kotrlak

Jednu hvězdu dolů za to že nesežral toho debilního N-worda, kterej neuměl plavat a keců měl jak Palackej, další za to že nesežral tu chink maminku i s tou její malou přechytralou pindou, a taky ty chinks co zasírali oceán plastovejma kruhama, a další za to že neukous aspoň končetinu nebo dvě Jasonovi, aby měl památku na tu dobrodružnou cestu do hlubin...megadonovy duše. Ale už se těším až chinks natočej něco s gigadonem nebo teradonem... ()

Milo384

Dobrý akčňák s obrovským žralokem a Stathamem. Žralok je dobře udělaný. Začátek napínavý, po vypuštění megažraloka už trošku horší, ale za to docela zábavná akce. Párkrát jsem se i zasmál. Prostě průměr. ()

Colomba666 odpad!

Pro tento počin by bylo nejlepší, kdyby se nikdy neudál, ale bohužel, už ho tady máme. O herectví se bavit nebudeme, protože obsazení je buď velmi neznámé, a když tam "nějaké" jméno zazní, tak je přinejlepším céčkového rázu. Kravina na n-tou, jestli-že nevíte, jak promarnit bezmála 2 hodiny svého času, klidně se na to podívejte, abyste se přesvědčili o nevalnosti tohoto snímku na vlastní oči. Nejhorší, chápejme nejvtipnější, na tom všem je fakt, že bude dvojka. ()

Little_Sawy

Dle mého názoru, je tenhle pruděs, celkem i zábava i když zábavnej vůbec není. Když to se jako jedinej o zábavný scény, neboli věty stará černoch, dokud tam nepříjde bourač Statham, kterej po půl filmů uvažování, skoumaní a dúmaní, vydedukuje, že jde celkom jistě o Mega. Ten žere, vše co se jen pohne při jeho vocasu, neboli ploutvě a to nerátal s tým že se potká tváři v tvář kurýrovi, který nikdy nechodí pozdě a vždy všechno vyřeší včas. Tak dá rybobotovi celkém rychne znát s kým má to dočinení a že ho neměl srát, neboť když se nasere, je sakra zlej že ho ani Megadigi žralok nezastaví. ()

NikiVai

Žádné velké očekávání jsem neměla, takže ani žádné velké zklamání nepřišlo, ale ani žádné jásání. Taková x-tá varianta na žraločího predátora a super hrdinu, který se s ním utká. ()

Holly_Molly

Béčko jak víno, kterýmu se nějaká ta nelogičnost a nablbost odpouští snadno, vzhledem k tomu jak zábavný to je...Sice místní vraždící paryba chvílema svým CGI bije do očí, ale furt je to tak o 100 levelů víš než cokoliv od Asylum studio..Sympatický postavy, hlášky, napětí i akce to plně vyvažuje a rozhodně si tenhle film zaslouží vyšší hodnocení, než to který tu svítí... Pan HlucháŽelva sice nemá zase tak moc dobrých filmů, ale tenhle si z jeho repertoáru dávam na druhý místo hned za Kokoty na sněhu! <3 ()

gonzo

Příjemné béčko. A mám slabost pro ponorky a průzkum hlubin a la Subnautica, čemuž se film věnuje v první, silné třetině. ()

babuška

mám načteno takže zase srovnávám, trikově opět 1*, požírání blbů 2*, a to je vše, nějak jsem se nemohl nechat srhnout dějem, páč nejní ()

ondyGAMESTV

Mnohem komičtější, než jsem čekal. Čekal jsem něco hodně vážného, a místami nejspíš až nudného, jak už to někdy u monster filmů bývá, a ono ne. Zábava zaručena, úžasná kombinace humoru a vážnosti. Jít na ne až tak vážný film byla od tvůrců opravdu dobrá volba. Dnes se něco takového u monster žánru vidí málo, protože skoro každý jede na co největší vážnost a film potom ztrácí diváka kvůli nudě s minimem či úplnou absencí humoru. Bravurní akce, kamera, a k tomu skvělé postavy v čele s klasickým namakaným drsňákem Stathamem. Nebudete se nudit 🦈 80% (recenze z 20.05.2023) ()

futislav

Kdyby se mohly dávat i půlky hvězd, dal bych tři a půl. Je tam jako obvykle řada fyzikálních nesmyslů, ale děj je svižný, Statham klasicky zádumčivě tvrďácký a efekty na úrovni. Hodně předvídatelný děj, ale co - divák se nenudí a o to jde u béčkových krváků především. ()

Lavockin_LA

Film s obrovským potenciálem, kterého však režisér neplně využil. Nechť už každý divák zhodnotí po zhlédnutí sám. Za mě 60% ()

Decado23

1* za knížku kterou mám načtenou už od dětství, 2* za žraloky, které miluju, 2* za Jasona Stathama,ten je taky moje srdeční záležitost. Takže suma sumárum je to plný počet a zasloužených pět kousků. ()

cica

Ani neviem, čo som od toho čakala. Podľa traileru niečo ako Piraňa 3D. Ale nie, ono to bola väčšia sprostosť. Dlhé, nudné, občas vyskočila ryba... To malé dieťa bolo občas zaujímavejšie ako všetci ostatní dokopy. Svetlé momenty: Jonáš skoro v bruchu veľryby, čínska pláž, mokrý psí chvost. A ten miliardár sa podobal na Edgara. To je všetko. ()

Keywee

Dvakrát hluboké to nebylo...ale to snad nikdo ani necekal. Žralok byl pekne udelany, postavy prijemne. Ja se u toho bavila a klidne bych si na to ve 3D zasla znovu. ()

K4sum1

Tady má asi cenu hodnotit jen vizuální efekty a žraločí hvězdu. Jinak příběh průměrný, scénář tragický a o hereckých výkonech ani nemluvě. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident