Denzen

Ako povedal Deadpool: Liam Neeson je fakt nezodpovedný otec, natočili už tri filmy o tom, ako mu niekto uniesol dcéru alebo ženu. A je to pravda. Tento film už prakticky nevie ničím zabaviť, všetko sme videli v jednotke a tiež dosť hroznej dvojke, a keby tu nebol detektív Forest a vtipný ruský gangster v slipoch na konci, išlo by to hneď do odpadu. ()

Robinex

Kde je ten vecer, kdy jsem poprve videl 1cku a rekl si: "Tyvole to bylo dobry jak prase! Znovu!" 3jka jakoby ani nezapada do cele serie... to uz 2jka byla lepsi. Ale ty rychlo zoom zabery a strih z toho chvilkama delaji skoro az spatny serial. Cekal jsem mnohem vic. ()

tomkat

Kvalitně odvedený akční film se sympatickým hrdinou, jehož nápaditost proti zlounům ani fyzička při honičkách nepůsobí kašírovaně. Jen toho stereotypního ruského mafoše si mohli odpustit; vedlejší ženská (slečnová) postava je naopak sympatický bonus. ()

danatr

Tak to se hodně nepovedlo. Po vynikající jedničce a ucházející dvojce tohle byla tragédie. Chtělo by to vědět, kdy přestat. ()

Drslw

Zoberte rýchlopalný kanón a strieľajte ním 5 minút do plota. Tak TAKÉ diery v logike a fyzike má tento film! A na rozdiel od prvých dvoch častí, na to sa už pozerať nedá. Chcel som dať dve hviezdy, ale za to lietadlo na konci jednu strhávam. ()

VerJer

Hvezdy dolu za debilni praci struhace. Asi se posral nebo zblaznil. Akcni scrny nekoukatelne, co vterina to strih. Hrozny! ()

killerko13

Po zhliadnutí celej trilógie by som to zhodnotil asi takto. Pozriete si prvý film a zabalí vás pocit uspokojenia, že ste videli kvalitný snímok, s dobre napísanými scénami a kvalitným hereckým výkonom. Zážitok zo zvyšku filmovej série by som prirovnal k pocitu nostalgie, keď si sadnete nad rodinný album, v ktorom máte fotografie z predchádzajúcich dvoch rokov, pekne chronologicky zoradené, a zrazu zistíte, že sa s tým niekto pohral, zamiešal to ako karty, a tento chaos zverejnil na internete. A práve tento pocit vo vás zostane po zhliadnutí Taken 2 a 3. Napraviť sa to už nedá, lebo niektoré z tých fotiek nemali uzrieť svetlo sveta. Jediné čo vám zostáva je vypnúť internet a zabudnúť. ()

janececek

Tak tady jsem opravdu váhal, zda-li nemám vpálit rovnou odpad. Megaton se vůbec z minula nepoučil a naopak ještě víc přitlačil na pilu. Jakým způsobem do diváka valil „akci“ jsem jen těžko rozdýchával. Tentokrát se ale nepovedlo skoro nic. Příběh byl nemastný neslaný, plný klišé, smutné scény nefungovaly vůbec, když jsem slyšel, že má postava Janssen umřít, doufal jsem v totální emoční výplach, ale zpracování mě zanechalo naprosto chladným, celý film na mě působil tak odbytě, ani drsňák Neeson to nezachránil. Zklamání. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Je mrtvá. Někdo ji zavraždil. V mém bytě. Má to vypadat, že jsem to byl já. Nevím proč, nevím kdo, ale přijdu na to!" Akční rubačka, kde Liam Neeson utíká před policii a nemilosrdně likviduje gang, jenž má na svědomí jeho bývalku. I přes jednoduchou zápletkufilm naprosto strhující atmosféru, díky které zavzpomínáte na klasické Segalovky či prvotiny Jean-Claude Van Damma. Akce je chvílemi skutečně velkolepá, ač je tam zase x střihů v jedné sekundě + to neustálé přibližování a oddalování kamery. Potěšující je i herecké složení. Liam Neeson a Maggie Grace jsou stejně dobří jako v předchozích dílech. Forest Whitaker a Dougray Scott fungují pak jako oživující prvek. Oba charismatiční muži, kteří jsou Neesonovi rovnocennými protivníky. Jako celek film funguje dobře a diváka akčních filmů dokáže přikovat do sedačky. 5* bez studu a bez zábran. - 100%. ()

andy60

Vše jede v zajetých kolejích, do třetice se Neeson bije hlava nehlava, dokonce se svým Porsche dokáže zastavit startující letadlo. Platí totéž, co pro předchozí díly. Vcelku zábavná podívaná, ale vykouří se z hlavy dřív, než doběhnou závěrečné titulky. ()

wollfy

Nastavovaná kaše z odvaru z nastavovaný kaše. Velký špatný. Jeste sem pochopil 2 že si to chtěli albánci dořešit a pár jich toužilo chcípnout ale 3 už je fakt píčovina. MOtivace postav divná, chování ruských super mafiánů debilní a hlavní padouch ze SPECNAZ se neumí prát ani střílet. Liam už je tady starej takže se vše řeš střihem. Whiteaker je tu asi jen pro prachy nebo nevím proč se na to nevysral jako Famke kerá si dala pár scén a pak se nechala zabít aby měla klid, V nejlepším se má přestat a snažit se vydojit něco z vysušené krávy prostě dycky dopadne blbě. Měli zústat u jedničky. Ale halt ty jachty a ferárka se musí zaplatit ()

PhoenixTears

Liam zde odvádí super akci, za pomoci Foresta, kterému role policajte neuvěřitelně sedí. Završená trilogie tímto snímkem, který je stejně perfektní jako předchozí dva díly. ()

pistabaci

Hold trojka už nemala ako naviazať na predchádzajúce. respektíve na konci dvojky vyprával stargáň, že má dvoch synov takže mohlo sa ísť na revenge na druhú ale tvorcovia radšej zvolili to, že hrdinova žena chcípne a on bude obvinený lebo z udalostí čo zažil mu začalo jebať. Nápad dobrý a chválim aj to, že detektíva si tu zahral Whitaker (mám toho herca rád). Taktiež musím pochváliť, že oproti druhému dielu boli (najmä v druhej polke) akčné scény fajn napriek častejšiemu strihu a dalo sa pekne vidieť kto komu a kde prijebal. Len záverečné zúčtovanie s oboma záporákmi a plot twist boli dosť predvídateľné. Ale oproti dvojke určite lepšie. ()

gggggg

Bohužiaľ, toto už sa mi nepáčilo. Akčné scény boli extrémne prestrihané a pokazili celý film. Taktiež niektoré akčné scény boli na dôchodcu až moc neuveriteľné. Už išlo o klasické varenie z vody, stratilo to nejaký dobrý nápad a niektorým postavám boli pridelení iní herci, čo z duše nenávidím. ()

Chipp006

Na film je nutné dívat se ve dvou rovinách. Fanoušek Liama Neesona, stejěně jako celé Taken série, bude uspokojen, byť se film kvalitou nevyrovná prvnímu dílu. Běžný divák pak bude uspokojen pravděpodobně o něco méně. Pořád platí, že Liam Neeson je v roli Briana Millse excelentní a rozhodně byste mu nechtěli cokoliv vzít. Hodnocení: 65 % ()

Tomgunses

To je taková blbost, Megatupá režie, za Liama hvězda navíc. 45 % Jednička Taken byla super, ale co udělali za hovna z dvojky a trojky, to je neuvěřitelný... ()