Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (více)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiální text distributora)

bmx6

Snažil jsem se na film nahlížet,jako kdyby ten první neexistoval,ale nešlo to :),ale úplně nejhorší to také není... ()

PanPyzamo

Velmi špatné pokračování. Předešlý film měl své kouzlo díky záznamům. Zde už tomu tak není a film je točen na klasické kamerové úhly. Ještě k tomu když už dojde na nějaké záběry z kamer, tak mají jakýsi modrý filtr, který to dle mého názoru akorát kazí. Místy i podle mě dost nevhodně zvolená hudba. Co se týče děje, tak ten je takový… divný. Na jednu stranu měl své dobré momenty, ale narozdíl od minulého dílu, kde jsem si po konci řekl „WOW, tak to bylo něco.“ jsem si zde řekl „Co to má sakra bejt?“ V mých očích naprosto zbytečné pokračování, kterému se doporučuji vyhnout a ani film sám o sobě nedoporučuji. 3,5/10 ()

Jan XXIII

Možná ještě horší než první díl.Méně inteligentní lidé už tak masově nenaletěli tvrzení tvůrců, že se jedná o skutečnost. ()

PavHer

Tohle pokračování byl velký omyl, litoval jsem návštěvy kina a doufal, že nebude trojka. Takhle se povozit na známém jméně, to se nedělá! ()

Canniosh

Oproti jedničce se jedná už o regulérní film, čili už žádné trhané pohyby kamery apod. I když, slovo "film" zde není na místě, spíše bych měl napsat "slátanina", protože to taky pořádná slátanina je. Děj je zmatený, prostředí nudné, pocit úzkosti a strachu se u mně jaksi nedostavil, a to i přesto, že už slovo Blair Witch samo o sobě je hrůzu nahánějící (tedy po shlédnutí prvního dílu). Tomuto "filmu" se vyhněte širokým obloukem a neztrácejte čas jeho sledováním. Hrůza běs. ()

Vital

Snaha okopírovat jedničku,zůstala pouze snahou,a že bych u toho aspoň něco cítil,tak fakt jen někdy,velmi slavý vývar z tak dobré jedničky. ()

Ditulka odpad!

Kdyby nešlo o pokračování záhady Blair, možná bych tomu dala aspoň jednu hvězdičku, ale díky tomu, že mi to uplně pokazilo celý dojem tak mě to akorát tak naštvalo..a to mi kámošky říkaly, že vojka je lepší jak jednička..protože se tam něco děje :oD FFF, nevím kde na to přišly, ale možná že na jedničce bylo právě to kouzlo, že se tam "nic nedělo". Děs.. ()

-Ave-

Po první polovině jsem to chtěl vypnout, jaká to byla fraška, ještě že jsem to neudělal. Od chvíle kdy si mladíci "pustí kazetu po zpátku" to začíná být velmi zajímavé, zejména ůplný závěr stojí za to. S prvním dílem se to nedá srovnávat(a ani bych to nedělal), ale jelikož jsem vědel do čeho jdu tak to nakonec dopadlo lépe než jsem očekával. Těch pár dobrých minut na konci to ale rozhodně nezachrání. Tady šlo jen o peníze diky známé značce, ta se dala využit ale mnohem,mnohem lépe. ()

Karja

Určitě lepší a mnohem zajímavější než první díl, který se odehrával pořád jen za kamerou a v temném lese, s ne zrovna úžasným a diváky bavícím trojlístkem v hlavní roli (jedno podívání a hned tak určitě nezapomenete, o čem to bylo, protože to prostě bylo jednoduché, ale zajímavé, to ano). Kdežto tady je víc se na co dívat, daleko zajímavější děj, více napětí, více docela dobrých a příjemných postav. Celý děj není oproti jedničce předvídatelný. Možná si pomyslíte, že je trošku zmatek, ale není, je to více hororové, více zajímavější a tajuplné… 80% ()

saaaky

Musím se přiznat, že jedničku jsem doposud neshlédnul, i přesto na mne tento " horor " neudělal dojem a byl spíše nudnou jedenapůl hodinou, při které jsem se vlastně vůbec nebál a spíše se pousmíval nad tímto výtvorem. ()

Sindymindy

Chtěla jsem to vidět na vlastní oči, ale vážně je to hrůza. Horor, který ani trochu nenahání strach, naprosto absurdní jednání postav, roztříštěná kompozice a zápletka hodně chatrná. S jedničkou to nemá nic společného, kromě toho, že se snaží něco vytěžit z její popularity. Tenhle slabý film u mě jen o fous unikl před hodnocením odpad! a to jen proto, že mě vysloveně nenaštval, ale nemohla jsem se dočkat, až skončí. ()

nervana

Vidím že hodně lidem se to vůbec nelíbí či dokonce tím opovrhují, ale mě se to líbilo. Asi i proto, že je to pojato úplně jinak než již kultovní Záhada Blair Witch (ZBW). Já můžu říct za sebe jen jednu věc. Žít poblíž městečka, kde byla natočena ZBW, jistě bych taky patřil k těm, kteří by se na to místo po shlédnutí ZBW chtěli někdy mrknout. I proto se mě nápad, kdy se parta fanoušků ZBW rozhodne podniknout takový výlet, hodně líbil. To co z takového výletu vzešlo uvidíte když se na to mrknete ;) ()

pazuzu

pro mě v pohodě,jako navazujicí nastupce veleuspěšné jedničky to melo latku nasazenou hodně vysoko ale celkem zajimavy,samozrejme ze to ma do hororu daleko,ja sem se spiš u toho bavil ()

harpunka

Ako väčšina zfušovaných, zbytočne robených nadväzovaných pokračovaní. Len to kazí image jednotke a potom tu máme celú kopu telenoviel. ()

cocaine

Už jsem teda viděl mraky větších sraček, ale určitě je to podprůměrný. Možná docela dobrej námět, ale asi se to mohlo dát udělat líp a napínavější a hlavně děsivější. ()