Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

LoLaa

Opravdu veliké zklamání, mám pocit, že jsem snad viděla úplně jiný film, než všichni ostatní hodnotící. Skvělý nápad bohužel nebyl vůbec využit a děj byl pro mě průhledný jako igelit. Navíc tolik náhod působilo až příliš neuvěřitelně a uměle. Blake Lively nemám ráda už z GG, teď si svou reputaci u mě ještě zhoršila. Uvítala bych spíše původně zvažovanou Katherine Heigl nebo Natalii Portman (tu obzvlášť), věřím, že obě by se na tuto roli hodily mnohem více. Herecké obsazení trochu vylepšil Harrison Ford, Ellen Burstyn a Michiel Huisman. ()

Rocky62

Geniálně vyladěná záležitost bez jakéhokoliv patosu, sentimentu či rádoby dojemných scén, které by tam režisér notně musel našroubovat. Emoce zde mají svůj důvod, neboť veškeré citové scény jsou upřímné a zahrány od srdce. Blake Lively je fenomenální a dle mě jí minimálně oscarová nominace nemine. Dialogy je též radost poslouchat. Není nouze o chytré scenáristické hrátky a navrch hlubokou myšlenku, která dělá Adaline skutečně něčím výjimečným. ()

Happens

To by byla tak nádherná romantická sladká podívaná i s poměrně nevídanou zápletkou, nebýt toho, že hlavního hrdinu obsadí se skvělou, leč bezdomoveckou vizáží Michiel Huisman, který si charisma pro jistotu vždy zapomene doma. Nepříliš vědecké vysvětlení změny fungování genů mi taky trochu rvalo uši. ()

classic

Film odporúčam len a kvôli vychutnaniu nádhernej BLAKE LIVELY, k tomu ešte pripočítam sympatické obsadenie, keď je film vo svojom živle až po príchode HARRISONA FORDA, vtedy je už na čo pozerať a dá sa celkom dobre naladiť na malý-veľký film, ktorý vidieť nie je stratou času! Téma zastavenia fyzického starnutia sa mi páči, i keď je to poriadne pritiahnuté za vlasy, ale človek by mal nekonečné možnosti ako naložiť so životom...Napríklad by som bol Američan,ktorý by zažil Classic Hollywood vo svojej celej kráse... ()

Arsenal83

Výborný, hoci nie úplne nový námet. Podobnosť s Benjaminom Buttonom je zjavná, hoci príbehovo sa film berie trochu iným smerom. Mnoho dojímavých scén, takže za romantiku by som dal plný počet. Nižšie hodnotenie za dokonale uhádnuteľný záver, a to dokonca aj so záverečnou scénou. Ale inak bavilo. Herecky sa mi najviac pozdával Harrison Ford, ktorému šediny svedčia. ()

Chrustyn

Působivá a výborně natočená romance o ženě, která ve 30 letech přestala stárnout. První třetina je prakticky dokonalá, když hrdinka vypráví svůj příběh, velká škoda, že se děj výrazně zpomalí ve chvíli, kdy potká dokonalého muže, kterému se však vyhýbá kvůli svému tajemství, které nakonec vyjde najevo při návštěvě jeho otce (po dlouho době znamenitý Harrison Ford). Přesto film potěší a je to ideální romance, kde si dívky zapláčou a muži bez problému přežijí. ()

korbitch22

Fascinující film.Docela obyčejný romantický příběh okořeněný o decentní fantasy vsufku, která je perfektně vysvětlená a navíc postava vypravěče tomu všemu dodává nádech něčeho neobyčejného a historicky výjmečného.Opravdu jsem byl v šoku, jak může být romantický film tak perfektně natočený.Blake Lively je přenádherná a elegantní a výtečný casting dokonale dotvoří Harrison Ford.Jednoznačně nejlepší romantický film, který jsem kdy viděl.Se ženou sme to sfoukli jedním dechem.Fantazie.100%: ()

