Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

l.enik.c

Trapný? Možná! Ale já se u toho prostě bavím a některé výkony podle mě fakt famózní, klobou dolů, a to nejen před účinkujícími, ale i maskéry, kterým se oproti těm slovenským, daří mistrovské kousky. A pokud na to mají opravdu jen týden... ()

Moiseiwitsch

Jednu hvězdu dávám za Hanu Holišovou. Všichni ostatní se můžou jít tak akorát zahrabat a nevylézat na světlo. Umí zpívat a dobře se hýbe. Jinak je její projev trošku jednoduchý, ale i tak převyšuje všechny ostatní o třídu. Celá porota stojí za hov... Jejich trapné komentáře nemají ani kousek invence, vtipu či čehokoli koukatelného a poslouchatelného. Kohák se snaží být vtipný a přitom dovede jen urážet cikány. Sprosté a ubohé !!! A ty ostatní stupida se tomu ještě chlámají. Všechny bych je z televize vyházel. Nemají tam co dělat. Dnešní rádoby umělci nesahají Kájovi, Waldovi, Vondráčkové a dalším hvězdám minulosti ani po kotníky. Nova zase ukázala, že je expert v kopírování a produkování sraček v přímém přenosu. ()

subic odpad!

Měl bych dát aspoň jednu frčku, protože to není úplné dno televizní zábavy jako Silvestru na Nově, ale i tak je to strašlivé. Je mi líto těch, co v tom účinkují, jako Sokol, Kohák, Čvančarka... asi je to dneska dost problém vydělat prachy. ()

miki68cz

Všem vám řeknu jednu věc. Nikdy, ale opravdu nikdy ještě nebyl na jindy komerčně trapné Nově ani náznakem podobný zábavný pořad, který by v jednom momentu dokázal rozesmát, vyloudit slzu úcty k umění, pobavit a pochopit, že když se chopí výpravy opravdoví odborníci tak jde udělat z nenápadné show celonárodní fenomén. Masky nelze komentovat, maskéři byli zde přímo geniální, Yemi jako choreograf je myslím momentálně jedním z nejlepších v republice, paní Finková je paní zpěvačka a její hlasové rady padaly na úrodnou půdu, výprava tu bych pochválil dvojnásob neb scéna a zákulisí a všechna pyrotechnika byly opravdu padnoucí jak prdel na hrnec, nic nebylo obtěžující, nic nebylo přehnané. Porota byla kapitola sama pro sebe. Skvěle namíchané složení od komika od přírody, přes milou krasavici až k přijemnému a kupodivu i vtipnému odborníkovi. Výběr hostů byl dokonalý a prakticky vždy dobře doplnil celou čtyřku. Řekl bych, že byl tentokrát dobře vyladěn kontakt s publikem, které všechna vystoupení ohodnotilo potleskem ve stoje. A účinkující??? Nečekal jsem, že mne tato různorodá partička dokáže tak dokonale rozehřát, pobavit, rozesmát, rozplakat. Ondřeje Sokola jsem dosud moc nemusel, jeho dosavadní výkony ať dělal co dělal mne moc nebraly, ale jako moderátor mne mile překvapil svojí spontánností, vtipem a příjemnou nestrojenou bezprostředností. Nejlepší vystoupení Edith Piaf, Aretha Franklin, Rammstein, Conchita Wurst, Jan Nedvěd, Hana Hegerová, Janis Joplin, Sia, stěží vybrat skoro vše bylo úžasné. Všechna vystoupení byla na úrovní, s úctou k originálu, nikdo se nikomu nevysmíval, nikoho nikdo nezesměšnil, nikdo nepřeháněl, každé vystoupení bylo dokonale dotáhnuté do detailu a v některých byl soulad s originálem skoro dokonalý a nékterá vystoupení se dokonce originálu téměř vyrovnala. Když muž zpívá ženský part a já mu to s mrazením v zádech věřím (Janis Joplin) je to náznak geniality interpreta. Moje soukromé hodnocení - Hana Holišová 8, Iva Pazderková 7, David Kraus 6, Petr Rychlý 5, Anna Fialová 4, Ivana Chýlková 3, Adam Mišík 2 a Petr Vondráček 1. Děkuji za tento pořad a pokud Nova chvíli počká a zopakuje si to ještě jednou tak se zase jednou neudržím a pustím si ji. Tento pořad vám vřele doporučuji, bavte se jako já. ()

bohhous22 odpad!

Dno veškerých zabomisich sracek nemá dno.A další a další kecy. ....jsem priotravenej manipulaci se nalomenym rozumem.Lobotomie s.r.o. ()

martinkaziki

První řadu jsem sledovala sporadicky, druhá mně vyloženě bavila a třetí je katastrofa . Ano, jak řekla Adéla Gondíková, tady vítězí zábava nad kvalitou. Ale nejen u Aleše Hámy... ()

knihovna

Podobné soutěže nejsou můj šálek čaje. Nicméně díky upoutávkám jsem tento skvost zábavy zaznamenal. No už jsem viděl i horší věci, ale na youtube jsem narazil na číslo, kde jakési děvče imituje Bruce Dickinsona z Iron Maiden, načež tento má zuby jako Marfuška. Nechápu proč. Takže tím to u mě tato soutěž definitivně prohrála. Jedna hvězda za to, že to jinak děvče docela zvládlo. Jo a Ledecký je vůl. ()

Hojiko

Je to ta nejlepší pěvecká soutěž v Česku. Úžasné pěvecké výkony, a když si například Aleš Háma vylosoval Lady Gagu, tak se člověk alespoň pobavil. :-D Byl jsem dokonce v O2 aréně na jejich koncertě, který jsem si moc užil. 6 úžasných řad, na které budu s láskou vzpomínat. :-) ()

hrumsrt

Přiznám se, že jsem první sérii i celkem sledoval. Přeci jen šlo o něco nového a soutěžící mi přišli zajímaví. Podobnou kvalitu si pak držela i druhá série. ALE pak se to zlomilo, kdy sledovanost asi všem stoupla do hlavy. "Vystoupení" začali být trapnější, kdy neustále nové neznámé skladby taky nepomohly. Ale co soutěž poslalo tam kde je dnes (tedy v p*deli) je samotná porota! Ten tzv. předseda z humoru udělal trapnost. Od vystoupení se přešlo do zákulisí. Nuda, prakticky nepochopitelné, jak tohle může být v prime-time na nejsledovanější stanici. Jakože dávat to v sobotu je fakt přestřel, neděle zamrzí, ale sneseš to. Co ale už nesnesu je tenhle pořad, Nova zase předvedla, že neví kdy přestat a jedna "pochvala" je záruka dalšího 10ti letého trápení! 25% ()

ESNYR odpad!

Nikdy tomuto pořadu nedám jedinou hvězdu i kdyby byl nejgeniálnějším a nejzábavnějším počinem pod sluncem. Důvod je prostý a jediný. Kohák. Co se týká nevkusu, trapnosti, otravnosti, mentální retardace, charakteru, vystupování a dalších několika věcí, myslel jsem si že nikdo nedokáže překonat mistry v těchto oborech Duška a Lišku. Jak hluboce jsem se mýlil. Takže za Koháka - odpad. ()

petr137

Čtvrtá epizoda se stala nejúspěšnějším pořadem televize Nova od 3. dubna 2013 a celého televizního trhu od 25. prosince 2013.Nejsledovanějším se stalo sobotní vystoupení Hany Holišové, která se proměnila v Michaela Jacksona a předvedla jeho legendární skladbu Thriller. V čase 22.02–22.04 připoutala k obrazovkám 2,009 mil. diváků. ()