Reklama

Reklama

Mr. Robot

(seriál)
  • USA Mr. Robot
Trailer 1
USA, (2015–2019), 36 h 52 min (Minutáž: 41–65 min)

Tvůrci:

Sam Esmail

Hudba:

Mac Quayle

Hrají:

Rami Malek, Carly Chaikin, Christian Slater, Portia Doubleday, Martin Wallström, Michael Cristofer, Stephanie Corneliussen, Michel Gill, Grace Gummer (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(45)

Obsahy(1)

Seriál Mr. Robot, ověnčený Zlatým glóbem za nejlepší televizní drama, sleduje mladého programátora Elliota (Rami Malek), který zdokonalil umění počítačového hackerství. Elliot trpí vysilující sociální fobií. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Když zrovna nepracuje jako inženýr kybernetické bezpečnosti, používá své hackerské dovednosti k ochraně těch, na kterých mu záleží. Svět Elliota, rozčarovaného z moderní společnosti, se náhle změní poté, co potká Mr. Robota (Christian Slater), záhadného vůdce tajné hackerské organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa a zažehnout celosvětovou revoluci. (HBO Europe)

(více)

Recenze uživatele kenkaku k tomuto seriálu (11)

Mr. Robot (2015) 

Serál co se snaží být hrozně chytrý, promakaný a plný šokujícich odhalení (jako třeba na konci Šestý smysl). Jenže mu to nefunguje. Nechává za sebou přiliš “volných konců”, momentů které prostě ani po hromadě zvratů do sebe nezapadajía a hlavně děj roztahaný do příliš velkého počtu linií. Kdyby se alespoň logicky propojily. Bohužel ale ne. Respektive ne tím “klik - zapadlo to” způsobem, ale stylem “jen tak mimochodem”. Na seriál jsem prostě buď přiliš chytrý, protože ty mezery prostě vidím a jiní ne nebo přiliš hloupý na to, abych v seriálu viděl to co ostatní (kteři chrochtají blahem). První dvě epizody byly zajímavé. Pak přišel guláš a vata a seriál je nekoukatelný (což potvrdil retardovaný závěr). Viz hodnocení po epizodách. ()

d1.0_ahojkamarade.mov (2015) (S01E01) 

začalo to velice solidně... nejen stylem vyprávění, ale také dějem. jen tak dál ()

d1.1_j3dn1cky-a-nuly.mpeg (2015) (S01E02) 

tempo držíme slušně, zatím nic co by mě vyloženě iritovalo. děj drží pohromadě (logikou) také slušně... ()

d1.2_d3bug.mkv (2015) (S01E03) 

lehce mě začíná iritovat nabalování vedlejších linek (jako co jako je mi po ambiciozním kravaťákovi) a dost mi vadí logické díry v chování postav... (jako Mr. robot Elito potřebuje a zároveň ho posílá do prdele???) ()

d1.3_d3m0ni.mp4 (2015) (S01E04) odpad!

to tady opravdu všichni chrochtají blahem nad epizodou kde z poloviny řešíme Eliotův absťák (což mě vůbec nezajímá)??? ze seriálu co má potenciál se rázem stala totální sračka ()

d1.4_vyuz1van1.wmv (2015) (S01E05) 

Tak už je to tady. Polovina série a začínáme “scenaristicky pletichařit”. To se pozná podle roho, že na konci epizody jsme dějově stejně jako na začátku. Zcela vycpávkový díl. I když ne vyloženě nudný. ()

d1.5_stat3cny-c3st0vat3l.asf (2015) (S01E06) 

Hlavní linka jde (nečekaně) do pozadí a máme čas se věnovat dalším vycpávkám (životě vedlejšich postav) a opět se nikam nehýbeme. Seriál tímto ztratil veškerou mou toleranci. ()

d1.6_z0braz1t-zdr0j.flv (2015) (S01E07) 

Série se roztříštila na několik dějových linek tak intenzivně, že už vlastně ani nevím o čem to je a proč se to vlastně děje. ()

d1.7_b1laruz3.m4v (2015) (S01E08) 

Laciný “mind-fuck”... nicméně alespoň se děj hýbe a konečně se pár věcí propojilo. Osobně si ale myslím, že jde o poslední záchvěv před tím, než spadne do odpadu. ()

d1.8_zrc4dlen1.qt (2015) (S01E09) odpad!

Takže “mind-fuck” #2, ale tentokrát dost nepovedený. Nic z toho, co se stalo nezapadá do kontextu předchozích dílů. Tohle je prostě přez závit. ()

d1.9_d3n-nula.avi (2015) (S01E10) odpad!

Tak vymalováno. Scénář se pohřbil sám. Tohle je opravdu přes závit. ()

Související novinky

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

Matt Reeves natočí minisérii o Busteru Keatonovi

21.01.2023

Zatímco pokračuje v práci na sequelu k jeho komiksovému Batmanovi, rozhlíží se mezitím režisér Matt Reeves (Válka o planetu opic) i po dalších zajímavých projektech. A jeden takový mu nyní právě… (více)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování

18.09.2019

Kultovní sci-fi seriál Battlestar Galactica se dočká pokračování. Oznámili to zástupci stanice NBC, kteří zároveň veřejnosti odhalili svoji novou chystanou streamovací službu nazvanou Peacock. Jak… (více)

Freddie Mercury míří do kin

Freddie Mercury míří do kin

06.11.2016

Biografie největší hvězdy Queenů se chystá už řadu let. Freddieho Mercuryho si měl zahrát Sacha Baron Cohen (Borat, Diktátor), ten ale po neshodách se členy kapely z projektu odstoupil. Hudebníky… (více)

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

Po Hře o trůny přijdou Divoké karty

08.08.2016

George R. R. Martin momentálně píše Vichry zimy, šestý román z fantasy série Píseň ledu a ohně. Knižní předloha Hry o trůny je alfou i omegou jeho tvorby, to ale neznamená, že by zanedbával svá… (více)

Reklama

Reklama