Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více než 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit se domů. Cestou ji čeká mnoho dobrodružství, noví přátelé, ale i nebezpečí a nástrahy velkého neznámého světa… (Falcon)

durkes

Mal to byť pekný film o psovi, vracajúcom sa k svojmu pánovi strastiplnou cestou. Strastiplné a kŕčovité bolo aj pozeranie na tento film. Nesúrodé epizódy, počítačová puma a vlci, pes v stále dobrej kondícii a vyvrcholením bolo nezmyselne americký tupý záver s veteránmi..........Blbosť jak mraky. Ešte tam mohla vystúpiť aj Pravá blondýnka 2 s bojom za ochranu psov v kongrese a už by to bola totálna americká demencia. Tú jednu hviezdu za psa, pekné prírodné scenérie a harmonický domov gayského páru.. ()

as-minor

Typicky americká „klišoidná” citová „žmýkačka” s veľkolepým, ba až ostentatívnym patriotickým záverom. Film sa nesnaží byť originálnym, neprekypuje prekvapivými momentami a ani nie je ničím výnimočný. No svoju rolu v kinematografickom priemysle napĺňa do poslednej kvapky. Má pekný, aj keď možno už ohraný príbeh a dokáže dojať. Myslím si, že to sú práve najdôležitejšie aspekty filmu. Je pravdou, že oba filmy zo série Psí poslání ma chytili za srdce o čosi viac, ale i v tomto prípade sa jedná o slušný počin na poli rodinných „dramédií” o živote zvierat. ()

Little_Sawy

Jáá tudíž sakra hodně veľká milovníčka psů a zvířat obecně, jsem si tenhle filmek nepozrela dobrovoľne a to jako, fakt. Síce mě dvakrát pichlo u srdce, když jsem zaslechla že Bella mluví tak mi bolo i solídně zle, pretože filmy kde zvířatá kecají je buď takmer (vždy) na pištol u hlavy, samozrejme, Psí Duše má výnimku a taky neuvěřitelná cesta o dvou psech a jedné kočce. Tady nebylo nic nové, jen to že Bella vystřídala párik teplej bratrů, bezdomovce, kočku,pumu a dál šla domů. X krát ohraný scěnař, který jsem viděla už i jinde, tady to už nemá čím víc nadchnout. ()

Kikyo

Ze všech těch psích filmů poslední doby se mi tohle líbilo asi nejmíň. Vadily mi ty CGI sekvence, dřív se filmy o zvířatech obešly bez efektů a bylo to fajn. Tohle bylo jak pěst na oko a scénáristicky nic moc, opravdu spíše pohádka pro děti. To už se mi více líbil náš Gump, než tento film... ()

tamip

Po psím poslání je tohle veliké zklamání. Hlavní postavy jsou poměrně nesympatické, dabing je naprostá tragédie, hlavně tedy hlas psí hrdinky Belly je dost otravný. Příběh je spíše nezáživný, až na pár zajímavých momentů. Velice špatné animace, nechápu jak někdo může vypustit do světa v dnešní době tak špatnou animaci. Hodně scén je naprosto zbytečných a jen kazí celkový dojem z filmu. Křečovité pokusy o vtipy a neuvěřitelně trapný konec. Jsou lepší psí filmy, tohle je těžký podprůměr, 2 hvězdy jen za pár lepších momentů a pěkný příběh s berňáčkem. ()

Soumracnik

Musím říct, že mi byl hlavní protagonista velice herecky nesympatický. A z příběhu vyplývající fakt je, že pes v hlavní roli -> by měl být křížencem, nebo minimálně být jinak zbarvený. Nerozumím hluboce psím rasám, ale je mi jasné, že to nemohl být čistokrevný pes, který tu roli ,,hrál” ()

MisaP3

Ano, je to lehce naivní a ohrané, ale je dobře, že se téma výběru "nebezpečných" plemen psů, takto zpropagovalo ve filmu, který uvidí spousta lidí. Bohužel, tohle je krutá realita ve spoustě částí světa a je důležité o tom mluvit. Je to dojemné, napínavé, humorné, prostě film pro celou rodinu Jen ta CGI puma by mohla být kvalitnější, z toho až bolely oči. ()

princeznaaur

Jsem rada,ze tvurci vypichli zlo,ktere je v lidech.napr uloveni pumy jen kvuli prodeji a selfie a nezajem o prirodu,jako ze mela kote.nezajem lidi o zvirata-plne utulky,toulave kocky atd.nesmyslnost predpisu,bezohledny bezdomovec,ale pritom touzici po pratelstvi, nevdecny chlap,ktereho zachranili psi z laviny.Neverim vsak,ze by jakykoliv pes dokazl najit cestu z takove vzdalenosti.proste pohadka. ()

PachoSK

Veľmi dojemný film s pekným posolstvom. Milovníci zvierat a hlavne psíčkari si prídu na svoje. Vtipné a veselé momenty sa striedali s dobrodružnými. Pre citlivejšie povahy je nutné počítať aj s nejakou tou slzičkou. Jediné mínus dávam za nedostatočnú prepracovanosť CGI, ktoré by v celkovom kontexte až tak nevadilo, ale scény, kde sa Bella túli s mačkou a neskôr aj s pumou priam bijú do očí. ()

Evan7

Toto je skôr filmová rozprávka pre deti. Filmy, kde zvieratá rozprávali ma bavili ako dieťa. Navyše je v tomto filme všetko až moc dokonalé a digitálne zvieratá, vlci, pumy to úplne zabíjajú. "Psie poslanie" bolo o dosť lepšie. Ale keď chcete naozaj vidieť dobrý film o psovi bez infantilného zvieracieho rozprávania, pozrite si "Hachiko". ()

