Mr. Robot (TV seriál)

Mr. Robot

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2015–2019, 36 h 9 min (Minutáž: 41–65 min)

Tvůrci:

Sam Esmail

Mac Quayle

Rami Malek, Carly Chaikin, Christian Slater, Portia Doubleday, Martin Wallström, Michael Cristofer, Stephanie Corneliussen, Michel Gill, Grace Gummer, Gloria Reuben, BD Wong, Omar Metwally, Bobby Cannavale, Sunita Mani, Joey Bada$$, Bruce Altman, Erik Jensen, Michael Drayer, Ron Cephas Jones, Brian Stokes Mitchell, Michele Hicks, Sakina Jaffrey, Frankie Shaw, Armand Schultz, Samrat Chakrabarti, Rick Gonzalez, Ben Rappaport, Susan Pourfar, Gabriel Hansen, Tom Riis Farrell, Gregory Konow, Aaron Takahashi, Michael Buscemi, Randy Harrison, Aimee Spring Fortier, Justin Morck, David Iserson, Nadia Gan, Mark Lotito, Richard Bekins, David H. Holmes, Jeremy Holm, Sandrine Holt, Sahar Bibiyan, David Chen, Marko Caka, Mihran Slougian, Mark Moses, Tom Degnan, Nicholas Dullea, Adrienne Lovette, Andrew Pang, John Wojda, Steven Hauck, Eve Lindley, Elliot Villar, Chris Conroy, Cadden Jones, Alex Esola, Carolina Ravassa, Craig Robinson, Nancy Grace, Rebecca Klingler, Anthony Laciura, Jordan Gelber, Jeremy Bobb, Josh Mostel, Rizwan Manji, Luce Rains, Ralph Alderman, Wallace Shawn, Chloe Levine, Julian Gavilanes, Doug Trapp, Karl Kenzler, Ben Livingston, Dileep Rao, Richard Masur, Elisha Henig, Barack Obama (a.z.), Donald J. Trump (a.z.), Bobby Cannavale (vyp.), Martin Wallström (vyp.), Zachery Byrd, Greg Murphy, Hailie Sahar, Matt Mercurio, Alix Elias, Faith Logan, Christine Toy Johnson, Michael Maize, Soledad O'Brien, Ramy Youssef, Bernadette Quigley

Fascinující myšlenka a nespočet zvratů, které způsobují silnou závislost na tomto seriálu. I třetí série byla vážně pecka, stále se tam něco děje a napětí by se dalo krájet. Předvídat se zde opravdu moc nedá, no uvidíte sami. A samozřejmě všemu kralují parádní výkony. Dávám čtyři a půl hvězdičky za to, že někdy je čekání na objasnění některých faktů vážně přepáleně dlouhé! You don't take down a conglomerate by shooting them in the heart. That's the thing about conglomerates, they don't have hearts. You take 'em down limb by limb.(7.2.2018)

Malek ako mladý Elliot bol skvelá voľba ... aj zjavom a aj prejavom. Vo štvrtej epizóde sa aj Wallstrom parádne vyfarbil. Posledné časti boli naozaj skvelé, neskutočná mela, chaos, rozuzlenie, zauzlenie ... krásne si nás pripravili a nažhavili na novú sériu. Sama som riadne zvedavá. Nielen v poslednej časti prvej série fantastická muzika, hlavne keď vypukne ten chaos a do toho tá kolotočová. Fakt skvelé. Videné v rámci Season Challenge Tour (17.12.2015)

1. série: Zcela upřímně mne seriál překvapil. Byl propracovaný, promyšlený, prostě sofistikovaný. Příběh jako takový, chytlavý, snadno návykový a ne zrovna lehký pro IT panice. Bohužel stejně jako je seriál chytlavý, tak se postupně stane stejný jako ostatní a v některých ohledech až otravným. Uznávám, poslední tři díly první série byla docela smažba, ale i tak nemůžu opomenout, to že strašně moc materiálu byl nudný, nesrozumitelný a zdlouhavě zbytečný. Prostě skoro až ztráta času. Což je na seriál jako tento v celku škoda. Když se podíváte vzad za celou sérií, tak i zjistíte, že i to nejsofistikovanější dílo může být vadné nosné zdi, a obávám se, že pokud nebudou vyřešeny v druhé sérii, tak u mne seriál dost ztratí na lesku, který si nyní získal. Průměrná spokojenost řekl bych. 2. série: Tady se objevuje kurevskej problém. První série tohoto seriálu přeci jen disponovala jistou originalitou. Ten seriál měl spád a příběh. Poté už se začal trochu kabonit, ale doufal jsem, že se to nějak vyvrbí. A taky že ano. Ale ke kurevsky horší variantě. Proč mi přijde, že každá druhá série nějakého seriálu, který byl započat minulý rok stojí za totální hovno. Wayward Pines jsem ani neměl koule dokoukat, protože to byla kravina prvotřídních kvalit, ale druhá série Mr. Robot mi tuplem přijde jako kokotina první jakosti. Omlouvám se všem, který v tom vidí nový smysl života, a že přes tento seriál promlouvá Bůh, ale mne to po necelých třech dílech přijde jako největší kravina jakou jsem měl tu čest po dlouhé době vidět. Je toho škoda. Je milé vidět jak se seriál rozvíjí, ale nyní to půjde i beze mne. Končím po nedokoukané třetí epizodě, která mne tak negativně odjebala, že to nemá obdoby.(31.1.2016)

PILOT velmi překvapil a uchvátil. Je to jako nahlížet na mou blíbenou postavu ze seriálu The Following (konkrétně postava Theo), jak si užívá haknutí systému a mění zároveň svět. Těším se na pokračování a hodnocení postupně dodám. edit Po několika dílech rozhodně lze usoudit, že seriál má své kvality, nádech originality, napětí a zatraceně zajímavou hlavní postavu. Čas ohodnotit..(2.7.2015)

Pokud čekáte důkladnou exkurzi do světa hackerů, anebo pokud doufáte, že se u seriálu naučíte programovat snadno a rychle, jste na omylu. Pan Robot z moderního světa informačních technologií sice těží, ale neutápí se v něm tolik, jako ve vnitřním psycho světě hlavního hrdiny. Občasné hackování slouží jen jako nástroj k dosažení určitých ideologických cílů, kterým budete jistě rozumět i pokud jste počítačoví análfabeti. Seriál je postupem času dějově chudší a chudší, naopak ale každý díl dokáže zaujmout svou prapodivnou atmosférou a oním vnitřním světem hlavního hrdiny. Je v tom špetka psychologie, špetka filozofie, nezanedbatelná dávka halucinací a háv hypermoderního světa. Druhá série by se dějově dala shrnout do 2 dílů, ale přesto ve vás každý díl něco zanechá. Kdo by to byl řekl, že zdánlivě IT seriál bude více o pocitech a emocích než o chladných faktech? 8/10(18.5.2017)

• - Nátáčelo se v okolí Coney Islandu. (tedvidek94)

• - Posledný diel každej série obsahuje potitulkovú scénu. (Irktus)

• - Logo Ecorpu je velice podobné logu Enronu, korporaci se sídlem v Houstunu, která zbankrotovala 2001 po podvodu v účetnictví. (Axarus)