Marze

Na typicky ženském románku je možná nejzajímavější fakt, že ho přivedli na svět muži. Scénář napsali autor dvou Smrtonosných zbraní J. Mills Goodloe a surfař Salvador Paskowitz, režii měl dvaatřicetiletý Lee Toland Krieger. Možná právě díky pánské sestavě se filmu dostalo vkusné citové zdrženlivosti, poměrně nesentimentální uměřenosti, ale také nevzrušivosti. Základ zápletky v duchu Věci Makropulos ani způsob vyprávění se skoky napříč časem není příliš objevný. Úhledná dáma, jíž herečka Blake Lively poskytuje pouze nezbytné minimum osobitých rysů, se blíží třicítce. Už osmdesát let. Po autonehodě, kdy skončila v ledové vodě, se totiž její stárnutí zastavilo. ()

marhoul

Moc pěkný romantický filmík! Hezká holka v hlavní roli, povedený scénář, příjemná atmosféra, poutavá kamera, celkově velmi kvalitní počin. Ráda na to mrknu zase! ()

heyda

Tenhle film je jak dar z čistých nebes. Už dlouho jsem neviděl tak krásně a citlivě natočené romantické drama. Opravdu hluboce smekám. Blake Lively je naprosto lovely (zahrála to fantasticky), ostatní herci neskutečně sympatičtí včetně Forda a k tomu velmi civilní scénář, škoda jen toho závěru. Přál jsem si jiný konec, ale pravdou zůstává to, že už dlouho jsem se nevcítil do romantického filmu tak intenzivně jako v tomto případě. ()

Yardak

Po delším čase příjemná romantika zahalená do "mysteriozního" hávu. Slušný scénář, dobří herci (zejména trio Ford, Lively a Huisman), ucházející režie a krásné lokace San Franciska = celkově za 4 hvězdy. ()

evulienka3

"I´m...nothing more then a blip in time for you..." "But you never will just be a blip in time. Not for me..." Aj keď táto replika nepatrí k tomuto filmu hneď od začiatku mi znela hlavou. Asi preto, že mi film pripomenul jeden z mojich najobľúbenejších seriálov, ktorý okrem iného rieši aj otázku nesmrteľnosti hlavného hrdinu. Samotný námet nebol teda pre mňa žiadnou novinkou a priznám sa mám rada filmy pohrávajúce sa práve s touto témou. Tento to zvláda celkom slušne a myslím, že nebude ľutovať nikto kto si to pozerie. Avšak ja som asi až príliš ovplyvnená a rozmaznaná Jackom a Torchwoodom, aby toto nebol pre mňa len priemerný romantický film so zaujímavým námetom, ktorý síce určite neurazí, ale u mňa sa ani nestane filmom, z ktorého by som si aj po rokoch pamätala repliky hlavného hrdinu/ky. ()

Stanislaus

Netradiční romantický film, který se honosí zejména originálním námětem a sympatickým hereckým obsazením od Blake Lively přes Harrisona Forda až po Kathy Baker a Ellen Burstyn. Určitě by bylo na jednu stranu úžasné, kdyby člověk mohl zůstat "věčně mladý", nicméně příroda to zařídila spravedlivě a jedním z jejích zákonů je přirozené stárnutí, takže nehrozí, že bychom sledovali, jak odchází naši milovaní a přátelé, aniž bychom zestárli o jediný den. Na filmu se mi líbilo, jak se prolínaly různé časové etapy ze života Adaline (nejen) pomocí vzpomínek, a rovněž zakomponování motivu komety. Zkrátka pěkný a mile natočený film, který je příjemnou kombinací dramatu, romantiky a mysteriózna. ()

Flego

Príjemná romantika, ktorá by si zaslúžila kratšiu minutáž. Hlavne stredná časť je naťahovaná, príchodom charizmatického Forda dostane film opať správnu chuť. ()

