poster

Armageddon

 • USA

  Armageddon

 • Slovensko

  Armageddon

 • Velká Británie

  Armageddon

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1998, 151 min (Director's cut: 153 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Asi jsem legendární Armageddon viděl už dříve, ale pořádně jsem to zkouknul až teď. Willis a Bay! Nejlepší kombinace. Mistr výbuchů si taky jednou zařádil ve vesmíru a připravil takovou epickou podívanou, jakou jsme od něj zvyklí vídat už od Mizerů PS : Ty filmové narážky prostě super - 1) Žere mi mojí Godzillu! - rok 1998 oba filmy... 2) Chewbacca!? Viděl jsi vůbec Star Wars!? ...90%(18.8.2014)

 • Jacinda
  ****

  Je to navýsost americká pakárna. A trapnost (Mami ten prodavač je v televizi...to není prodavač, to je tvůj táta) a jasnost (Ben si vytáhne dřívko a hodný otec zachrání kluka své milované dcery) některých scén je neuvěřitelná. Navíc mě štvou ty hrůzné střihy obřích očí Liv Tyler. Ale pak tu máme výborného Steva Buscemiho a jeho arzenál super hlášek: "Na zkázu planety máme lítstky do první řady"... a také nesmím zapomenout na: Když jsem si měla hrát s panenkami, hrála jsem si s titanovými hlubkoměry....(29.10.2008)

 • TheMaker
  *****

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Jeden z nejlepších filmů na světě !!! Skvělé hlášky, super herci, výborná hudba, skvělá kamera atd...atd.... ! Tomuhle filmu prostě vůbec nic nechybí !!! Tomuhle říkám film, který vás nejen rozesměje, pobaví, ale (bohužel) i rozpláče ! Moc hezký film na který se můžu dívat pořád dokola a dokola. Tohle není film k zamyšlení ( i když já se nad ním zamyslel dost a vnukl mi i pár skvělých myšlenek ), ale k pobavení a tak se k němu musí i přistupovat ! Bay mi zase dokázal, že je opravdu jeden z nejlepších režiséru současnosti ! Jen mne trochu sere, jak je to tady hluboce nedoceněné !!! Tenhle film si od Vás zaslouží o hodně větší přízeň !! Bay je prostě machr ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(14.5.2008)

 • choze
  ****

  Obšlehnutých TUCET ŠPINAVCů a teď nemyslím jen námět, ale hned několik scén (psychologické testy, "maturitní ples") i postav (dobrácký obr, úchylák, který se na konci vymkne kontrole). Bayův první blockbuster, svižný, vizuálně i herecky nařachaný a ještě neumořující scénáristickou prázdností a přílišnou délkou, kterým s přehledem vydrtil konkurenční DRTIVÝ DOPAD a GODZILLU. A který už Bay bohužel nikdy nepřekonal. Hvězdu dolů za ten ultralidový blockbusterový humor (zasmál jsem jen na hláškách Stormareova ruského astronauta) a za poněkud těžkopádnou druhou polovinu, kde parádní akční scény (nehoda na ruské stanici, ztroskotání na asteroidu, jízda po asteroidu se skokem přes propast) brzdí nudné vrtání a politika.(25.5.2014)

 • zputnik
  **

  Člověku se až chce zvolat: "Unbelievable!" Nechápu a nevěřím svým očím. Příběh pro mě natolik akční, že mě svou akčností unudil k smrti. K otázce patosu a patriotismu snad není co dodávat. Snažil jsem se ve filmu vidět KevSpou zmiňovaný meziřádkový myšlenkový proud, ale dělání si bžundy (legrace) z patriotismu a vlastenectví jsem v tom opravdu neviděl. Osobně jsem aspoň čekal zdařilou formu - nevěřil jsem však svým očím. Nevím, jestli film za ty roky již tak zestárl nebo jde fakt o tak formálně nepovedený kus... Shrnuto a podtrženo: Dlouho jsem se rozhodoval mezi 1 a 2 body. Nakonec zvítězily 2 hvězdy; více než za zásluhy jde však o mou občasnou slabost nebýt krutý v hodnocení. ;o)(19.6.2005)

 • Liv Tyler

 • - Obě posádky jedou k raketoplánům společným výtahem a na rampě se rozcházejí. Raketoplány proto zřejmě stojí těsně vedle sebe. Při startu je však vidět, že vzdálenost mezi nimi je minimálně půl kilometru. (Kumy)

 • - Intro filmu o pádu asteroidu a vyhynutí dinosaurů namluvil Charlton Heston. (Narcis)

 • - Film měl premiéru v den 21. narozenin Liv Tyler. Ta svou roli Grace nejprve dvakrát odmítla. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace