Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

VaHo

Jasně, že to je blbost. V tomhle případě, ale nevinná - něco mezi Hádej kdo jsem a Star dance. V hodně odlehčené formě. Neublíží to, a párkrát jsem se opravdu zasmál. ()

filmmovier

No jako, co si budeme nalhávat, jako celek to není nic moc, ale... i přesto, že jsem neviděl ani jeden díl celý, musím říct, že mě celý ten pořad docela zaujal. Kromě tradičně luxusního a přirozeně vtipného Koháka hlavně proměnami, ze kterých vyzdvihnu jen některé: neuvěřitelně krásná a zatraceně sexy Hana Holišová zatím ve všech dílech (a nejvíc jako Beyoncé), Petr Rychlý jako Banderas, Anna Fialová jako Christina Aguilera a Bruno Mars, Kohák jako Pavarotti a neskutečně moc mě nečekaně pobavil Mišík jako Miley a prozatím tím nejlepším, co jsem viděl, byla Chýlková jako psi. Takže nakonec jsem si pro tenhle pořad vytvořil jistou slabost, mám ho čím dál radši a bavím se u něj. A navíc je to pro dobrou věc (i když těch peněz by mohli dávat víc) a je tam skvělá parta lidí, tak co. Takže vlastně nemám skoro nic, co bych vytknul, překvapivě mě to hrozně baví. Jen ten Petr Vondráček je prostě debil. 75% (ale čistě pocitově, nezávisle na kvalitě pořadu, která je ale vyšší, než se může zdát, fakt je to dobrý). No a co, že někteří zpívají falešně a jedou na playback, je to fakt úplně, ale úplně jedno. ()

ing.Frosty

Překvapivě ne takový hnůj jako jsme od TV Nova zvyklí. Některé proměny a výstupy jsou opravdu hodně povedené. Nebýt občas odpadního humoru Ondřeje Sokola byl by dojem ještě lepší. ()

Vitow

Až kolikrát se divím co ty naše české televize dokáží vyprodukovat, ve snaze pobavit lidi před spaním po dni plném práce, za ... no ani nevím jak to nazvat bizárnost? úchylnost? snad možná perverznost? Nevím, nevím a možná ani nechci. Každopádně jsem rád že to vzniklo, protože kdyby ne, bál bych se že relace jako Rande se už nikdy nebudou opakovat a za 10 let se nebudeme mít čemu divit a říkat jo to tenkrát to byla punková doba. ()

Skuby47

Tato televizní šou je srovnatelná s dřívější východoněmeckou Ein Kassel Buntes, kde se však na rozdíl od této hudební zábavy prezentovali cizí zpěváci osobně. Pokud mám ocenit originalitu, tak to nejde, protože tento formát je natáčen v zahraniční licenci. Mnohé cizí zpěváky, které naši herci napodobují neznám, tak nemohu posoudit, nakolik je imitátoři vystihli. Taky nesouhlasím s nadšením pro maskéry, protože mi jejich výtvory připadají při snaze vystihnout co nejlíp originál, přehnané, což lze doložit v záběrech na lavici, kde sedí koncem pořadu celé nalíčené osmičlenné panoptikum voskových figurín. Ještě zmínka o porotě, která hodnotí stále stejnými slovy a se stejným nadšením všechny účinkující. Vůbec se za své vysoké honoráře nesnaží vymyslet různé výstižné nebo vtipné slovní komentáře a mele pořád to stejné dokola. Těžko říct, proč tam sedí. Moje výsledné hodnocení je pouze za Honzu Cinu z druhé řady, který je fakt dobrý. Jen kvůli němu jsem občas na tento pořad přepnula. Ve slovenské verzi mi stál za pohled jen bavič Andrej Bičan. ()

