Znovu 20

• USA Younger
USA, (2015–2021), 32 h 17 min (Minutáž: 20–30 min)

Tvůrci:

Darren Star

Předloha:

Pamel Redmond Satran (kniha)

Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson, Dan Amboyer, Geneva Carr, Megan Byrne, Olivia Oguma, Tim Bohn, Nico Tortorella (více)

Série(7) / Epizody(84)

Liza je čtyřicetiletá, čerstvě rozvedená svobodná matka. Nyní hledá práci, což - jak brzy zjistí - je pro ženu jejího věku velmi obtížný úkol. Poté, co se jí dostane komplimentu od mladšího muže, se rozhodne, že podstoupí vizuální proměnu. Tu si vezme na starosti její přítelkyně Maggie. Úkolem je, aby Liza vypadala, že jí je přes dvacet... (TV Nova)

Milinka84

Tento serial me moc bavil. Doslova jsem ho "slupla jako malinu", protoze byl odlehceny, vtipny a clovek nemusel moc premyslet. Za me 5* a tesim se na dalsi serii. ()

frdd

Ačkoliv mi nápad nejdřív přišel jako poměrně neuchopitelný, jak by mohla čtyřicítka fungovat v převleku holky po vysoké. Když jsem trošku posunul svoje nároky, a začal jsem se (už asi tak ve třetím díle) dívat na seriál spíš jako klasický americký seroš, plný romantických zápletek, vyhýbání se pravdě, a tak vůbec. A nakladatelství? Charles a Diana dodávají ten správný přístup starších, zatímco Liza s Kelsey ukazují ten mladší element. A scénáristé prozměnu to, že to celé může skvěle fungovat. 5 hvězd! ()

padlar

Zkusil jsem několik dílů. I když odhlédnu od ne zcela uvěřitelné premisy celého seriálu, tak něco tak zoufale nevtipného a nudného jsem již dlouho neviděl. Něco mi tak říká, že další díly již asi neuvidím. ()

Shadyllady

miluju Dianu. Ta její nabručenost a nevrlost rozvedené 40ctky jejíž záliba je peskovat mladší podřízené, ale uvnitř je má ráda a je i vtipná. Oddechový seriál, moderní, skvělý na relax. Nic víc od toho nečekat, mě se to líbilo. ()

Podzimní VOD novinky na CANAL+

Podzimní VOD novinky na CANAL+