poster

Znovu 20 (TV seriál)

 • USA

  Younger

Komedie / Romantický

USA, 2015–2019, 26 h 53 min (Minutáž: 20–26 min)

Tvůrci:

Darren Star

Předloha:

Pamel Redmond Satran (kniha)

Kamera:

John Thomas

Hrají:

Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson, Dan Amboyer, Geneva Carr, Megan Byrne, Olivia Oguma, Tim Bohn, Nico Tortorella, Jane Krakowski, Thorbjørn Harr, Aly Mang, Viveca Paulin, Heidi Armbruster, Nadia Dajani, Frank Wood, Johnathan Fernandez, John Patrick Hayden, Chris Tardio, Charlie Romanelli, Grant Shaud, Bobby Flay, Ashleigh Murray, Steven Hauck, Vandit Bhatt, Molly Bernard, Halley Feiffer, Paul Fitzgerald, Peter Hermann, Renée Goldsberry, Polly Lee, Janelle Velasquez, Ana Gasteyer, Kathy Najimy, Josh Pais, Leo Minaya, Allison Paige, Martha Plimpton, Flula Borg, Michael Urie, Jennifer Weiner, David Wain, Laura Poe, Camryn Manheim, Richard Bekins, Matthew Morrison, Ice-T, Richard Masur, Marko Caka, Carly Brooke, Dolly Wells, Kathie Lee Gifford, Hoda Kotb, Ben Rappaport, Krysta Rodriguez, India de Beaufort, Sally Pressman, Quinn Franzen, Marcus Choi, Ethan Phillips, Mather Zickel, Susan Blackwell, Christina Kirk, Kristin Chenoweth, Anthony Ramos, Anna Suzuki, Ashley Springer, Will Cooper, Wally Dunn, Meredith Hagner, Aasif Mandvi, Laura Jordan, Charles Michael Davis, Lois Smith, Victor Webster, Margaret Colin, Michelle Hurd, Jennifer Westfeldt, Norm Lewis, Sean Kleier, Marquis Rodriguez, Justine Lupe, Asia Kate Dillon, Noah Robbins, Lindsey Broad, Donna Lynne Champlin, Vella Lovell, Eva Kaminsky, Sathya Sridharan, Terri Nunn, Perri Lauren, Georgia Warner, Alanna Masterson, Jason Ralph, Ana Isabelle, Kobi Libii, Fiona Robert, Kathleen Choe, Jeté Laurence, Gracie Lawrence, Stormi Maya, Phoebe Dynevor, Faith Logan, Jake Choi, Alissa Bourne, Midori Francis, Megan Haley, Gabrielle Ryan, Laura Benanti, Branden Wellington, Ashley Skidmore, Ashley Bryant, Mariette Booth, Willa Fitzgerald, Nicole Ari Parker, Nemuna Ceesay, Donald Chang, Mike Holt, Becky Ann Baker, Kevin Curtis, Shawna Christensen, Mark Deklin, Michael Cunningham, Iliana Garcia, Sophia Gutierrez, Bj Gruber, Isioma Laborde-Edozien, Meg Wolitzer, Cady Huffman, Lou Taylor Pucci, Maddie Corman, Stephanie DiMaggio, Christopher Harrod, Marisa Hunter, Camille Saviola, Kristian Espiritu, Annaleigh Ashford, Oded Fehr, Delphina Belle
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • splaty
  ****

  Super seriál, ale jen tak cca tři sezóny. Čtvrtá série se začala nepříjemně zamotávat, překombinovávat a zbytečně prodlužovat. Tady už to není o příjemné podívané, ale o kalkul, jak ze seriálu vytřískat co nejvíc dolarů. A to se mi nikdy nelíbí. Neočekávané události, noví lidé, nové milostné vztahy. Svatba, do které se nikomu nechce a snad ani ženichovi s nevěstou. Škoda, mohlo to skončit dřív, dokud to ještě za něco stálo. Čím déle budou točit, tím více to bude sračkojidní. A protože se má točit pátá série, tak doufám, že se Lisa s Charlesem dá dohromady dřív, než někdo dostane rakovinu, bude mít autohavárii, umře, nebo ztratí paměť.(5.11.2017)

 • ChArLeNe
  **

  Určite je fajn, že vytvorili seriál určený pre vekovú kategóriu, ktorá je dosť zanedbávaná, ale prepchali ho toľkými iritujúcimi klišé, že nemôžem dať dobré hodnotenie. V niektorých prípadov som schopná odpustiť klišé, no tento seriál ma natoľko nezaujal, aj napriek sympatickému obsadeniu, dobrému comebacku Hillary Duff, a wow Debi Mazar tá rola sekne a vyzerá skvelo.(26.4.2015)

 • emma53
  ****

  Nejedná se vysloveně o nějaký duchaplný seriál, ale já ho s těma babčama slupla jako malinu téměř na jeden zátah. Každá z té pětky měla svoje kouzlo, šmrnc, něco, co mě občas rozesmálo, někdy jsem se kromě sympaťačky Maggie v nich viděla, no prostě žádné nůďo se nekonalo. Bylo to zkrátka bájo a Dan je fešák :-)(17.8.2015)

 • cjmafia
  ***

  Zkusil jsem osm dílů, ale bohužel nejsem cílová skupina pro tento typ seriálu. Ze začátku je to sice docela příjemné a vtipné, ale později vtipu ubude a začne z toho býti spíše vztahová záležitost. Osobně mám romantiku rád, ale tady je to přece jen více zaměřené pro ženy. Suttor Foster skvělá, ale opravdu jí těch 26 někdo věří?(15.9.2015)

 • katikka
  ***

  Hlavna myslienka serialu je vcelku napadita, ale tak nejako sa toho stihne v pilotnom diely udiat viac a potom sa to uz len vlecie na jednej vlne. Pozeratelne, ale nie do takej miery, aby som si dychtivo pustala dalsi diel. Kazdopadne 40-nicka, ktora vyzera na 26 je silny nezmysel, napriek tomu, ze herecke by som pri dobrej voli tipla o 6 az 7 rokov menej. Ani tie hipsterske oversized oblecky jej nepomahaju, jednoducho nikto by jej na to nenaletel.(10.7.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace