Scénář:
Leonid Korin, Gennadij Kazačkov, Alexej Kiseljov, Andrej Rumjancev, Valerij Davidovič (více)Hudba:
Vitalij MukaňajevHrají:
Jevgenij Sidichin, Sergej Selin, Andrej Fedorcov, Alexej Nilov, Anastasija Mělnikova, Konstantin Solovjov, Sergej Vorobjov, Taťjana Kolganova, Sergej Zamorev, Andrej Gulněv, Anna Lutceva (více)Epizody(16)
-
Banda (S05E01)
-
Rodnaja krov (S05E02)
-
Opasnaja rybalka (S05E03)
-
Vychod dlja geroja (S05E04)
-
Cepnaja reakcija (S05E05)
-
Šantažisty (S05E06)
-
Grechi junosti (S05E07)
-
Professional (S05E08)
-
Cvety (S05E09)
-
Smerť za projezd (S05E10)
-
Jubilej (S05E11)
-
Vygodnyj obmen (S05E12)
-
Zolotaja lichoradka (S05E13)
-
Vernuť za voznagražděnije (S05E14)
-
Dolžnik (S05E15)
-
Ljogkaja dobyča (S05E16)
Hrají
Anvar Libabov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Mišin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Rost
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marina Kudelinskaja
Nejlepší seriály:
Interny (2010) (seriál)
Michail Bogdanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Anna Pěskova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Lepichin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Vartaňan
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Viktor Vybrijenko
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Fjodorov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ladoga (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Sergej Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Olga Semjonova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Karpuchov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Vukolov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Veronika Norina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Ivanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Glazkov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Glinskij
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Apoštol (2008) (seriál)