American Horror Story - Hotel

(série)
  • USA Hotel
USA, (2015–2016), 10 h 39 min (Minutáž: 45–74 min)

Hudba:

Mac Quayle

Wes Bentley, Lady Gaga, Denis O'Hare, Chloë Sevigny, Kathy Bates, Sarah Paulson, Evan Peters, Finn Wittrock, Angela Bassett, Cheyenne Jackson, Matt Bomer (více)

Epizody(12)

Detektiv John Lowe byl povolán k případu vraždy, při kterém pachatel přitloukl milenecký pár za ruce k posteli. Sotva John ohledá místo činu, zavolá mu vrah na mobil a k činu se dozná. Navíc ho upozorní, že má v plánu udělat to samé v hotelu Cortez, v pokoji s číslem 64... (TV Prima)

baron156

Hotel je pro mě top. Z herců zde září nejvíc Kathy Bates a Denis O' hare. Jessica Lange byla nahrazena Lady Gagou, která hraje upírku a majitelku hotelu Cortez. Temná atmosféra a černý humor funguje. Moje druhá nejoblíbenější série. ()

laura123

Táto séria mi veľmi pripomínala 1. sériu, pretože sa tam znova odohrávali aj duchovia. Myslím si že to bolo dosť strašidelné, ale určite menej ako ASYLUM (2. séria). Lady gaga bola pre tento seriál ako stvorená, nosila tam šialené kostými, ako je už o nej známe. Evan Peters je moja najobľúbenejšia postava, a preto mi chýbalo že v tejto sérií nebol až taká hlavná postava. ()

DHard

Hotel 100%. Po skvělém Covenu jsem si nedokázal představit poutavější a zajímavější sérii, ale zadařilo se. To co dělalo předešlé série zajímavým, mě v Hotelu naprosto odrovnalo. Každá postava zde je zajímavá a vybraná velice dobře. Příběhy do sebe skvěle zapadají, jsou vyladěné téměř k dokonalosti, vše šlape přesně tak, jak má. Nenašel jsem zde prakticky nic, co bych Hotelu vytknul. Z celé série vyzvednu fantastickou Lady Gaga, jejíž hraběnku zvládla dokonale a byla opravdu důstojnou  “náhradou“ za Jessicu Lange.  Nicméně, i když si hraběnka krade veškerou pozornost pro sebe, ostatní herci jí skvěle doplňují, a vše tvoří dokonalý celek. Krásná, moderní a vysoce módní záležitost. Série, ke které se budu rád a opakovaně vracet, a jsem rád, že jsem mohl u toho být. ()

Formiczz

Sleduji American Horror Story již od první série a musím říct, že se Ryan Murphy opět vyznamenal. Každou sérii obohatil něčím, co v předešlé chybělo a v té poslední tomu není jinak. Nechybí hororové prvky, sex, násilí i zvrácenost. Ryan si posunul laťku hodně vysoko, proto jsem zvědavý na další série. Tato ode mě dostává plný počet. ()

MartyZcz

S05E01- 9/10 První díl mě hnedka uchvátil prostě styl toho hotelu to tajemno a mnoho dalšího... S05E02- 9/10 Tak uchvácenost pokračuje a ani druhý díl nezklamal byl úžasný jako ten první... PS: už se nemohu dočkat dalšího dílu.. S05E03- 9/10 22. 10. 2015 S05E04- 29. 10. 2015 S05E05- 5. 11. 2015 ..... ()

wa_

..Bál jsem se.. Nemyslím hotelu, ale toho,že se něco pokazí a nebude se mi to líbit- jako třeba Coven....Po třetím díle hodnotím 5*...Yea welcome back AHS.......................... Po 7 epizodě stále 5 * ..a děj čím dál tím lepší! ()

Essential odpad!

