Reklama

Reklama

Zaklínač

(seriál)
Trailer 5
USA / Polsko, (2019–2024), 30 h 55 min (Minutáž: 47–67 min)

Tvůrci:

Lauren Schmidt

Předloha:

Andrzej Sapkowski (kniha)

Hrají:

Henry Cavill, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Anya Chalotra, Eamon Farren, Adam Levy, Jodhi May, Lars Mikkelsen, Mimi Ndiweni, Wilson Mbomio (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(32)

Zaklínač Geralt, mutant a lovec příšer, těžce hledá svoje místo ve světě, kde lidé jsou často ohavnější než zvěř. (Netflix)

Diskuze

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Dacsus

kamo hru oznamovali na xone a ps4 a nakoniec bola nehratelna aj na ps5 a series x..... tak o com sa ideme bavit?...... a to ze vydaju po roku patch, ktory opravuje pc a ps5, series x chyby je tiez podla teba ok?

na příspěvěk reagoval dragon94

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

Navyse, mne sa nejakym zazrakom (tipujem ze dovodom bola instalacia na rychly SSD HD) vacsina bugov vyhla uz ked to vyslo. A ziadne divne doskakovanie textur ani objektov som nezazil.

A teraz uz mas opravene aj chovanie NPC, interakciu s prostredim a hromadu dalsich veci (spominany patch 1.6).

Dacsus

Dacsus (hodnocení, recenze)

martinbucek

Ale prdlajz, ak by to tak bolo, nevydavali by stale nove patche - a ten 1.6 zo septembra hodne veci opravil.

Navyse, na tej hre je vidno brutal kus roboty. Tam si nikto skutocne sunky nevalal. Mas predstavu co to je vytvorit podobny engine, podobny svet, vsetky mechanizmy? To nie je dalsi genericky DOOM, alebo Ass Creed.

na příspěvěk reagoval martinbucek, Yoshitsune

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

dragon94

ved ano, vyvojari z cd projektu sa zachovali ako korporatne devky....typicky polsky.....akcionari im poskytli akurat prachy na vyvoj a verili, ze po witcherovi pripravia pecku na ktorej si namastia kapsy.... cd projektu by som uz neveril nic, odrbali kazdeho a potom len take detske vyhovorky davali, chceli byt ako rockstar a nevyslo..... dokonca su tak zufali, ze oprasili witchera, pri ktorom tvrdili, ze pribeh je zakonceny a chcu sa venovat inym svetom.... takze zase v podstate klamali

na příspěvěk reagoval Dacsus

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

martinbucek

První 3 data vydání navíc byly v době, kdy ještě PS5 nebyla v prodeji. :D

Nehledě na to, že PS5 verze hry vyšla až po 15 měsících.

Takže tyhle kecy, ať si strčí za klobouk.

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Blackhand47

cd projekt, ktori mesiac do vydania tvrdili, aky je cyber uzasny a potom po vydani mali keci, ze konzole boli zastarale.... ale to ze to ohlasovali prave na ne, uz nejako zabudli

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Akira777

No Indián, ale oni v posledních dvou letech, rozšířily své ambice na další odvětví, Zing, NerdFix a ještě jednu stránku mají, asi mají dobu hojnosti a prosperity, no ještě aby neměli. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nemluvě o tom, co předvedli experti z lokálních luků a hájů, aneb Zing kteří tomu nasolili deset z deseti a  pak měli ještěš drzost natočit video, že jejich recenze k té to hře neni podplacena. Jako oni kluci a holky ze Zingu, byli vždycky divný, ale byli ignorovatelný, ale po té jejich recenzi se dostali na úroveň šmejdů - https://www.csfd.cz/film/322198-smejdi/prehled/ a to už je něco, co nelze ignorovat. 

na příspěvěk reagoval Akira777

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Akira777

Mně na CyberPunku sere to, že já sem právě v tom roce 2018, CD Projektu věřil a říkal si že až hra vyjde a bude ve slevě za tisícovku, tak ji koupím. To už sem měl za sebou jedno dohrání třetího Zaklínače, přesto sem k tomu všemu přistupoval, na jedné hře nemůžu odsoudit další jejich hry, tak proč bych ji neměl koupit. Ale ty odklady, kdy rušili datum vydání den před vydáním, to bylo prostě divný a já byl víc a víc podezíravý. Když už to tedy vyšlo, tak sem si říkal, že si uvidím jaké budou recenze od komunity..............no a recenze byli pozitivní. Ale realita byla nemilosrdná a v tomhle směru, to pohřbilo zbytky důvěry k tomu studiu a ke všem jejich budoucím projektům, které i kdyby byli vynikající, tak to zklamání, nedůvěra a zahořklost budou furt ve mně. 

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já tyhle problémy neměl, mě to jelo dobře, ale nepřekvapivě nejsi jediný, kámarád sice má tuhle hru rád, ale na Steamu tomu dal negativní hodnocení, právě kvůli bugům. Jenže jak píšu, já žádný problémy neměl, ale ten Cyberpunk mě ani tak nesere kvůli bugům, jako spíše kvůli nesplněným slibům, kterých je prostě hromada.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Akira777

Já zase lituji, že sem koupil právě onoho třetího Zaklínače. Legrace byla že tenhle seriál, mně právě v roce 2019 svým uvedením na scénu, donutil k tomu že sem si znova nainstaloval třetího Zaklínače s tím, že bych té hře měl dát ještě jednu šanci. Když pominu to co sem již napsal, tak mi hra dvakrát spadla a jednou sem díky debilní kameře nedodělal úkol a celé sem to naštvaně smazal. 

na příspěvěk reagoval Akira777

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Ale přiznávánm, že díky Cyberpunku jsem narazil na hru Shenmue :) což je skvělá hra s dobrým otevřeným světem.

