Reklama

Reklama

Znovu 20

(seriál)
  • USA Younger
Trailer
USA, (2015–2021), 32 h 17 min (Minutáž: 20–30 min)

Tvůrci:

Darren Star

Předloha:

Pamel Redmond Satran (kniha)

Hrají:

Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson, Dan Amboyer, Geneva Carr, Megan Byrne, Olivia Oguma, Tim Bohn, Nico Tortorella (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(84)

Liza je čtyřicetiletá, čerstvě rozvedená svobodná matka. Nyní hledá práci, což - jak brzy zjistí - je pro ženu jejího věku velmi obtížný úkol. Poté, co se jí dostane komplimentu od mladšího muže, se rozhodne, že podstoupí vizuální proměnu. Tu si vezme na starosti její přítelkyně Maggie. Úkolem je, aby Liza vypadala, že jí je přes dvacet... (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (44)

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

1. série: Neuvěřitelná feel-good záležitost, jež z charismatu a talentu Sutton Foster ždíme absolutní maximum. Ovšem to je tak ve výsledku vše. Chybí větší tah na branku, odvaha tvůrců (,až příliš se drží při zdi, přičemž látka nabízí spoustu originálních nápadů) a v neposlední řadě větší napětí ve finále série. Velké pochyby k návratu druhé řady - nenadchne, ale ani neurazí.70% ()

reich 

všechny recenze uživatele

Za poslední dobu mě tento seriál nejvíce překvapil. Obecně vzato na novodobé americké seriály nejde se moc koukat, buď jsou to bezduché sitkomy, které nejsou ani trochu vtipné nebo jsou to seriály založené jenom na sexu. Ovšem tento seriál zvláštním způsobem funguje, obsazení hlavních herců: Sutton Foster, Hilary Duff, Peter Hermann, Nico Tortorella, či Miriam Shor je naprosto skvělé, velice příjemní herci, kteří hrají naprosto přirozeně nenuceně. A i když je to vyloženě seriál pro ženy, tak i chlapi si na tom najdou své. Nejoblíbenější postavy: Kelsey, Liza, Charles. Mimochodem, poslední série se tvůrcům vůbec nepovedla, je to otřesné a seriál bohužel byl ukončen špatně, lepší je brát poslední díl 6. série jako ten poslední. 80% ()

Reklama

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Plytká spotřební zábava, kde se postavy chovají čím dál dětinštěji, takže ve finále padesátiletý chlapík fňuká, že se nemůže na veřejnosti vodit za ruku se svou čtyřicetiletou láskou. V hlavní roli herečka upomínající Sally Fields z druhé ruky, které by nikdo na světě neuvěřil, že je jí 26. Zajímavé téma lži o věku kvůli získání práce je zcela rozmělněné a místo řešení reálného stigmatu "čtyřicetileté stařeny", kterou nikdo nechce zaměstnat, se problém většinou zúží na to, že žena lhala, a když na to její přátelé přijdou, chovají se k ní, jakoby vyvraždila mateřskou školku. "Tys nám lhala!", aniž by brali v potaz, co ji k tomu donutilo.____ Série se opakuje, xkrát se hlavní postava rozejde se svojí láskou a xkrát se zas sejdou, až už to nemůže bavit ani je. Hlavní charaktery jsou tak čím dál protivnější a bavily mě už jen vedlejší (přísná-hodná šéfová, promiskuitní lesbička, židovská kamarádka, jejíž povolání mi po celý seriál zůstalo záhadou). Herecké výkony zoufalé, zejména dcera, jejíž jediný herecký um a asi i účel v seriálu byl, že jí spadne brada. Postavy se chovají nekonzistentně. ___ Na okraj si říkám, jak asi neschopný musí být vydavatel, když mu krachuje nakladatelství, které vydává takové hity jako Hru o trůny, tu japonskou milovnici uklízení a něco jako Danielle Steel? Asi pořádně. MÓDNÍ OKÉNKO: Ženy zde nosí neskutečně divné outfity. Fakt prapodivné. Ne dost ulítlé, ale ani ne kamkoliv zařaditelné. U většiny modelů mě napadalo: proč tohle vůbec někdo ušil? Případně: kde takový divný hadr vůbec koupili? Snad jen hodná mrcha šéfová, vzhledem k postavě, kterou hrála, nosila oblečení odpovídající jejímu charakteru, včetně předimenzovaných šperků. SHRNUTÍ: Není důležité knihu napsat, ale prodat. Když tvé nakladatelství řídí tlupa infantilů, je to v dnešní době asi výhra. ()

strelenaL 

všechny recenze uživatele

Začala jsem náhodně sledovat jeden díl v televizi a protože mě díl upoutal, tak jsem si řekla, že se na něj podívám od začátku. Jde o seriál na odreagování a relax, kdy potřebujete vypnout a odpočívat, takže od něj nečekejte nějaké hlubokomyslné myšlenky či poslání. Je poznat že za scénářem je člověk co dělal Sex ve městě. Baví mě na něm i jeho krátká stopáž. Hlavní herecké obsazení v podání Sutton Foster je správným tahem na branku. Zatím jsem hodnotila podle úvodní první sezóny, páté a šesté a těším se na sedmou sezónu v tomto roce. :-) ()

Milky. odpad!

všechny recenze uživatele

Další z ukecaných blbostí plných přeafektovaných dokonalých či méně dokonalých američanek v korporátním světě. Spousta make-upu, hodně keců, mám z toho podobně nepříjemný pocit jako z Gillmorek či Sex in the City. Očividně nejsem cílová kategorie, ale nehodnotí se podle příslušnosti k cílovkám, nýbrž podle subjektivního pocitu, takže za mě sračka. Navíc člověk by čekal, že když už zaměstnanci spoustu věcí řeší účtárna a tahá z platu daně popřípadě další socko, zdravko, či jak to mají v Americe, tak firma musí vědět, jak je který zaměstnanec starý. Neříkejte mi, že v Émerice si přijdete jen tak anonymně načerno pracovat na pozici asistentky. ()

Galerie (697)

Zajímavosti (11)

  • Díla na výstavě jsou popsána jmény herců ze seriálu Přátelé (od r. 1994). (Duoscop)

Související novinky

Podzimní VOD novinky na CANAL+

Podzimní VOD novinky na CANAL+

19.10.2023

Vypadá to, že babí léto je za námi a teplé počasí se s námi letos už definitivně rozloučilo, takže pokud hledáte způsob, jak trávit chladnější podzimní večery, máme pro vás pár tipů na filmy a… (více)

Reklama

Reklama