Do neba volajúca PIČOVINA vol. 2 čo sa mňa týka..po pózerskej úbohosti a otrasných hercoch z prvej série, som sa tejto značke vyhýbal na kilometre, ale GaGu som si skrátka musel pozrieť...žiaľ, po 26 minútach ukrutnej debility a plastickom vizuále tejto dementnej kvázi psychotickej pochúťke pre ovce, ktoré vedia hovno o tom, čo to je pravá hrôza, som to maximálne otrávený vypol a GaGe akurát poprajem, nech si užije honorár a fanúškom pokojné gumovanie mozgu a bu bu bu riadne sa pokakajte, aké to je všetko spooky.. 0% a už nikdy viac. ()

cica

Zo začiatku menšie rozpaky - že by preto, lebo som prvý diel pozerala s mojím slniečkom tínedžerským?? Momentálne ma Hotel nadchol, dá sa povedať, že pre mňa je to po Asylum prvá skvelá séria. Bála som sa, čo tam stvorí Lady Gaga - ale čuduj sa svete, stvorila stvorenie doposiaľ nestvorené, ktorému som ochotná uveriť úplne všetko. Jediné, čo ma trošku vyvádza z koncentrácie, sú pasáže s deťmi. Skvelé, skvelé, som potešená. P.S. Tetu "práčku" by som raz chcela stretnúť! ()

kecal

Popravdě mě nejvíc děsí to, že by mě ze všech možných upírek proměnila právě Lady Gaga a já bych pak musel tu obludku šukat !! Dost často se u toho nudím, ale pak je tam najednou z ničeho nic scéna z které padnu na prdel a čumím s otevřenou hubou. ()

phoebinka

Z odvysilanych 10 dilu, jen tak 3 byly koukatelne. Zbytek nelogicka, nestrasidelna, lehce nechutna nuda. Gaga by radsi moc nemela mluvit. Kdyz nemluvi, jde to. ()

pony444

Som fanúšik Lady Gaga a preto som to pozeral, no neprišlo mi že sa pozerám na horor. Niektore časti síce boli veľmi dobre ale v celku to bolo len priemerne. ()

TynTynka

Tato série se mi v mnoha věcech líbila. Avšak se mi moc nelíbilo téma upírů a Lady Gaga mě osobně teda vůbec nenadchla. Pro mě to bylo něco, co tam tak úplně nepatří. "Éra upírů" je už pryč. Avšak setkání několika světoznámých vrahů mi přišlo nápadité. Samotný hotel a jeho příběhy se mi líbili. Spousta vraždění a intrik. "Mňamka" :D ()

Killerrade

Natočeno výborně ale co ten příběh proboha? Každý kdo u toho bude trošku přemýšlet a ne jen hltat značku AHS musí bejt hrozně sklamanej. Vrah desatera je každému jasný asi 3 díly před odhalením, mrtví mají stejné schopnosti jako živý jen nesmí opustit hotel WTF??? Žít tady tak se vůbec o nic nestarám. Zemřete? No a co jako? Nic se přece neděje. Opět pokus fascinovat diváka hnusem a sexem ale to snad dneska už nemůže nikoho přitáhnout k obrazovce bez funkčího příběhu. Dávám 2 hvězdy za kameru střih a Evan Peterse protože ten kluk prostě umí, jeho role je skvěle zahraná a nedokážu si představit jak ho budou tady v Česku dabovat protože tohle už prostě lepší nebude. ()

DeRoyce

Nejsilnější série. Je dobře, že si dala ústřední postava seriálu Jessica Lange pauzu. Popravdě předešlé 4 serie jsem jel v rámci jediného měsíce a jak zkvétalo nadšení u prvních dvou sérií, u 4. řady se prudce proměnilo v slušný odpor, do značné míry díky ohrané Jessice. Myslím si, že obměna seriálu do jisté míry prospěla - alternativně přidala na atraktivitě. Do 5. série jsem se pustil ze zvědavosti právě kvůli Lady GAGA. V Hotelu je pro ni plno scén, šitých jako na míru, ala excentrické okamžiky, plné gagovských extravagantních modelů a póz, kterých si jako upírská baronka vyloženě užívá.. To vše podkreslené stylovým soundtrackem... za mě jednoznačně mňam..! :-) ()

73. Zlaté glóby - výsledky

73. Zlaté glóby - výsledky