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hra Wticher 3 byla v celku povedená a svět se nezdal tak mrtvý, jenže pak přišlo tohle. Indián tomu dal 10/10 a další pěkný reklamy no, spousta lidí na to skočilo včetně mě. Do dnes toho lituji.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

dragon94

Já to hrála asi před rokem na PS5, chyb tam bylo dost a některé tam poznávám jako vybuchující auta :D Ale spíš mě zaráží ty sliby a lži okolo, to je úplný extrém.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

W.Dow

Teď už to není tak hrozné co se bugů týče. Je to vlastně docela v pohodě hratelné... Ale to nic nemění na tom, že jsou svět a herní systémy od základu prostě nefunkční. A to je něco co se nedá svádět na nikoho jiného, než na vývojáře.

na příspěvěk reagoval W.Dow

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Luicy

Za tohle muzou praveze jednoznacne vyvojari. CD Projekt uz ma neco za sebou tak snad musi vedet co je v jejich silach. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Luicy

Co ty víš, třeba to byl úmysl vydat hru v takové stavu, v jakém vyšla. Se už nikdo nedozví, co sem jim honilo halvou když to vypustili do světa.  Nemluvě o tom, jak už sem psal v roce 2018 už byla hra hotová, ladily se jen drobnosti. Jak ti může něco hotového, za dva roky, (cirka) spadnout do stavu Alpha. 

W.Dow

W.Dow (hodnocení, recenze)

Upřímně? Má mě to jako zákaznici vůbec zajímat, kdo za co může? Jestli studio nebo investoři, mě zajímá konečný produkt za který zaplatím (teď to myslím celkově, cyberpunk jsem nekupovala). 

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Luicy

Vy pořád děláte z investorů a akcionářů nějaké zrůdy, kteří můžou za to, že hra není ani zdaleka taková jak se lidem prezentovala a hooodně dlouhou dobu nefungovala vůbec.

Investoři jsou lidé, kteří platí veškerý vývoj a pokud jim už 2 roky někdo tvrdí, že je hra hotová a jen se dodělávají drobnosti tak je jasné, že se začnou ptát proč tedy už není vydaná a proč se musí 4x odložit.. Obzvlášť, když tyhle odklady je stojí nemalé peníze.

O tom, že se bude o stavu hry lhát rozhodlo vedení CD Projektu... Lhalo se lidem, lhalo se investorům, lhalo se všem. A lhali i vedoucí designeři, vývojáři atd.

Luicy

Luicy (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

No, jako jo, ale v tomhle musím souhlasit s Helo... myslím že poslední věc vývojářů je vydat hru která je nedodělaná a stoji za hovno (přece jen to není dobrá reklama ani do budoucnosti na další hry), ale když na tebe tlačí okolí, investoři a všechno honem honem, tak se nedivím, že ta hra na začátku dopadla tak jak dopadla... ale nevinila bych za to tvůrce 

na příspěvěk reagoval dragon94, Yoshitsune, Merengues9

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Helo

Vývojář/i, nesou zodpovědnost za svoji práci, je to když pekař upečou rohlík, který je žvejkavý. Ano marketing ti může nakecat, že po snězení rohlíku, se ti zvětší penis o pět centimetrů, to že to neni pravda je sice blbý, ale aby pekař upekl rohlík, který žužláž dvě hodiny, to je tragédie. Takže jo, já bych byl i schopný akceptovat, že to neni takové jako to prezentovali, ale aby to měl oaspoň základní věci, jako reakce civilistů na střelbu. 

na příspěvěk reagoval Luicy

Související novinky

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry

10.10.2023

Netflix oznámil, že šestá a poslední sezóna seriálu Koruna bude rozdělena do dvou částí. U velkých věcí jako jsou Zaklínač nebo Stranger Things už je tento formát pro Netflix prakticky standardem,… (více)

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

31.08.2023

Už to bude pěkných pár let, co byl oznámen reboot kultovní akční sci-fi fantasy Highlander v čele s Henrym Cavillem a režisérem Chadem Stahelskim (John Wick) za kamerou. Jenže Cavill měl od té doby… (více)

Sledovanost Zaklínače klesá

Sledovanost Zaklínače klesá

07.07.2023

Nedávno jsme psali článek zabývající se odchodem hlavní hvězdy Zaklínače Henryho Cavilla, a jak si tvůrci představují, že představí jeho náhradu. Už tehdy jsme se nicméně zabývali taky otázkou, jaké… (více)

Tvůrci Zaklínače komentují odchod Cavilla

Tvůrci Zaklínače komentují odchod Cavilla

02.07.2023

Třetí řada známého Netflix seriálu Zaklínač před pár dny dorazila na streamovací službu – respektive dorazila tam její první část. Zatímco prvních pět epizod už mají diváci k dispozici, zbylé tři… (více)

Reklama

Reklama