pida123

Přeplácané, nedomyšlené, děravé...dost mě to zklamalo, ale vydržela jsem se koukat až do konce, takže hodně slabá trojka. ()

martins

Dříve hodně oblíbený, dnes už jen z nostalgie hodnotím 2**. Jeden z prvních filmů, které jsem viděl po rychlodabingu i v českém dabingu vhs. ()

koza3

Co si budeme nalhávat, ten film strašlivě zestárl a nemůžu uvěřit tomu, že jsme ho brali někdy vážně. Dneska se tomu hlavně směju. Zajímavé však je, jak funguje ta synapse. Několikrát jsem v tom viděl Cyberpunk 2077, který se tady musel notně inspirovat. Korporace, která vládne městu. Taky jsem tam viděl několikrát Terminátora 2,ten to vyloženě vykradl a vyleštil. Jinak příběh stojí za prd, stejně tak herecké výkony, ale z nostalgie to má hodnotu a smysl zkouknout. ()

4567arthur

Zábavné pokračování, které nijak nekazí původní klasiku. Povedená hudba, zábavná akce, skvělý výbuchy, dostatečné efekty, akorát ten konec mohl být o něco lepší, ale co už. Film je zábavný a v dětství se mi to líbilo hodně! 70 až 75% určitě. "Chovejte se slušně!" ()

Sekel

Stejne dobre jako prvni dil. Kershner plynule navazuje na Verhoevena a v brutalite a beznadeji budoucnosti. Skvela je postava hlavniho zaporaka Caina, krystalizujiciho behem filmu v temer titanske monstrum. Reziser se neboji jit opravdu do nitra bolesti a skvele vyuziva sveho talentu ukazaneho uz v SW Epizode V. Obsadit jednoho ze zaporaku malym chlapcem (Hob Gabriela Damona) je tak odvazny a genialni tah, ktery projde malokde. Robocop se tu po sve druhe temer smrti a sebeocisteni bolesti stava opravdovym bojovnikem, ktery se nevzdava a neustupuje. Jako kazdy Millerovsky hrdina. ()

Rieux

V ramci serie robocopa je to celkom prijatelne dielo, ale v ramci filmov ako takych je to podpriemerne becko. Atmosfera jednotky, ktora bola drsna, povedal by som skoro az noir, zaroven realisticka - v ramci moznosti - v tomto diely nabera novy nadych. Moze za to najma Frank Miller, tvorca zalezitosti ako Sin City, ktory do robocopa 2 vniesol prilis vela komiksovosti. Dieta mafian, robot co fici na drogach, desatrocne deti vykradajuce obchod, ... Niezeby to film zhadzovalo, len to zasadne zmenilo tento fiktivny svet. Jednotku ste mohli chapat ako gangsterku so zavanom sci-fi, dvojku uz chapete ako sci-fi so zavanom gangsterky. Niekomu vyhovuje jedno, inemu druhe, mne osobne novy pohlad na robocopa neprekazal az tak ako napr. v tretej casti, kde uz tvorcovia poriadne popustili uzdu svojej fantazie, avsak mam z neho pocit mierneho sklamania. Skratka robocopa 2 sa oplati pozriet iba ak ste videli prvu cast a celkom vas zaujala, inac to bude strata casu. ()

Etherium

Chodí panák s pištoľou, dobre sa obracia, Všetko dobré, tráfa nepriateľa, dáva im guľky do hlavy, zabíja ich, ničí im oblečenie, háji zákon, zabíja zločincov, kazí im náladu, rozdrcuje im žľazy, a stále dookola, až ma to nudí. ()

othoson

Zde dávám třetí hvězdičku jen z nostalgie a úcty k RoboCopovi, jinak jde podle mého rozhodně o nejslabší díl trilogie o hliníkovém strážníkovi. ()

PatrikP4

Dal bych tomu i více, ale přišlo mi to moc přeplácané, furt se sice něco dělo ale je tady pořád to co se mi nelíbilo a to bylo to že je toho zbytečně moc... Dalo se to schrnout trošku jinak a myslím že i lépe... Škoda že to to nezůstalo v rázu jedničky protože by to rozhodně bylo o mnohem lepší... ()

bmx6

První díl RoboCopa mám už dlouho rád,tak jsem si řekl,že po takové dlouhé době zkusím i díl druhý.Nečekal jsem od toho zázraky,ale přeci jen jsem doufal,že to bude trošku důstojné pokračování a ono ne,vůbec ne.Co tam předváděli ty děti,už jen tím se mi to celé znechutilo,prostě do takového filmu mi to vůbec nepasovalo. A kromě RoboCopa i všechny ostatní postavy byly příšerné.Závěrečná bitka,také o ničem.Tak jenom z lásky k prvnímu dílu dávám dvě hvězdičky. ()

JesterKruger

Abych byl upřímný, jako mladší jsem vždy upřednostňoval dvojku před jedničkou. Vždy mi přišla, a také stále příjde napínavější, nabitější, a nevím co všechno. RoboCop, jaký má být. ()

PTuranyi

Priemerné akčné scifi, ktoré sa snaží nadviazať na úspech Robocopa. Spočiatku to vyzerá zaujímavo. S novou drogou Nuke sa rozbieha nová zápletka. Filmu sa však nedarí zbaviť lacnej patiny 80-tych rokov. Chvíľu je tu snaha živiť Murphyho osobnú drámu, ale to nemá dlhé trvanie. Produkcia sa snaží podporovať atmosféru kde sa dá, ale Poledourisova hudba to nie je a nohy jej podráža hlavne scenár, ktorý začína byť znôškou nezmyslov a skarikovaných postáv, takže sa čím ďalej tým viac prepadá do béčkovej kategórie. Neurotický starosta Detroitu sa môže zdať zábavný, keby nevyzeral ako z kindermanagementu a nebol magor. Objavujú sa opäť nevydarené robo-pokusy ako v jednotke, ale na rozdiel od nej sú to karikatúry. Trikovo film nepokročil a animatronické scény, ktoré sa v jednotke dali zniesť, lebo sa mihli len v pár scénach, tu začínajú byť trápne zaostalé. Herci nie sú vyslovene zlí, ale svojimi výkonmi už nič nezachránia. 50% ()

Tomulka

Druhé díly jsou většinou slabší , ale Robovi teda dost uškodil hlavně špatný scénář a hodně slabý protivník. Sice vypadá kolega cyborg celkem dobře, ale charizma zástupců OCP je na bodě mrazu. V jedničce byl Dick dosti povedený soupeř :)). Tři hvězdy kvůli akci, nostalgii ale hlavně dost trpím na samotnou postavu RoboCopa je fakt povedenej. ()