Znovu 20 (TV seriál)

Younger

Komedie / Romantický

USA, 2015–2019, 26 h 53 min (Minutáž: 20–26 min)

Tvůrci:

Darren Star

Předloha:

Pamel Redmond Satran (kniha)

John Thomas

Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson, Dan Amboyer, Geneva Carr, Megan Byrne, Olivia Oguma, Tim Bohn, Nico Tortorella, Jane Krakowski, Thorbjørn Harr, Aly Mang, Viveca Paulin, Heidi Armbruster, Nadia Dajani, Frank Wood, Johnathan Fernandez, John Patrick Hayden, Chris Tardio, Charlie Romanelli, Grant Shaud, Bobby Flay, Ashleigh Murray, Steven Hauck, Vandit Bhatt, Molly Bernard, Halley Feiffer, Paul Fitzgerald, Peter Hermann, Renée Elise Goldsberry, Polly Lee, Janelle Velasquez, Ana Gasteyer, Kathy Najimy, Josh Pais, Leo Minaya, Allison Paige, Martha Plimpton, Flula Borg, Michael Urie, Jennifer Weiner, David Wain, Laura Poe, Camryn Manheim, Richard Bekins, Matthew Morrison, Ice-T, Richard Masur, Marko Caka, Carly Brooke, Dolly Wells, Kathie Lee Gifford, Hoda Kotb, Ben Rappaport, Krysta Rodriguez, India de Beaufort, Sally Pressman, Quinn Franzen, Marcus Choi, Ethan Phillips, Mather Zickel, Susan Blackwell, Christina Kirk, Kristin Chenoweth, Anthony Ramos, Anna Suzuki, Ashley Springer, Will Cooper, Wally Dunn, Meredith Hagner, Aasif Mandvi, Laura Jordan, Charles Michael Davis, Lois Smith, Victor Webster, Margaret Colin, Michelle Hurd, Jennifer Westfeldt, Norm Lewis, Sean Kleier, Marquis Rodriguez, Justine Lupe, Asia Kate Dillon, Noah Robbins, Lindsey Broad, Donna Lynne Champlin, Vella Lovell, Eva Kaminsky, Sathya Sridharan, Terri Nunn, Perri Lauren, Georgia Warner, Alanna Masterson, Jason Ralph, Ana Isabelle, Kobi Libii, Fiona Robert, Kathleen Choe, Jeté Laurence, Gracie Lawrence, Stormi Maya, Phoebe Dynevor, Faith Logan, Jake Choi, Alissa Bourne, Midori Francis, Megan Haley, Gabrielle Ryan, Laura Benanti, Branden Wellington, Ashley Skidmore, Ashley Bryant, Mariette Booth, Willa Fitzgerald, Nicole Ari Parker, Nemuna Ceesay, Donald Chang, Mike Holt, Becky Ann Baker, Kevin Curtis, Shawna Christensen, Mark Deklin, Michael Cunningham, Iliana Garcia, Sophia Gutierrez, Bj Gruber, Isioma Laborde-Edozien, Meg Wolitzer, Cady Huffman, Lou Taylor Pucci, Maddie Corman, Stephanie DiMaggio, Christopher Harrod, Marisa Hunter, Camille Saviola, Kristian Espiritu, Annaleigh Ashford, Oded Fehr, Delphina Belle, William Ragsdale, Cliff Bemis, Carrie St. Louis

Jako většinou s další a další sérií seriál upadal. První 2 série super, ale z celkového seriálu extra nadšená nejsem. Každá tam jde s každým, pak nikdo nikoho nechce, pak zase chce, pak zase neví zda ho chce a zda chce on a když ona ho chce, on nechce, protože má jinou, kterou chce a když on konečně tu co chtěl nechce a chce jí, ona už zase má jiného, takže toho koho chtěla už nechce a chce toho druhého :-D no magorárna pro ženský na odreagování...(1.9.2019)

1. série: Neuvěřitelná feel-good záležitost, jež z charismatu a talentu Sutton Foster ždíme absolutní maximum. Ovšem to je tak ve výsledku vše. Chybí větší tah na branku, odvaha tvůrců (,až příliš se drží při zdi, přičemž látka nabízí spoustu originálních nápadů) a v neposlední řadě větší napětí ve finále série. Velké pochyby k návratu druhé řady - nenadchne, ale ani neurazí.70%(27.4.2015)

PILOT za lepší tři. Younger pochopitelně není zcela bez chyb a pár rušivých scénáristických děr se tu najde. Třeba scéna s nevěrohodným životopisem nebo občas až přehaná nevědomost hlavní hrdinky aka hledání "jak si založit Twitter" na Googlu. Něco málo možná seriálu neuvěříte, bavit byste se ale měli po celou jeho dobu. Není to totiž hloupé, ale laškovně chytré. A hlavně osvěžující, protože se po dlouhé době nejedná o prachsprostý sitcomový odpad. Konečně je opět na divákovi, kdy se bude smát - ne na laugh tracku. TV Land servíruje dostatečně inteligentní porci oddychové zábavy. Berte, nenechte být!(11.4.2015)

Younger dokonale vystihl slayerrrr, a pod jeho komentář mi nezbývá, než se podepsat. Seriál balancuje přesně na hraně mezi pohodovou zábavou a nevkusem, ať už jde o humor, společenské postřehy nebo samozřejmě ryze ženské pojetí. Všechno pak stojí a padá na sympatiích k ústředním postavám. Sutton Foster jsem si jako alternativu k Lauren Graham oblíbil už v Bunheads, s ostatními postavami už to tak slavné sice není, ale žádná vyloženě neurazí.(3.7.2015)

Nejedná se vysloveně o nějaký duchaplný seriál, ale já ho s těma babčama slupla jako malinu téměř na jeden zátah. Každá z té pětky měla svoje kouzlo, šmrnc, něco, co mě občas rozesmálo, někdy jsem se kromě sympaťačky Maggie v nich viděla, no prostě žádné nůďo se nekonalo. Bylo to zkrátka bájo a Dan je fešák :-)(17.8.2015)