LadyPupu

První řada: po prvním dílu... Základní předpoklad pro úspěšné shlédnutí je a) láhev vína po ruce b) možnost přetočení reklam a nudných pasáží (Čvančarová??? WTF???) c) nemít absolutní hudební sluch. Některá vystoupení byla vtipná (Ledecký oben ohne :-)), některá vynikající (Holišová) a některá hrozivá (radši vidět zhulenýho pelikána než Rychlýho jako Dana Nekonečnýho). Odpad dát nemůžu, už proto, že a) Sokol je opravdu mimořádný moderátor b) Jakub Kohák je prostě anarchista, i když se tváří jak Pavarotti ;-) Po druhém dílu... Odpočinková travesti show, které nedám odpad, protože jsem už v televizi viděla větší sračky s většíma debilama... Po třetím dílu nemám slov a zvyšuji na tři hvězdy. Zn. Koule... ()

LiborGondek

První hvězda za Sokola, druhá hvězda za Koháka, třetí za to neuvěřitelné nasazení, snahu a píli soutěžících (pro kritiky, zkuste si představit, že jste na jejich místě vy) a čtvrtá za to ostatní (maskéři, choreografové, ...). Za poslední dobu jde rozhodně o jeden z těch lepších pořadů. Hlavně, když se po divácích nechce zasílat sms ve tvaru 906****. Navíc, výhry jdou na dobrou věc, tak proč ne. 75% ()

Tucqa

Musím říci, že tohle jsem od naší televizní tvorby nečekala. Udělat z tak jednoduchého konceptu něco, co strhne masy českých diváků každou sobotu k televizorům... Není co dodat, povedlo se jim to. Tento typ pořadu není můj šálek kávy - jsou v něm zbytečně dlouhé pasáže, kdy se vlastně nic moc neděje a obsahuje až příliš humoru, který mi nic neříká... I tak se ale občas rána kouknu, jak se maskérům podařily kostýmy a líčení a jak se hostující televizní hvězdy zhostily své role. Ne, že by mě to donutilo sedět pravidelně dvě hodiny u televize, ale sestříhaná vystoupení mám na webu projeté skoro všechny. Jak populární tento pořad je, jsem však zjistila až minulou sobotu, kdy jsem jela vlakem z Prahy a zpoždění, které se vyhouplo přes hodinu a půl vadilo nejvíce pravidelným divákům této show, kteří netrpělivě chodili sem a tam a stěžovali si, že neuvidí nejnovější proměnu Adama Myšíka... Z toho zla, co v dnešní době vládne obrazovkám (Ordinace, Ulice a spol...) je to ještě to menší zlo... Dávám 2** ()

Lachtaan

Když česká verze Tvojí tváře spatřila světlo českého televizního světa, tak se jednalo o v našich končinách neomílaný koncept a přišla s ním hlavně show, na kterou se dobře koukalo a vizuál mnohdy hezky zastínil zpěv, o který šlo u nezpěváků až ne na druhé, ale třeba i třetí koleji. S každou příchozí řadou se ale jednalo o větší a větší mrhání sobotním večerním časem a proklínal jsem Novu, že ten lukrativní primetime radši nevyplní klidně i postaršími zahraničními filmy. ()

MikyAff

Klidně tomu i ty čtyři dám. Proč? Protože po dlouhé době je tu pořad, kvůli kterému jsem ochotná zapnout nejen televizi, ale dokonce i Novu a to je co říct. Je fajn vidět až zparodované verze známých písní. Někdy se člověk navzteká, jak to zkazili a jindy se rád od srdce zasměje. Pořád ale nesmíme zapomínat, že se jedná o český pořad, takže o rádoby vtipné, ale až trapné hlášky, tu není nikdy nouze. ()

oveckaoa odpad!

