Cabin Fever

• USA Cabin Fever: Reboot (pracovní název) (více)

Partia mladých ľudí z veľkomesta sa prichádza odreagovať a užiť si voľný týždeň do riedko osídlenej oblasti. Po prvom kontakte s miestnymi obyvateľmi zisťujú, že nie sú úplne prívetiví, ale ich chata sa, našťastie, nachádza na samote u jazera. Po príchode sa začínajú venovať relaxu a večer zorganizujú menšiu párty pri ohníku. Pridá sa k ním aj náhodný okoloidúci, ktorý im prinesie marihuanu. Vraj má ešte nejaké povinnosti, takže musí odísť, ale sľúbi, že sa o malú chvíľu vráti. Partia sa presunie do chaty, a keď sa ozve klopanie na dvere, majú všetci radosť z toho, že sa poriadne nadrogujú. Za dverami však stojí niekto úplne iný. Je to muž, ktorý sa doslova rozpadá a hnije zaživa a prosí partiu o pomoc. Partia tak zisťuje, že namiesto príjemného oddychu musí čeliť neznámemu vírusu, ktorý sa šíri nezastaviteľným tempom, a požiera všetko, čo mu príde do cesty. (Marceloo)

Rodriguez

Nikdy jsem nebyl zastánce remaků a nikdy asi ani nebudu! Ano, sem tam se najde nějaký vydařený kousek, ale to neznamená, že se bude restartovat kdejaký škvár, který se najde pod drnem Hollywoodu! Konkrétně u tohoto snímku jsem restart vůbec nepobral? Pokud je někdo chytřejší, žádám o vysvětlení. Takže režiséra i studio, které se pod tím podepsalo silně odsuzuji a film zavrhuji (co se týká do série!). Samotný snímek jede v těch samých kolejích jako Rothův CF 2002, takže nic inovativního opravdu nehledejte! Jediné plus je vtipná hláška palačinky na začátků a hodného pejsánka na konci snímku. Tím můj výčet k negativismu filmu. Pokud na druhou stranu někdo neviděl původní snímek, tak si vřele zaplave v kalůžích páchnoucí krve... 40% ()

bourec

Vůbec nemůžu říct,že by mě to nudilo.Ba právě naopak.Spousta scén je podivnejch,to sem si taky všimnul,ale rozpitvávat je nebudu,protože to skoro nikdy nedělám.Buď mě film baví i s chybama,a nebo ne.Jednoduchý.Navíc tady je minutu po minutě atmoška houstnoucí,bezvýchodná,a porovnání začátku filmu,jak se tleměj,a sou nadšený z tý chaty,a konce,při pohledu,co z nich zbylo,nehezká dovolená,fuj.60%. ()

Nivenx

Rothovu jedničku mám moc rád, jelikož Roth je jeden z režisérů který se s ničím nesere a jeho styl je osobitý. Možná nevidět původní díl, tak bych hodnotil výše, ale jelikož existuje tak tento remake je zbytečný. Chybí mu syrovost Rotha a dá se říci že to jen kopíruje. Na jedno skouknutí to lze skouknout, ale rozhodně se k tomu nevrátím podruhé. Škoda, že neudělali místo remaku čtvrtý regulérní díl, i když je zase otázka zda by si pomohli po tom bordelu ve trojce. // 40% ()

Deyw

to byla hrozne slaba chcanka...strasny vsechno strasny..nejlip udelal ten borec co si vzal pivko a sel pryc.. :D hroznej salat..akorat matne vzpominam ze tam byly dobry kozy a kdyz to kundu rozezralo uplne nasracku zustal jen silikon.. :D to bylo na filmu to nejlepsi..odpad hroznej.. 1hvezdu za policajtku z ktery by si meli vsechny policajtky vzit priklad :D ()

Doudis19

Už dlouho jsem neviděl tak otřesně stupidní scénář, co by se bral vážně. O chování postav ani nemluvím. Opravdu se šešla pěkně tupá banda, co si nic jiného než požrat za živa onou kožní leprou ani nezaslouží. Alespoň se na ně pěkně dívá. A to nejen na obě hrdinky, které jako by z oka vypadly nebožce Brittany Murphy respektive Caře "Brežněv" Delevingne, ale i zbytek filmu je po technické stránce překvapivě slušný. O to víc zamrzí, že Eli Roth nepověřil napsáním scénáře někoho... rozumějšího. ()

