• Ichabod

Opravdu špatní záporáci a stupidní dialogy (místy ovšem dokonale komické viz "behave yourselves" zatímco se v konferenční místnosti řežou dva roboti) shazují už tak blbou story z jedničky do úplných pekel a atmosféra se taky dosti vytratila. Několik opravdu debilních reklam a TV spotů ovšem připomíná původní tvorbu a celkový dojem že budoucnost vypadá zle a uboze čímž paradoxně navazuje na Verhoevenovu message prvního filmu lépe jak skrze "tragického superhrdinu". btw Narco-robot a ten způsob jak RoboCop střílí patří mezi největší hlouposti co jsem viděl za dlouhou dobu, o to smutnější že v jednom filmu.(4.10.2010)

Tragický Detroit budoucnosti a jeho ochránce opět na scéně. Nejnávykovější droga historie zamořuje lidstvo a je pouze jediný lék - Robova oddanost a jeho smysl pro pořádek. Práci mu opět ztíží nepřeberné množství nepřátel a dokonce i výkonnější mašinka lukrativní společnosti. Kyberpunkový sendwich mi nejvíce chutnal, když Roba porcovali :)(25.6.2008)

• willis

Asi desetiletý výrostek na Robocopa: "Di jebat ledničku, čuráku" .....Tahle geniální (a geniálně nadabovaná) hláška je trochu málo na skoro dvě hodiny. Jinak ovšem je dabing z Bontonu příšerný, Robocop mluví divně a divně se i pohybuje( za to Bonton asi nemůže), jako by mu od prvního dílu změnili připojení servokyčlí. Scénář zase tak špatný není (typický béčko), ale na to že ho napsal komiksový polobůh Frank Miller je to docela slabota a provedení je strašný. (10.12.2004)(10.12.2004)

• MM_Ramone

Totálne béčko! Rovnaká naivná a lacná zlátanina ako prvá časť. Ak sa mi gangstri v prvom dieli zdali na smiech, tak v tomto pokračovaní je to ešte väčšia absurdita. Veď najväčšiemu šéfovi krutej zločineckej bandy je niečo cez dvanásť rokov. Trápne smiešne! Dialógy sú tak stupidné, že to až nie je možné. Ale keďže úvodný film som hodnotil dvoma hviezdičkami, tak ostávam pri tejto miere a "Robocop 2" odo mňa dostáva rovnako dve hviezdy. Pretože je to taká istá kravina ako jeho predchodca. **(10.9.2008)

• Isherwood

Typická ‚dvojka‘ 90-tých let, kdy muselo být všechno větší, velkolepější a nabubřelejší. Jenomže děj nic neřeší, jednotlivé motivy, jinak velmi slibně rozehrané, posílá po chvilce bručet do kouta, aby se sunul dál až k tragickému finále s robotem na drogách. Akční scény jsou fajn, ale všechno ostatní působí dojmem nedokončeného díla podle slibného náčrtu. Nevím, jestli Kershner s Millerovým námětem vymrdal úmyslně, nebo to dostal pod ruky už takhle děravé, každopádně od spolupráce těch dvou bych čekal mnohem lepší výsledek.(20.9.2008)

• - Post režiséra odmítl Nils Gaup i Tim Hunter. (HellFire)

• - Cameo si střihne i spoluautor scénáře Frank Miller, a to jako chemik vyrábějící drogu pro Caina. (HellFire)

• - Peter Weller, představitel RoboCopa, si stěžoval nejen stejně jako během natáčení předchozího dílu na těžký oblek, ale také na přítomnost některých nelidských postav ve scénáři. (Terva)