Asi mám větší nároky na humor než někteří lidi hold, ale mě nepříjde vtipné ani zajímavé,když se chlap přesleče za ženskou a zazpívá tam něco na playback (bohužel se najdou i lidi co si stále myslí, že to zpívají oni) potažmo ženská za chlapa. Lituji všechny co tam vystupují i když v dnešní době udělá člověk pro prachy bohužel všechno i se upíše takové sračce. Nejlepší je, ale ta zoufalá porota,která valí občas takové perly ve stylu zazpíval/a si to lépe než původní zpěvák nebo zpěvačka to by člověk blil zpívat na playback umí kdejaké vemeno ti původní umělci si aspoň dali práci, aby vytvořily text nahrály to a udělaly si tam choreografii zatímco po x letech dojde kdejaká kráva nebo kretén a nemá na tom žádnou práci (95 procent udělají maskéři a maskérky a oni tam jen dojdou a zazpívají něco) Proti tomuhle je i Superstar zlatá tam se aspoň někteří ti zpěváci snažili. Jak píše uživatel boshke Hm? Zábava? Možná... Ale od debilů pro debily... 0% ()

anli

Příjemné ,vtipné ,zábavné a víc od tohoto typu pořadu nepotřebuji.Není poochyb o tom ,že to není žádné veledílo a místy může malinko prosáknout trapnost ,ale myslím ,že doposud to v naprosté většině bylo zvládáno s bravurou ,skvěle jsem se bavil a na nové síly vždy těšil.Dávám známých 80 % a výš nejdu ,hlavně proto ,že mi tam pořád chybí mé oblíbené hvězdy a občas jsou tam hvězdy málo známe či téměř pro mě neznámé. ()

Nirwen odpad!

To je vám takovej bizár, až mě to přinutilo nevěřícně zírat na poslední půl hodinu.. A vkrádala se mi při tom do hlavy jediná myšlenka.. Za kolik? Za kolik je někdo schopen se tomuto upsat? ()

Michi88

Popravdě si myslím, že tenhle pořad je nejkvalitnější show, kterou Nova za posledních x let vydala. Vystoupení jsou velmi dobře propracovaná a kolikrát valím oči, co soutěžící dokážou. Ne teda všichni jsou nadání pěveckým talentem a perfektně ovládají anglickou výslovnost (viz. Ivana Chýlková), ale i tak všichni odvádějí skvělou práci. Mé favoritky jsou Anička Fialová a Iva Pazderková a ani Hanka Holišová, David Kraus nebo Petr Rychlý nejsou špatní. Musím uznat, že je tahle show stokrát lepší než americký Lip Sync Beatle. Jediné, co bych vytkl je někdy moderování Ondřeje Sokola a hlavně hodnocení a sestavení poroty. Jediný normální mi v porotě přijde Kohák. Janek Ledecký mě svými stále stejnými názory začíná pěkně nudit a štvát a Čvančarová ta se mi tu zprotivila tak, že jí už nemůžu vůbec cítit. Pokud bude další řada, tak prosím pány producenty tuto paní nahradit někým lepším a Ledeckého můžete taky. ()

Eleanor05

V podstatě travesti show známých (i méně známých) lidí (záměrně nepíšu osobností ani celebrit, protože to pro mě není ani jeden z nich), na kterou se docela příjemně dívá, a která je paradoxně daleko vkusnější, než všechny "novácké" pořady včetně současné podoby SuperStar. Nesnáším Novu, opovrhuji touto stanicí, nikdy se na její pořady nedívám a na "Tvoje tvář má známý hlas" jsem narazila čistě náhodou. Ani nevěřím, že si účinkující losují své příští role náhodně (např. je podezřelé, že si pokaždé někdo vylosuje právě jednoho českého/slovenského interpreta atd.) a nemám ráda ani třeskutě nevtipného Jakuba Koháka, a přes tyhle všechny zápory se u této nenáročné, vcelku milé show prostě bavím a dodává mi dobrou náladu. Jen to není intelektuální diskusní pořad pro astrofyziky, jak tu zřejmě většina uživatelů očekávala. /// Toto platilo po čtvrtém díle, ovšem po shlédnutí dalších dvou ubírám hvězdičku v hodnocení, protože se v každém díle nejméně pětkrát uráží gayové a nejméně jednou padne rasistická narážka, krom dalšího nevkusu... ()

Castrator

Kdyby pořad uváděl Eben a byl na ČT, dám tomu pět hvězd, ale takhle to je jasný odpad, pořad pro lůzu, diváky TV Nova a čtenáře Blesku si nic jiného nazaslouží. Průměrný uživatel ČSFD ()