Jirkacek

Snímek Psí domov jsem shlédl na doporučení CommanderCZ, který vždy měl rád zvířátka a tak jsme se na tento příběh mladého pitbulla Belly doma podívali. Moc jsem od tohoto rodinného snímku nečekal, nicméně jsem za těch 92 minut skoro vůbec nenudil. Pravda je, že tyto příběhy o zvířatech moc nemusím, jelikož se většinou jedná buď o strašně smutné skutečnosti nebo o přeslazený děj plný cukrlátek až je z toho člověku špatně. Se závěrečnými titulky jsem si uvědomil, že příběh o Belle byl docela vyvážený a všeho nám bylo naděleno tak akorát. Na začátku se narodil malý pitbull psí rodině, žijící v americkém Denveru spolu s kočkami pod domem, který byl určen k demolici. Když se ze škvrněte stalo malé štěně, přišel jeden nesympatický člen městské policie, který odchytl většinu zvířat pod domem a odvezl je do útulku. Naše štěně však na rozdíl od své matky mělo štěstí, jelikož oku strážníka uniklo a o pár dní později při něm štěstěna stála podruhé, protože si jej domů odvezl mladý sympatický muž (Jonah Hauer-King). Jeho matce, kterou si střihla známá herečka Ashley Judd se to nejdříve moc nelíbilo, protože sama trpěla psychickými problémy z války v zálivu a docházela na terapie do domova pro válečné veterány. Nicméně štěně pojmenované jako Bella se brzy stalo oblíbeným nejen ve svém domově, ale i bývalých vojáků, které léčil další známý herec Patrick Gallagher, jehož jsem znal ze série filmů Noc v muzeu. Jenže pak se stalo něco, co jsem očekával, protože tyhle filmy prostě nikdy nemohou proběhnout bez problémů - strážníci městské policie šli po štěněti pitbulla jako po uzeném mase, jelikož tato rasa byla ve vyhlášce města prohlášena za nebezpečnou. Policisté tedy chtěli Bellu odvézt do útulku, takže se jeho majitel se svou přítelkyní, kterou si zahrála mladá Alexandra Shipp rozhodli, že se přestěhují do 600 kilometrů vzdáleného Nového Mexika. Pejska tam odvezli k rodině přítelkyně a pak se vrátili zpět kvůli přestěhování. Bella ničemu nerozuměla a velmi toužila po svém páníčkovi, takže jednoho dne využila situace a utekla. Její tlapky jí správně vedly do sousedního Colorada a jeho hlavního města Denveru, jenže jí v cestě stály vysoké Skalisté hory. Tím vlastně odstartovala druhá část filmu, v němž se Bella při svém putování za Lucasem dostala do společnosti mnoha lidí i zvířat. Nejprve to byla malá puma. které lovci zabili maminku, takže se o ni Bella starala, tak jak to sama zažila, když její matku odvezli strážníci a starala se o ni kočičí máma. Puma a naše Bella spolu strávili několik měsíců, když došlo k dramatické situaci, při níž se jejich cesty rozdělily. Spadla totiž lavina, která zasypala starého muže, kterého jeho vlastní pes a Bella společně vyhrabaly. Dvojice mužů, která všechno viděla muži zavolala záchranku a zatímco velká šelma zůstala v lese, obou psů se duo gayů ujala a odvezla je k jednomu z nich domů. Uteklo pár týdnů a i když se v novém domově Belle líbilo, jednoho dne se opět vydala na nebezpečnou cestu. Po dalších dramatických událostech konečně Bella dorazila do Denveru a....Dál to nebudu prozrazovat, ale chudák hafan ještě zdaleka neměl vyhráno. Nicméně dopadlo to tak, jak jsem sám očekával a jak se na rodinný film sluší a patří. A i když jsem se nenudil, tak mi tento snímek nic moc nepřinesl, prostě klasický film o pejskovi a velké kočičce. Suma sumárum, Psí domov z roku 2019 si u mne vysloužil tři psí hvězdy ***. () (méně) (více)

wal odpad!

Když byla několikrát zmínka o tom, že se v oblasti vyskytují medvědi, čekal jsem, že spolu bude chodit Bella, puma a medvěd...Ale bohužel, trochu zklamání 😂😂 ()

st.cooper

bez těch umělejch PC efektů by to byl docela slušnej film, ale to je dnešnímu divákovi jedno, hlavně když u filmu sežere plnou krabici popcornu a zalijeto colou a hurá na další polygonové hrdiny. ()

somme

Ano, jsem cíťa a dojalo mě to (ostatně jako snad každej film se zvířaty), ale že bych to musela vidět znova to zase ne. ()

Zaks

Psíkovia, mačičky a ďalšie zvieratká sú hlavné postavy filmu pre celú rodinu. Ľudskí herci tu hrajú druhé husle a to doslova. Vôbec som nemal pocit, že hlavný hrdina má rád svojho psa tak, ako to podľa scenára asi malo byť. To, že tam boli postavy za všetky rasy sveta ešte beriem, taká je Amerika, ale párik milých buzíkov už aj vo filme pre deti? CGI puma sa tiež moc nepodarila. Film Psia duša vo mne zanechal rozhodne hlbší dojem. ()

PORTER44

Rodinný film o psovi který musí být odvezen od   svého pána kvůli špatnému nařízení   města,ale on se vydá zpět hledat svůj domov a   zažije spoustu dobrodružství.Nebylo to špatný   pěkná příroda,místy dojemný příběh. ()