Reklama

Reklama

Znovu 20

(seriál)
  • USA Younger
Trailer
Komedie / Romantický
USA, (2015–2021), 32 h 17 min (Minutáž: 20–30 min)

Tvůrci:

Darren Star

Předloha:

Pamel Redmond Satran (kniha)

Hrají:

Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson, Dan Amboyer, Geneva Carr, Megan Byrne, Olivia Oguma, Tim Bohn (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(84)

Liza je čtyřicetiletá, čerstvě rozvedená svobodná matka. Nyní hledá práci, což - jak brzy zjistí - je pro ženu jejího věku velmi obtížný úkol. Poté, co se jí dostane komplimentu od mladšího muže, se rozhodne, že podstoupí vizuální proměnu. Tu si vezme na starosti její přítelkyně Maggie. Úkolem je, aby Liza vypadala, že jí je přes dvacet... (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (42)

Davies182 

všechny recenze uživatele

PILOT za lepší tři. Younger pochopitelně není zcela bez chyb a pár rušivých scénáristických děr se tu najde. Třeba scéna s nevěrohodným životopisem nebo občas až přehaná nevědomost hlavní hrdinky aka hledání "jak si založit Twitter" na Googlu. Něco málo možná seriálu neuvěříte, bavit byste se ale měli po celou jeho dobu. Není to totiž hloupé, ale laškovně chytré. A hlavně osvěžující, protože se po dlouhé době nejedná o prachsprostý sitcomový odpad. Konečně je opět na divákovi, kdy se bude smát - ne na laugh tracku. TV Land servíruje dostatečně inteligentní porci oddychové zábavy. Berte, nenechte být! ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Nejedná se vysloveně o nějaký duchaplný seriál, ale já ho s těma babčama slupla jako malinu téměř na jeden zátah. Každá z té pětky měla svoje kouzlo, šmrnc, něco, co mě občas rozesmálo, někdy jsem se kromě sympaťačky Maggie v nich viděla, no prostě žádné nůďo se nekonalo. Bylo to zkrátka bájo a Dan je fešák :-) ()

Reklama

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Plytká spotřební zábava, kde se postavy chovají čím dál dětinštěji, takže ve finále padesátiletý chlapík fňuká, že se nemůže na veřejnosti vodit za ruku se svou čtyřicetiletou láskou. V hlavní roli herečka upomínající Sally Fields z druhé ruky, které by nikdo na světě neuvěřil, že je jí 26. Zajímavé téma lži o věku kvůli získání práce je zcela rozmělněné a místo řešení reálného stigmatu "čtyřicetileté stařeny", kterou nikdo nechce zaměstnat, se problém většinou zúží na to, že žena lhala, a když na to její přátelé přijdou, chovají se k ní, jakoby vyvraždila mateřskou školku. "Tys nám lhala!", aniž by brali v potaz, co ji k tomu donutilo.____ Série se opakuje, xkrát se hlavní postava rozejde se svojí láskou a xkrát se zas sejdou, až už to nemůže bavit ani je. Hlavní charaktery jsou tak čím dál protivnější a bavily mě už jen vedlejší (přísná-hodná šéfová, promiskuitní lesbička, židovská kamarádka, jejíž povolání mi po celý seriál zůstalo záhadou). Herecké výkony zoufalé, zejména dcera, jejíž jediný herecký um a asi i účel v seriálu byl, že jí spadne brada. Postavy se chovají nekonzistentně. ___ Na okraj si říkám, jak asi neschopný musí být vydavatel, když mu krachuje nakladatelství, které vydává takové hity jako Hru o trůny, tu japonskou milovnici uklízení a něco jako Danielle Steel? Asi pořádně. MÓDNÍ OKÉNKO: Ženy zde nosí neskutečně divné outfity. Fakt prapodivné. Ne dost ulítlé, ale ani ne kamkoliv zařaditelné. U většiny modelů mě napadalo: proč tohle vůbec někdo ušil? Případně: kde takový divný hadr vůbec koupili? Snad jen hodná mrcha šéfová, vzhledem k postavě, kterou hrála, nosila oblečení odpovídající jejímu charakteru, včetně předimenzovaných šperků. SHRNUTÍ: Není důležité knihu napsat, ale prodat. Když tvé nakladatelství řídí tlupa infantilů, je to v dnešní době asi výhra. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Přiznávám, že moje hodnocení nemusí být úplně objektivní, jelikož jsem seriál jen několikrát zahlédl v televizi a vlastně nikdy nedokoukal celou episodu. Ale i tak se cítím způsobilý tento seriál, který je absolutně neschopný mne jakkoli zaujmout a přijde mi jako jakási ubožejší verze sexu ve městě ohodnotit. ()

ChArLeNe 

všechny recenze uživatele

Určite je fajn, že vytvorili seriál určený pre vekovú kategóriu, ktorá je dosť zanedbávaná, ale prepchali ho toľkými iritujúcimi klišé, že nemôžem dať dobré hodnotenie. V niektorých prípadov som schopná odpustiť klišé, no tento seriál ma natoľko nezaujal, aj napriek sympatickému obsadeniu, dobrému comebacku Hillary Duff, a wow Debi Mazar tá rola sekne a vyzerá skvelo. ()

Galerie (697)

Zajímavosti (10)

Reklama

Reklama