Yoshimitsu

Do prdele to nemohli zůstat jen u natáčení dalších dílů? Ne! Museli se srát do remaku a snažit se předčít originál před 14 lety, ani v nejmenším se jim to nepovedlo. To dementní chování postav mě zvedalo pořádně ze židle. Jediný, co jim šlo zacházet trochu s umělým podpalovačem a to si museli ještě přečíst návod, jak se stát lesním pyromanem. V nejbližší době si musím pustit originál, abych na tenhle paskvil zapomněl! Dávám 20% ()

lykan9

Prakticky zcela věrná kopie originálu. Nelze tedy nijak měnit hodnocení ani názor. Pokud se však tvůrci budou stejně věrně držet i pokračování, tak se těším. ()

Jello Biafra

Ťažko nepodarený remake (či snad reboot) môjho obľúbeného hororu mňa presvedčil, že pôvodná verzia z roku 2002 časom zraje ako víno a o to viacej si jej vážim. V tejto novej verzii je zlé úplne všetko. Od (ne)hereckého obsadenia cez nulovú atmosféru až po vykrádanie pôvodnej vezie, kedy tu znejú rovnaké dialógy, aké zneli aj v originále. Jediný pozitívny bod celého filmu je vydarený soundtrack, ale ako sa hovorí, jedna lastovička jar nerobí. ()

blackkocour odpad!

Tohle by ani Babyca nežral! Stručně a jasně. Zbytečná, plísně prožraná, hnusná věc, která se ještě dlouho lepí na zuby i po několika hodinách. To vedle něho je i originál oskarové dílo! #odpadnisklizen 2019 ()

Rebbit

Zkrátil bych to tak, že se ptam na otázku "proč"? Je to úplně stejné jako originál, nechapu proč se tento snímek natočil úplně stejně, kdyby se natočil další díl, nebyl bych proti, ale úplně totožný kousek po pár letech není dobrý způsob jak zapůsobit na diváka... ()

sedm.1

Tak nevím, zdali vzhledem k místnímu nízkému hodnocení a negativním komentářům, jsem já tak nenáročný, a nebo ostatní tak nároční, každopádně za mě je Reboot Cabin Fever naprostou hororovou peckou, které nemám vůbec co vytknout a já se u podobné krvavé žánrovky už dlouho nebavil tak, jako právě u této nekompromisní jízdy. Rothův originál jsem tedy viděl, ale už je to tak dávno, že už si jeho obsah pamatuji jen velmi matně, každopádně tento Cabin Fever funguje od první až do poslední minuty na 100%, a to ve všech ohledech, je to zábavné, napínavé, svižné, chvílemi správně odlehčené, párkrát i slušně překvapivé, veškeré postavy a jejich herečtí představitelé mě bavili na maximum, kluci jsou sympatičtí, holky pohledný a nestydatý, alespoň tedy jedna, a navíc i jejich chování mi pak přišlo povětšinou až neobvykle rozumné a přesvědčivé, což se v podobných filmech děje skutečně jen málokdy, většinou se totiž chovají úplně imbecilně a nepřirozeně, což ovšem není tento případ. Fajn je jinak i atmosféra, no a samozřejmě dominantním prvkem této podívané jsou pak veškeré krvavé gore efekty, kterých je jednak opravdu hodně a jednak jsou na fakt zatraceně vysoké úrovni, čímž dělají z Cabin Fever Reboot skutečně nekompromisní a brutální podívanou, kde se tvůrci s ničím a hlavně s nikým naprosto nepárali a podle toho to i tak parádně dopadne. Za mě se zkrátka prakticky díky všemu jedná o vážně nadprůměrný, krvavý horor, co skutečné příznivce žánru musí jednoznačně oslovit a bavit, prostě parádní jízda a hotovo. ()

666Carnage

Super zbytečný film, který se originálu ani trochu nevyrovnal. Debilní herci a debilní herecké výkony, který film zabili snad ještě víc než špatně přepsaný scénář, Co jsi jim to dovolil Eli Rothe? Škoda. 20%. ()

iXtr3m3

Preboha, robiť remake svojho vlastného filmu? Hej hej, režisér je akože iný, ale scenár je od pôvodného tvorcu, tak vo co go? Ok, triky boli posunuté dopredu, ale to by sa v dnešnej dobe malo brať ako samozrejmosť. Nevadí, stále lepšie ako druhá a tretia časť... ()

Corpsegrinder odpad!