BMW12

Krásný příběh o Adaline, která vůbec nestárne. Mnoho žen by věčné mládí hned bralo, ale ona to není žádná výhra. Nemůžete totiž společně zestárnout se svým manželem, takže se musíte vyhýbat jakékoliv lásce. Musíte také měnit svojí identitu a bydliště, aby na vás nepřišli a nestal se z vás pokusný králík. Adalaine však potká Ellise a něco se v jejím životě změní. :-) Blake Lively je úžasná herečka a tady naprosto skvěle odtáhla celý film. Jedinou výtku bych měl snad jen k tomu, že to mělo dost pomalé tempo, i když pak to Harrison Ford dost oživil. :-) ()

rikitiki

Elegantní, leč nudná vyprávěnka o ženě, která neměla nikdy dostat řidičák, protože její havárky měly vždy fatální následky. Je to film, který se vypaří z paměti velmi rychle. Jediné, co mi utkvělo, byl dobře vybraný představitel mladého Harrisona Forda. Ten chlapec je mu nejenom podobný, ale má i jeho šmrnc. ()

poz3n

Blake Lively je uhrančivá herečka, která díky svému přirozenému šarmu obstojně táhne minimálně první polovinu filmu. Nicméně příběh se odvíjí v natolik očekávaných kolejích a především tak i končí, že si nezbývá než zhrzeně odplivnout a filmu napálit dost průměrné hodnocení. A je to opravdu škoda, protože Blake Lively stojí rozhodně za víc hvězd. 5/10 ()

Jinny

Ne, na rozdíl od Věčně mladého nám tady hlavní postava neumírá, právě naopak. Jedná se o příjemný romantický film s dobrými technickými hodnotami, ale jakoby poskládaný z témat a zpracování jiných filmů. Filmu hodně pomáhá soustředěně hrající Blake Lively, která s Michielem Huismanem tvoří překvapivě fungující filmový pár. A Huisman na rozdíl od Hry o trůny má konečně co hrát. ()

honajz

Moje hodnocení je čistě subjektivní, objektivně to na ty tři hvězdy je - kamera je poutavá, dobře rámuje obraz, dobře zvolená hudba navozuje skoro meditativní ráz (chvílemi), procházky historií jsou fajne, a na Blake Lively se dobře kouká, když se směje. ale je to utahané, utahané a bez nějakého vnitřního ducha. Jádrem filmu je vlastně příběh s Harrisonem Fordem, ten jediný zaujme, jenže žel začne asi po hodině deset a skončí za další půl, tři čtvrtě hodinu. Rovněž jsem nepochopil roli vypravěče. Možná se mi to jen netrefilo do nálady, ale vlastně mi to přišlo celé neuvěřitelné - nikoliv oním sci-fi prvkem, ale třeba tím, že hlavní hrdinka je věčně usměvavá, altruistická, nápomocná, obětavá, usměvavá, nikdy nemá jiné problémy a starosti, než se svým vzhledem a kam se přestěhuje - maně jsem si vybavil moji manželku, jak se dneska poněkud opila a měla blbé kecy... prostě takhle ideální ženy neexistují, alespoň ne až takhle moc a hodně ideální. On i ten chlap je okouzlující, bohatý, altruistický, sečtělý... Vlastně všichni jsou tu v pohodě, usměvaví jak z nějaké sekty a řeší se dvě hodiny jen ten jeden problém - což je na dvě hodiny skutečně málo, ta jediná zápletka to neutáhne. A vlastně ani nějaký přesah tam není, je to čistá romantika s podobnými motivy jako řekněme Dům u jezera, Zakletý v čase nebo některé korejské romantické scifárny či dokonce ne tak známý film Somewhere in Time. A ostatně i Věc Makropulos vytane na mysli. ()

hansel97

Tak já nevím. Celou dobu si říkám, že jestli tam strčí happy end tak to zkazí. A pak když tam je, tak jsem rád jak prase. Ona si to ta Adaline po těch 100 letech prostě sakra zasloużila. A možná by mě to zklamalo, kdyby s ním jen nestárnouce zůstala a čekala než ho bude muset opustit. Jenže oni to uzavřeli o dost povedeněji a dostalo mě to. ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)