Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo

• USA Suicide Squad: Hell to Pay

V Belle Reve se něco chystá, což znamená jediné - chladná a vypočítavá vedoucí věznice Amanda Wallerová plánuje misi, kterou podstoupí jen ti zatracení. Je načase povolat do akce úderný tým padouchů, složený z ostřílených veteránů jako jsou Deadshot, Kapitán Boomerang a Harley Quinn. K těmto protřelým zločincům se přidají i nováčci Copperhead, Killer Frost a mistr bojových umění Bronze Tiger! Jelikož cílem mise je ukrást mystický předmět, díky němuž je každý ochoten riskovat život, strhující kombinace chaosu, střelby a nadpřirozených jevů je zaručena! Vydejte se na bláznivou cestu se Sebevražedným oddílem! (HBO Europe)

tomik99

Takhle to dopadá, když animovaný film o Sebevražedném oddílu je o dost lepší než celovečerní film. Vlastně každá postava má v příběhu svůj pevný příběh a motivace jednotlivých charakterů je opodstatněná a uvěřitlená. Deadshoot, Bronze Tiger, Vandal Savage či Zoom jsou postavy, které táhnou celý film kupředu a v poměrně krátké stopáži dokážete fandit všem najednou. Já se bavil od začátku do konce. Film skvěle začne, následně je nám vysvětlen příběh okolo záhadné karty, o které nikdo neví, zda funguje či nikoliv. Posléze už je to jen pastva pro oči, kdy člověk čeká, kdo koho zradí. Bavil jsem se opravdu náramně. Skvělý animák. ()

NiaWolf

Příjemná oddychovka, kterou bohužel mrší hodně nekvalitní animace. Zvuk se netrefuje postavám do pusy, prostředí je hodně strohé a postavy prkenné. Příběh celkem originální a svěží. A kde jinde člověk uvidí striptéra v animovaném filmu? ()

papaguy

Slušný animák. V jistém smyslu lepší, než filmový cirkus v hraném snímku. Jen s podstatně menší životností postav. Nic pro citlivky. ()

Likan7

DC pokračuje v tradici a jejich animáky jsou o level lepší než hraný celovečerní filmy. Co se Suicide Squad týče, opět je tohle lepší než oba hraný filmy. Krve, nadávek i akce tu je dost. Fakt ale je, že už jsem viděl lepší. ()

Psycho.R

Není to špatný, to v žádném případě a jsem rád, že jde o drsnej film, kde krev teče proudem, ale úplně mi nevyhovovalo složení týmu. Ovšem s tím mám problém i u komiksů, takže je to spíš subjektivní názor. ()

GameboyNES

Jak to ti WB dělají, hrané DC flmy totálně poserou a animáky mají vymazlený. Tenhle sebevražedný oddíl je kurevsky našlapanej akcí, useknutýma hlavama, cákancema krve a brutálně pičující Harley Quinn. Proč ti kreténi, to nezkopírují okýnko po okýnku z pořádnýma hercema? Jako bonus oproti hrané verzi, je soundrack tvořen opravdou hudbou ( rokecem ) a né jen nadáváním negrů při padání výtahu z nádobím. Tak ať nežeru 100% ()

Detak

Jako nebylo to úplně špatné, ale je to opravdu pohádka pro náctileté. Vtipné to není téměř vůbec, pouze Harley občas (asi 3x) plácne nějakou totální blbost, která cukne koutky, víc nic. Dle některých komentářů zde jsem opravdu čekal víc. V podstatě i animace připomíná pohádky před 30-ti léty. Celkem asi 4 sprostá slova a 1/2s záběru na bradavku => určeno pro děti od dvanácti let. ()

Víteček

Ne pořád mě to bavilo tolik, jak bych si představoval, ale můj celkový dojem vylepšuje závěrečná část, která se zvrhla na velké šílené všichni proti všem a mělo to ten správný náboj, díky kterému to bylo vysoce zábavné. 70 %. ()

CheeseFigure

David Ayer pozeraj! Takto má vyzerať Suicide Squad (alebo ako Assault on Arkham, ktoré je si o trochu lepšie, ale to sem teraz nepatrí). Krvavé, drsné, tým vraždí hocikoho, kto im príde do cesty (chudák strážnik, ktorého najprv zmrazia a potom mu urazia hlavu pálkou) a to všetko sa zaobíde aj bez Batmana. Čo je asi zle, je veľké množstvo postáv, uškodí to hlavne pri záporákoch. Zoom aj Vandal Savage sú síce fajn, podľa mňa by ale kľudne stačil len jeden z nich. Zoom má skvelú motiváciu (na rozdiel od Savageho, ktorému tú potrebu vlastniť onú kartu neverím) a pokojne tam mohol byť len on. Savageho aj s dcérou a Pygom si mohli tvorcovia pošetriť do iného animáku. Tak či tak, som si ale filmík užil, omnoho viac ako ten hraný patvar, ktorý nám Ayer naservíroval. ()

Yamatosan

Proč jsou DC animáky tak často o tolik lepší, než hrané? A zrovna u SQ je ten rozdíl naprosto brutální. Ayer i Gunn se můžou jít s těmi svými rádobycool rádobybrutálními a tuplem rádobyvtipnými nablýskanými hovny zahrabat. ()

jabbo123

Jak už psal zelda82, je až neuvěřitelné jak orginální a neotřelé dokážou být animáky od DC (potažmo WB) a nezáživně plitké 100x dražší hrané adaptace jim nesahají po příběhové stránce ani po kotníky. Hell to Pay, který se točí kolem jedené vypečené karty je nekompromisní, krvavý a dospělý animák. Víc takových! ()

dendev

Priemerný príbeh sprevádzaný nadpriemernou akciou, výbornou animáciou, skvelým humorom a bandou SKUTOČNÝCH ZLOČINCOV (uhm-uhm Suicide Squad z r. 2016). Ak by tvorcovia siahli po lepšom príbehu (bez KARTY DO NEBA), a odpustili by si tie scény s Deadshotovou dcérou (ktoré sme už videli x-krát), mohla to byť ešte väčšia pecka ako predchodca ASSAULT ON ARKHAM. Vsuvka s Dr. Fateom bola skvelá, no od scény s názvom HARLEY QUINN GOES TO STRIP CLUB som očakával.... no.... niečo trošku iné (ja viem, som prasa) :D... 65% ()

Pimburger

Naprosto fenomenální DC film! Miluju, když je to krvavý a když se tam zbavují téměř hlavních postav. Takhle by to šlo. Ačkoliv mě - jak je obvyklé u DC - hrané filmy s touto skvadrou příliš nenadchly, tak tohle je klenot a takovýhle animáky by se mohly klidně natáčet každej měsíc! Výborně! ()

drkaldj

Sebevražedný oddíl takový jaký by měl být. Občas krvavý, občas sprostý. Dostatek akce, zajímavý příběh a vskutku dobré zpracování. Menší propojení s dalším snímek potěšilo. ()