair. Místní lidé jsou z těchto dobrodruhů už nasraní, což se ani nedivím. Na druhou stranu, kdyby toho využili, mohli by na těchto turistech docela vydělat. Mezi těmito nadšenci je i partička těchto postpuberťáků, kteří jdou taktéž hledat čarodějnici a možná ji i najdou... Jo, tak tohle filmové provedení se mi líbilo. A ne jako ta amatérská pičovina, která to vše odstartovala. Navíc tu nebyla ta uřvaná histerka! Naopak chvílemi to mělo i vtip: "Co tam děláš?"... "Snažím se nabrat sílu."... "Z toho hrobu?"... "Abych vstala." [6904. hodnocení, 282. komentář, 31%, 622. nejhorší film] ()

matthew.17

Toto predsa nebol horror. Skor mysteriozny thriller ktory nedaval hlavu ani patu. Do poslednej minuty som čakal kedy sa to rozbehne. ()

helloween93 odpad!

To zas byla kokotina, bez atmosféry, bez scénáře, zato s nesympatickými postavami. Čím více se film blížil ke konci, tím jsem se více obával, co scénáristé ještě vymyslí za hloupost. Čistá práce ()

BOURQUE

Do dneška nechápem, že po skvelom prvom diely ako mohli natočiť také pokračovanie. Kvôli K. Director sa to dalo „ako nejako“ vydržať. Neskrývam sklamanie. Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

Rathalos

Tak na rozdiel od jednotky sa mi toto pacilo,to napatie,atmosfera,tajomno a ocakavanie,ze ako to skonci bolo vzrusujuce a na konci to rozuzlenie,hmm zaujimave,takto si predstavujem zahadu...:-) ()

panvasik

No to byl zase počin... Zbytečná záležitost, která nestojí o váš čas. Debilní a hloupé. Film nemá co nabídnout, m žádné herecké výkony, postavy obecně nepůsobily sympaticky a hrály víc amatérsky, než v jedničce a to měl film rozpočet 15 milionu. Fakt nechápu co na takovém odpadu stálo, tolik peněz, ale je to jedna z dalších filmových záležitostech, kterou nemám zájem někdy vidět znova... Ani nevím za co si film vysloužil 1*, ale už to tak nechám :)  1/10 ()

Redbee

Komerčně natočená dvojka nezávisle natočené kultovní jedničky. Jak to může dopadnout? Pro mě jednou hvězdičkou. ()

salamandrr

Tento film mě neuvěřitelně zklamal,je to jedno z děl,které mají obrovský potenciál,ale dokonale ho zahodí.čekal sem pokračování skvělého prvního dílu,ale film s ním nemá téměř nic společného a to mlo,které ano tak nestačí k tomu,aby vyzdvihlo ze dna filmové žumpy.jednu hvězdičku jsem dal snad jen proto,že jsem viděl mnohem hoší filmy.Nečekejte nic a nebudete zklamáni jako já. ()

TylerGage odpad!

tak k tomuto filmu ani nemá cenu psát komentář ,ale spíš kritiku. Tak můžem začít.Neputavý,nudný,bez nápadu,jiné zpracování kamer, bez zápletky.. Prostě hrozný film ,který v životě už nechci vidět.. jednička u mě zůstane furt na 5* ,ale tohle je na odpad.. ()

AxelWers

Tento film mal obrovský potenciál vytĺcť úspech z jednotky, ale príliš sa mu to nepodarilo. OK, treba uznať, že niektoré scénky pôsobili strašidelne, ale miestami mi to pripadalo skôr ako paródia, a to výrazne zhodilo body z hodnotenia. Nepomohli tomu ani chaotické scény s vidinami, práve naopak. ()

katmandzoo

dvojka bol chabý pokus nadviazať na jednotku a absolútne to nevyšlo, vôbec som nepochopil, o čo v dvojke šlo a absolútne ma to nebavilo, radšej dvojku nemali ani natáčať.. ()

Macias

Když se na to koukáte jako na samostatnej film a ne jako pokračování, tak to celkem jde... Já se celkem bál.. ()