Původní Cabin Fever jsem poprvý viděl tak před 12 lety ještě na VHSce, tehdy se ten film nepovažoval za nic špatnýho a dá se říct že byl docela in. Dneska se už samozřejmě nejedná ani zdaleka o tak dobrej film ale už tak nějak zkultovněl. V roce 2009 přišel druhej díl kterej já osobně mám radši neboť je to prachsprostej splatterovej masakr. Nedávnej Cabin Fever: Patient Zero byl průser jak hovado a Samvěd Křepelka v hlavní roli byla hrozná volba ale i tak měl film pár solidních scén (umlácení dildem ve stanu). A teď tady máme remake jedničky a s klidným svědomím můžu říct že se jedná o nejhorší film kterej zatim z týhle série vzešel. Už ze začátku vás zarazí naprosto podivnej střih mezi scénama kdy na sebe málokdy něco navazuje a často to vypadá jako když kus filmu prostě chybí. Dál přijde na řadu přehlídka špatnýho herectví který zde až hraničí s trapností a hlavním postavám přejete smrt ještě dřív než vystoupí z auta. Máme tu drsoně a drsňačku, zamilovaný měkkejše a videoherního debílka co tam pobíhá se samopalem kterej má bejt zřejmě opravdovej ale vzhledově je jasný že to je náká plastová sračka z tržnice :)) Film nudí a nic se neděje, pokusy o humor mě naprosto minuly a ani ty efekty nebyly tak nechutný. Kam jsme to dopracovali když i remake filmu z tohohle tisíciletí stojí za hovno. ()

MatejNosal

Úplne zbytočný film. 100% kópia Rothovho originálu no s horšími hereckými výkonmi a totálnou absebciou atmosféry a ešte dementnejším jednaním postáv ako to bolo u Rotha. Odporúčam radšej zhliadnuť originál z roku 2002 a tomuto sa vyhnúť oblúkom. (30%) ()

HArna

Celou dobu jsem si u tohodle říkal,co to vlastně je nebo mělo být. Rozhodně to není horor, rozhodně to není komedie. Je to velmi trapné. 20% ()

Prochy38

Pro mě prototyp toho, jak mají tyto horory vypadat. Nechutné, krvavé, beznadějné, zkurvený pes, divní sousedi. Jako za mě vše šlapalo perfektně. Neznám originál z roku 2002 nebo jestli byl i dříve, tento film mě táhl kvůli nádherné N. Crocker a ta mě tady teda naprosto nezklamala. Za mě super a v rámci žánru dnes těžký nadprůměr. ()

Magika82

Nu, snaha o záchranu naprosto zdecomovaného druhého dílu zde byla. A přes množství hloupostí a pro mne nekomediálních prvků ( a to černý humor miluji), se přesto povedlo uplácat jakési komorní představení či spíše inscenaci, kde se nám vrací ona známá 300× zrychlená "práce" zřejmě bakterie Streptococcus pyogenes, jenž je jedním z původců nekrotizující fasciitidy. Dále nakažený muž, pes, chata v krásné přírodě, a zcela idiocií trpící místní obyvatelé. Oproti druhému dílu, jak již jsem zmínila, jest tato inscenace za lepší Dostatečnou, či horší Dobrou, jak se komu zlíbí. 40% a tedy dvě hvězdy. ()

tenebrae86

Zde naprosto nechápu smyls. Proč točit remake Cabin Fever??? Rothův originál osobně z nějakého důvodu zbožňuju a baví mě i po patnácti letech. Toto bylo ovšem smutné. Přetočené slovo od slova, záběr po záběru, prostě úplně to samé jen v trošku rychlejším tempu a s méně sympatickými herci. No, pár změn tu máme... Například pártychtivý zástupce šerifa z původní verze je zde zcela bezúčelně nahrazen bezcharakterní blondýnou. Nejvíc mě ale zamrzelo vypuštění mých oblíbených scén (např. srnka vs. čelní sklo, nebo placák na tlející mrtvolu v nádrži) a jejich nahrazení totálními hloupostmi a nelogickými situacemi, díky nimž děj vyúsťuje do absurdna až směšnosti. Silná původní scéna milosrdého zabití přítelkyně v kůlně je pak upravena do sadistické sekvence pomalého vraždění...jasně, aby se už netrápila tak jí nejprve lopatou oddělím dolní čelist, pak ji budu chvíli rozpolceně pozorovat, načež ji dramaticky začnu polévat benzínem, zapálím a masochisticky se se slzami v očích zaposlouchám do jejího agónií zbarveného řevu... Lépe se tu povedly snad jen scény s tím nasraným psiskem. Dvě hvězdy fakt jen z milosti a kvůli velikým sympatiím k verzi z roku 2002. Hodnocení : 35% ()

Wancohoff

ako remake sice zbytocne, ale potesilo. scenar bol na 95% rovnaky, nejaka ta scena upgradovana.hudba perfektna. mne sa jednotka pacila, a tu nemozem hodnotit inak, kedze je to cez kopirak. 75% p.s. kde tam bol Eli Roth ? p.s.2. aj ja si myslim ze tam Eli nehral, a stale je napisani v obsadeni ... ()