Reklama

Reklama

Znovu 20

(seriál)
  • USA Younger
Trailer
USA, (2015–2021), 32 h 17 min (Minutáž: 20–30 min)

Tvůrci:

Darren Star

Předloha:

Pamel Redmond Satran (kniha)

Hrají:

Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson, Dan Amboyer, Geneva Carr, Megan Byrne, Olivia Oguma, Tim Bohn, Nico Tortorella (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(84)

Liza je čtyřicetiletá, čerstvě rozvedená svobodná matka. Nyní hledá práci, což - jak brzy zjistí - je pro ženu jejího věku velmi obtížný úkol. Poté, co se jí dostane komplimentu od mladšího muže, se rozhodne, že podstoupí vizuální proměnu. Tu si vezme na starosti její přítelkyně Maggie. Úkolem je, aby Liza vypadala, že jí je přes dvacet... (TV Nova)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (44)

Vyhy 

všechny recenze uživatele

Celkem zajímavý námět, který po pár epizodách spíš zapadá mezi dívčí seriál, což samo o sobě není špatné, jen nejsem ta správná cílová skupina. Má to spád, je to místy doopravdy vtipné a věřím, že milovníky romanťáren to může hodně bavit. Já to po první sérii vzdávám, ale ne proto, že by to byl špatný seroš... ()

erased 

všechny recenze uživatele

Younger dokonale vystihl slayerrrr, a pod jeho komentář mi nezbývá, než se podepsat. Seriál balancuje přesně na hraně mezi pohodovou zábavou a nevkusem, ať už jde o humor, společenské postřehy nebo samozřejmě ryze ženské pojetí. Všechno pak stojí a padá na sympatiích k ústředním postavám. Sutton Foster jsem si jako alternativu k Lauren Graham oblíbil už v Bunheads, s ostatními postavami už to tak slavné sice není, ale žádná vyloženě neurazí. ()

Reklama

SimpanzJi

všechny recenze uživatele

Sutton Foster chce být prostě Mladší. A taky se jí to povede. Velmi příjemně. Younger je příjemný, komediální, romantický, seriál. Docela mě tam baví šéfka Sutton, která svou roli neustále nakvašené, nepříjemné a egoistické mrchy brilantně hraje. Postupně, co se za těch 12 dílů se seriálem sžíváte, tím více chcete jít dál a dál. Má to super scénář, je to cool. Je to dvacetiminutovka. A u nás to asi nikdy nenadabují. Ale co, titulky stačí. Nico Tortorella mě tam taky dost baví. Příjemný, pro ženy okouzlující, začínající herec. Prostě Younger je super, doufám, že připravovaná druhá série, bude stejně vydařená. Younger je prostě kvalitka. 22. 10. 2015 ()

ChArLeNe 

všechny recenze uživatele

Určite je fajn, že vytvorili seriál určený pre vekovú kategóriu, ktorá je dosť zanedbávaná, ale prepchali ho toľkými iritujúcimi klišé, že nemôžem dať dobré hodnotenie. V niektorých prípadov som schopná odpustiť klišé, no tento seriál ma natoľko nezaujal, aj napriek sympatickému obsadeniu, dobrému comebacku Hillary Duff, a wow Debi Mazar tá rola sekne a vyzerá skvelo. ()

Milky. odpad!

všechny recenze uživatele

Další z ukecaných blbostí plných přeafektovaných dokonalých či méně dokonalých američanek v korporátním světě. Spousta make-upu, hodně keců, mám z toho podobně nepříjemný pocit jako z Gillmorek či Sex in the City. Očividně nejsem cílová kategorie, ale nehodnotí se podle příslušnosti k cílovkám, nýbrž podle subjektivního pocitu, takže za mě sračka. Navíc člověk by čekal, že když už zaměstnanci spoustu věcí řeší účtárna a tahá z platu daně popřípadě další socko, zdravko, či jak to mají v Americe, tak firma musí vědět, jak je který zaměstnanec starý. Neříkejte mi, že v Émerice si přijdete jen tak anonymně načerno pracovat na pozici asistentky. ()

Galerie (697)

Zajímavosti (11)

  • Když se Liza (Sutton Foster) fotí u auta, tak má jiný účes, než jaký má na fotce. (Duoscop)
  • Když příjde Liza (Sutton Foster) ze záchodu a hovoří s Dianou (Miriam Shor), která jí pošle pro oběd, tak se jí přitom mění účes. (Duoscop)

Související novinky

Podzimní VOD novinky na CANAL+

Podzimní VOD novinky na CANAL+

19.10.2023

Vypadá to, že babí léto je za námi a teplé počasí se s námi letos už definitivně rozloučilo, takže pokud hledáte způsob, jak trávit chladnější podzimní večery, máme pro vás pár tipů na filmy a… (více)

Reklama

Reklama