The Crazy Ones (TV seriál)

Komedie

USA, 2013–2014, 7 h 40 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Byron Shah

Robin Williams, Sarah Michelle Gellar, James Wolk, Hamish Linklater, Amanda Setton, Maria Teresa Zuppetta, Brad Garrett, Josh Groban, Brent Jennings, Jady Bodenhamer, Kelly Clarkson, Edward Asner, Tiya Sircar, David Copperfield, Pam Dawber, Fred Melamed, Missi Pyle, Kurt Fuller, Ashley Tisdale, Gail O'Grady, Saffron Burrows, Gabriela Fresquez, Marilu Henner, Adeana Lane, Brenda Koo, Eric Zuckerman, Jen Lilley, Brad Paisley, Gillian Alexy, Tia Robinson, Adriana Lima, Carol Kiernan, Essam Ferris, Teddy Lane Jr., Lex Medlin, Larry Sullivan, Jessica Chaffin, Jamie Denbo, Joe West, Elicia Perkins, Ludi Delfino, Brittney 'ShaRaun' Brown, Raquel Zimmerman, Mark L. Taylor, Brooke Lyons, Lacey Mael, Barry Shabaka Henley, Lavell Crawford, Ben Begley, Todd Robert Anderson, Dana De La Garza, Teala Dunn, Alan Rachins, E.J. Callahan, Eric Normington, Jonathan Del Arco, Tim Mikulecky, Lenny Jacobson, Brandon Gibson, Scott Klace, Hugo Armstrong, Ari Stidham, Rodney J. Hobbs, Ivy George, John O'Brien, Joe Nunez, Malea Rose, Daisy Aitkens, Jennifer Marsala, Marcus Henderson, Rick Cowling, Rod McLachlan, J.D. Walsh, Molly Beucher, Steven Boyer, John Marshall Jones, Veronnica Avila, John Eric Bentley, John Duerler, Rebecca Flinn-White, Jazzmun, Lauren Pritchard, Angela Frezza, Chasty Ballesteros, Courtney Taylor Burness, Judith Moreland, Shane Brady

Komentáře uživatele novoten k tomuto TV seriálu

Nejprve rychlopalná extratřída a přibližně od druhé třetiny už "jen" čím dál ztřeštěnější, nezvladatelnější a pro někoho snad i nesledovatelná komedie, která nemá problém jet polovinu stopáže čirou mimózní improvizaci. Já měl ale Robina Williamse rád, takže mi jeho nahrávky s milovanou Sarah Michelle Gellar i spolehlivým zbytkem kanceláře, tedy roztomilou Lauren, přemýšlivým Andrewem i místní hvězdou Zachem, sedaly do nálady poměrně přesně. Vzhledem k oné zdánlivě zbytečné přepálenosti, kterou by si leckdo mohl splést s hloupostí, ale zrušení po první sérii chápu. Sedat si každý týden k takhle specifické zábavě byl asi nemožný úkol, díky velepříjemnému finále se ale na CBS tentokrát nezlobím.(3.3.2015)