Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (více)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiální text distributora)

Filatov

Z hodnocení jsem věděl, že to nejspíš bude špatný....a taky že bylo! Atmosféra a strach jedničky jsou někde v prachu. Namísto toho je tu záhadou zprofanovej Burkittsville, kde se promenádujou snad miliony senzacechtivých turistů a taky partička pro mě nepříjemných hlavních hrdinů (čarodějnice milující přírodu byla výjimkou). Celý mi to vůbec nedávalo smysl, bylo to roztroušený a chaoticky daný dohromady. Sem a tam honem tenhle záběr a honem zase další úplně mimo mísu. Bída. ()

Krupe

Tak toto se sakramentsky nepovedlo, je to slabý pokus, jak se opeřit po relativním úspěchu prvního dílu, který byl dle mého gusta zbytečně mnoho vychvalovaný. Toto pokračování stojí za jedno shlédnutí a zapomenutí. Docela jsem se ztrácel v ději, díky, už nechci... ()

johnyoss

Je smutné, že snaha vydělat peníze se promítá až tak moc do filmového průmyslu, že je opomíjena i ta zásadní věc, a to kvalita filmu. Děj ubohý, nic víc k tomu říct nejde. Hodnocení 1/10 a to jen za snahu!! ()

reccal

Pokračování Blair Witch Project ustoupilo od ruční kamery, ustoupilo od šokujících nálezů a ustoupilo od reálnosti příběhu. Ve všech případech je to bohužel škoda, protože se z filmu stává vcelku nudná podívaná na partu, kterou kdosi pomalu vraždí. Filmu nelze upřít fajn scény (věšení, mrtvola ve skříni), ale celkový výsledek působí dost nesourodě a násilně. 35%. ()

uprchlice

"Záhada Blair Witch 2" mě přesvědčila o tom, že není až tak bezpečné tábořit v lese. No mě tahle myšlenka nikdy moc nelákala (ze zkušenosti z filmu "Den matek" ) Myslím si ale, že nemůže být nic horšího, než, že se ráno probudíte a zjistíte, že Vaše práce je zničená a lítají kolem Vás jen kousíčky papírků. Hrozná představa, co? Právě to se stane partě teenagerů, kteří jsou posedlí filmem "Záhada Blair Witch" a chtějí se dopátrat pravdy, zda čarodějnice opravdu existuje, či nikoliv. To, co zjistí není dobré... Nehledě na to, že Tristyn, jedna z party, potratí a všichni jedou zpátky do lesů, aby se podívali, co vlastně natočili... A od tý chvíle se film odehrává jen v továrně. Teenageři mají "spešl" vybavení (no na rok 2000 byli luxusně vybaveni ), takže přesně určí, co se stalo. Otázka zní: Co se vlastně stalo? A je to, co uvidí opravdu skutečné? To si pište, že ano! Je to sice děsivý a brutální, ale to ONI udělali ty hrozné věci. Jen ONI provedli něco strašného. Každopádně v továrně se začnou dít děsivé věci, ale není to tak děsivé, jako samotný závěr... Celkový dojem z tohoto filmu? Netvářila jsem se kysele, což dokazuje, že film můžete zkouknout, aniž byste museli dělat něco jiného... Teda chci říct, že ač se to nezdá, tak se mi dvojka šikla víc, než jednička. Proč? Jednička je ve stylu "REC", nebo "Paranormal Activity". Né že by se mi tyto filmy nelíbily, ale "Záhada Blair Witch" byla natočena zvláštním stylem. Navíc tam byly nesnesitelný postavy! Jinak "Záhada Blair Witch 2" měla o něco lepší postavy (nejlepší byla Kim ) Navíc mě totálně dostal konec, což znamená, že né vždy, co vidíme se skutečně děje Takže celkově hodnotím film "Záhada Blair Witch 2" jako snesitelný kousek, i když si myslím, že ho moc lidí příliš nemá v lásce! ()

Nick321

Nebylo to úplně mizerné. Původní Záhada Blair Witch to vážně není, ale je to docela zajímavý duchařský film. Rozhodně je to kvalitnější kus než film číslo tři. ()

Molerat

Dvojky jako skoro pokaždé vždy znatelně horší než první díly.Přesto nechávám tohle hodnocení, jelikož je záhada blair witch 2 pořád lepší než nějaké ty texaské masakry atd... ()

sun.eagle

Bylo jasné že pokračování tak nečekaně uspešného filmu vzniknout musí. Stejně tak bylo jasné že ten puvodní efekt už nikdo nezopakuje. Zas tak hrozné to nebylo, dokonce tam jsou momenty které mě vyděsili stejně jako v jedničce. Jsou daleko horší "dvojky." ()

Sedy89

Nepřišlo mi to tak hrozné, jak tady většina lidí popisuje... ovšem je pravda, že už je celkem dlouho, co jsem tento film viděl. Takže se na něj podívám znovu a pak kdyžtak opravím názor. ()

BigLoser odpad!

Nudné, nemastné, neslané, bez scénáře, ne, scénář tam vlastně byl, ale dost těžko si ho všimnete. Pokud se vám jednička líbila, tak dvojka se vám líbit..... NEBUDE. U hororu by se človek měl bát, né se smát, bohužel u tohodle se budete smát, nebo brečet. Atmosféra puvodního filmu je pryč, herci jsou hodně moc slabí... Nic o co stát... Ačkoliv jsem se hodně snažil, jediné pozitivum jsem na tomto filmu nenašel, bohužel. ()

Dufresne

Je to dvojka . A udělat dvojku na Blair Witch to byl tvrdý oříšek, moc tvrdý a podle mě si na něm Joe Berlinger vylámal zuby. Tak jak byla jednička nabitá strachem a napětím a stala se podle mě nezapomenutelným fenoménem tak dvojka by se měla ztratit a být zapomenuta. ()

Fash

Jak zde bylo napsano, kdyby se to jmenovalo ciste jen "book of shadows", tak jako prumerny psycho/drama/horor proc ne....Ovsem v tomto pripade se jedna bohuzel o pokracovani. Za gothic girl a zrzavou witch 3 hvezdy. ()

dehonest

drzosť! ako môže niekto haniť niečo také, ako je klenot horrorovej filmotéky rovnakým podtitulom?! sám seba sa pýtam: ako som vôbec mohol dať čo len jedinú hviezdičku tomuto grcu?! som zhovievavý, námaha sa cení. alebo... ale, nechajme to tak. ak chcete, stiahnite si tento film, aby ste videli, čo je to urážka a absolútny protipól kultu! aj na odpade sa dá učiť. ()

burg odpad!

Pokud jsem předchozí díl hodnotil stejně, jak musím asi hodnotit tohle, když je to ještě tak stokrát horší? Ještě větší sračka, než jste si mysleli... ()