poster

Armageddon

 • USA

  Armageddon

 • Slovensko

  Armageddon

 • Velká Británie

  Armageddon

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 1998, 151 min (Director's cut: 153 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  *****

  Michael Bay si poprvé výrazněji pohrává s americkým vlastenectvím dohnaném až do krajních mezí. Ti, co dovedou číst mezi řádky, chápou, že si z něj ve skutečnosti dělá legraci. Každopádně pro někoho nesnesitelné, pro jiné velmi zábavné. Rozhodně je Armageddon opět skvělou akční jízdou, jak jí máme u Baye rádi. Potvrzuje, že je nejtalentovanějším akčním režisérem, jeho styl je zkrátka nezaměnitelný.(8.6.2002)

 • StarsFan
  ****

  Žádná dokonalost v oblasti filmu, ale pořád fajn film, který se podařil hlavně v originálu. Michael Bay přináší na světlo světa (nebo spíš asteroidu) zase své americké vlastnenectví, ale proč ne. Ano, tenhle film je plný klišé a v podstatě by si nezasloužil ani ty tři hvězdičky... nicméně ale má Bruce Willise a Billyho Boba Thorntona a s těmi pro mě nemůže být žádný film průměrný :-)(7.5.2006)

 • Spiker01
  *****

  Asi jsem legendární Armageddon viděl už dříve, ale pořádně jsem to zkouknul až teď. Willis a Bay! Nejlepší kombinace. Mistr výbuchů si taky jednou zařádil ve vesmíru a připravil takovou epickou podívanou, jakou jsme od něj zvyklí vídat už od Mizerů PS : Ty filmové narážky prostě super - 1) Žere mi mojí Godzillu! - rok 1998 oba filmy... 2) Chewbacca!? Viděl jsi vůbec Star Wars!? ...90%(18.8.2014)

 • Le_Chuck
  ****

  Exemplárny prípad preplácanosti, klišé, patriotizmu a bezmedzného megalomastva Michaela Baya. Banda sociek, balancujúcich na okraji spoločnosti dostnane do ruky spaceship a ide zachrániť matičku zem. Príbeh! Na druhú stranu špičkové efekty a brilantné tempo, ktoré tých s nadhľadom, odmení vrchovatou porciou tej najväčšej popkornovej zábavy, aka sa kedy dostala na filmové plátno.(21.5.2004)

 • Hal_Moore
  *****

  Říkejte si co chcete, ale Armageddon se mi moooooooooc líbil. Michael Bay prostě umí (na Skálu to ale zdaleka nemá) a dokazuje to i tady. Bruce Willis je charizmatický až běda, Liv Tyler je pěkná, Steve Buscemi hláškuje ostošest a Billy Bob Thornton je ten správnej týpek jako vždy. Hudba je jedna z nejlepších, co daný žánr nabízí. Tady mi nevadil dokonce ani dabing (ten originální, na Nově dabovat prostě neumí). Co si víc přát.(29.12.2005)

 • Liv Tyler

 • - Z pohľadu vedcov obstál Armageddon asi najhoršie zo sci-fi filmov. V NASA ho dokonca používajú pri školení manažérov, ktorí v ňom musia nájsť 168 nepresností. Napríklad asteroid veľkosti Texasu by ťažko mal gravitáciu, ktorá by na jeho povrchu udržala rovery a ľudí. A na guľometoch namontovaných na roveroch sa experti z NASA len schuti smejú. (Zdroj: Eurotelevízia) (krasomama)

 • - Ve filmu je zmíněno, že asteroid je velikosti Texasu. To by musel v průměru mít 1 400 kilometrů. Největší z asteroidů ve sluneční soustavě, Ceres má při tom „pouhých“ 950 kilometrů. [Zdroj: denik.cz] (Bioscop)

 • - Ben Affleck se údajně režiséra zeptal, jestli by nebylo snažší pro NASA naučit své astronauty vrtat, než vrtače trénovat na astronauty. Odpovědi se nedočkal. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace