Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se stali nejlepšími přáteli. Jednoho dne však Bella zmizí a ocitne se více než 600 km od svého pána. Láska k páníčkovi je však silnější než nepřízeň osudu a Bella se rozhodne vrátit se domů. Cestou ji čeká mnoho dobrodružství, noví přátelé, ale i nebezpečí a nástrahy velkého neznámého světa… (Falcon)

Chrustyn

Příjemná rodinná zábava, která sice nijak nepřekvapí a divák zná děj vždy tak 5 minut dopředu, ale v tomto případě to nijak nevadí, protože film chce být pouze příjemným dobrodružstvím a to se mu celkem daří, ačkoliv by zde nechybělo více napětí. ()

Stanislaus

Psí poslání jsem viděl teprve nedávno a opravdu se mi líbilo. Psí domov natočený podle předlohy od stejného spisovatele má rovněž kouzlo, ale postrádá na rozdíl od prvního snímku komplexnější příběh. Hlavní hrdinka Bella nazírá svět skrze svůj naivní, ale o to více upřímný pohled na realitu - skoro jako by byl film vyprávěn dítětem. Trochu mě rušil přehršel CGI efektů, které nebyly podle mě až zase tolik nutné, a nebyl jsem si úplně jistý pravděpodobností vzniku přátelství mezi psem a pumou, ale budiž - nejsem žádný zvířecí etolog. Herecké obsazení bylo vesměs dobře zvolené, i když je fakt, že v tomto filmu lidské postavy spíš jen tak přicmrndávaly. Během Belliny poutě zpět domů mi trochu chyběl pohled ze strany Lucase a jeho okolí. Psí domov není sice tak silný a komplexní jako jeho předchůdce, ale i tak nenudí a jeho děj odsýpá. ()

BMW12

Ze začátku mě to moc nebavilo, přišlo mi, že se film chce přiživit na úspěchu Psího poslání, které bylo daleko, daleko lepší. Ale postupně mě i tenhle film nakonec chytnul a bylo to celkem hezké. ()

TheEvilTwin

Takový hodně nijaký film, kdy pes putuje z místa A do místa B a potkává mnoho dalších zvířat a lidí. Neskutečně mě štvaly neustálé promluvy psa k divákovi. Kdyby byl film bez toho, mohli bychom si alespoň užít pohledy na přírodu a zvířata, které byly pěkně natočeny. Ke konci trochu dojemný návrat, za což je třetí hvězda, jinak ale nic nového pod sluncem z čeho bychom se měli posadit na prdel s otevřenou pusou. ()

ARI50

O kapku lepši jak předchůdce, ale ta puma alias velká kočička to fakt ne. Jinak příběh a příroda super ale vlci a puma hrozny nemůžu si pomoc to se celkem nepovedlo. No ono více věcí bylo zvláštně vymyšleno a nebo provedeno špatně jak scéna na dalnici a podobně. Hudba ušla ale málo drama a emoci no takže zas někdy v budoucnu. ()

Lacike

Po sklamaniu z A Dog's Purpose ma tento film nadchol. Je natočený strašne pozitívne. Skoro až rozprávkovo naivne, ale napriek tomu film obsahuje dostatok zaujímavých a napínavých situácií, ktoré musí pes prekonať, kým sa znova stretne so svojím milovaným pánom. Celé je to podané z pohľadu psa, ktorý celý film aj neustále roztomilo komentuje. Najviac ma bavilo jak pes rozdielne chápe jednotlivé pánove povely. Čo trochu skúsený psíčkár pozná. Netradične pozitívne tu sú tentokrát vykreslené aj mačky. Jedna sa stane náhradnou matkou hlavného psieho hrdinu. A ešte je tu epizódka s pumou, ktorá už bola príliš rozprávková a aj CGI nebolo úplne top. Trochu mi vadil psov pán, ktorý bojoval za práva zvierat, ale zákony dodržoval len podľa toho jak sa mu to hodilo. Keď si raz zaobstarám psa, tak si zariadim všetky zákonné povinnosti, aby som ho nemusel jak debil schovávať, no nie? A potom je ešte pomaly urazený nad nespravodlivosťou, že mu ho chcú zobrať. Hláška o rasizme voči určitému druhu psov z huby černošky mi pripadala WTF. Multi kulti boj už natrepú aj do detského filmu o psoch. Ale tieto nedostatky vynahradzuje pozitívne ladenie filmu a tradične dojímavý koniec, ktorý sa zaobišiel aj bez toho, aby tu niekto zomrel. Ale na krívajúceho psa sa mi teda príjemne nepozeralo. Veľkú pochvalu si zaslúži skvelý CZ dabing s veľmi príjemne zvoleným ženským hlasom psa. 8/10. ()

JohnCZ

Novodobá variace na Neuvěřitelnou cestu, která však nemá ani tu boží dobrodružnou atmosféru, ani takového toho ducha, kvůli kterému si zmíněný film velice rád zopáknu i po letech. Psí poslání od stejného autora mělo něco navíc, Psí domov je už o poznání obyčejnější, i když nemůžu říct, že ne sympatická podívaná. Psí filmy se prostě neokoukají. Problém ještě vidím v nadužívání nepříliš kvalitního CGI, bez čehož by se ale film, vzhledem k povaze scénáře, asi holt neobešel. Párkrát jsem u filmu kroutil hlavou nad blbou dějovou kličkou ohledně zákazu a možnosti zabavení pitbulů v Denveru, než jsem zjistil, že takový kontroverzní (rozuměj debilní) zákon v onom městě skutečně existuje. ()

Ajinka126

Je plno dobrých filmů o psech a lásce k nim. Tento mezi rozhodně nepatří! Vyhnout se mu obloukem je to nejlepší, co můžete udělat. ()

OG_Swifty

Tenhle film davali bez zvuku a bez titulku na ferry ve Filipinach a uz od pohledu se mi to zdalo debilni. Zvedavost mi nedala, protoze bez zvuku to nedavalo vubec smysl, a tak jsem si to doma pustil znova a uz jsem tomu porozumel - je to kravina! Unikl mi uvod, kde kocka necha psa, aby sal jeji mliko - uz po tomhle momentu se mela paska s filmem vzit, ritualne spalit a zamezit jejimu vystaveni svetlu sveta. Nestalo se tak, proto si divak uzije debilne namluvenyho psa, viditelne zmrveny CGI a nesmysle podobne tomu v uvodu. Presto to v zaveru nebylo zas az tak hrozny, rekl bych, ze ty 3 hvezdy jsou tak nejak z milosti. I prestoze je naprosta picovina, ze by se spolu kamosili cokl a stokilova puma, tak to bylo dojemny. Dobrodej Lucas s fetisem na zvirata by si podle myho asi po dvou a pul letech od zmizeni psa nejspis poridil novyho, ale nestalo se tak, vsichni cekali, az se Bella vrati. A zlej ras dostal na konci filmu padaka, takze to dobre dopadlo, prestoze ten pes je nejak zakazanej nebo co a nesmi se hnout z uzemi nejakyho ustavu pro veterany. ()

applause

Krásný! Nemůžu říct, že by se mi to líbilo víc než Psí poslání, ale bylo to krásné, ale trochu jinak. Pejsek byl roztomilý a líbilo se mi, že tam byly také kočky a hlavně puma. I když jako mladě byla moc udělaná počítačově. Ale scéna s ní na ledě byla kouzelná. Nejhorší bylo loučení. To jsem celé obrečela a konec byl kouzelný. Film se mi líbil ještě víc než jsem čekala. Doporučuji. ()

Vyhy

Psí poslání mělo originalitu, vtip, umělo dojmout a překvapit. Psí domov neumí ani jedno z toho. Už při prvních minutách jsem se zhorzil digitálního štěněte a další CGI zvířata tomu moc nepomohla. A trpěl jsem u dabingu Belly.... ()

Martin741

len preto ze to na seba zarobilo, sceny s bukvicami si mohli odpustit, v dnesnej dobre plnej ... sak viete coho /oelstakovanych megaspravnackych debilov/ . 50 % ()

Streeper

Psímu poslání se to ani v nejmenším nevyrovná. Psí poslání bylo originální, plné emocí a u každého rozloučení s pejskem jsem plakala. Tohle je něco odlišného, ale srovnávání se neubráním, jelikož je to od stejného autora/scénáristy a za mě byl tenhle film natočený a pojatý hůře než Psí poslání. Tohle je dělané jako dobrodružný film pro opravdu menší diváky, ožná aby je to naučilo víe si svého mazlíčka vážit a třeba doufat, že se vrátí, I když se vydá na takovou nebezpečnou cestu. Puma byla do očí bijící, jak byla vytvořená díky CGI, říkám si, že snad I dítě by to prokouklo. Za mě nic moc, opravdu jsem zklamaná, topkou pro mě zůstává a zůstane Psí poslání. Tohle byla nuda, bez pořádných emocí a příliš dětinské. ()

Wormboy

Prvoplanovaný rodinný ciťák bez štipky invencie, ktorý však svoj účel spĺňa a časovo relatívne dobre odsýpa. Samotná polhviezdička za záverečného Wesa Studiho. Za mňa 2,5/5* ()

laik_60

Taka novodobá americká Lassie sa vracia . Mladší diváci si určite prídu na svoje. Mne tam trochu ten "dvojaky meter" pohľadu na amerických veteránov. Jedni mali kopec ľudí okolo seba, vyhradené "federálne územie" pavilóny na psychoterapiu a ten s ktorým bola malá Bella ml handry psa na reťazi a opustenosť amerického tuláka, a tak aj skončil. ()

chelseaman22

Film pro děti U10, které mají rády pejsky, kočičky, šťastné příběhy a výlety do divočiny s hrnkem horkého kakaa před spaním. Upřímně - z těchto filmů se mi chce blít. Ale nakonec díky tomu, že film zcela překvapivě dopadl maximálně pozitivně, nemohu dát odpad!, a to i kdybych si to z celého srdce přál. Příště prosím raději variaci, kdy psa nahradí kůrolez (za porci stínek je možné u něj získat z jeho stromu dřevo na hůlku)! 30 % Celosvětový příjem k 9. 8. 2019: $76,087,556, což je 4,23 násobek rozpočtu ()

Lachtaan

Dva roky po čarokrasném Psím poslání tu máme další ždímačku emocí pro všechny pejskaře, kterou jsem si užil i já, ačkoli jsem psa nikdy nechoval. Film je z větší části dělaný převážně pro dětské oči, na své si ale zajisté přijdou i další věkové kategorie. Mým dámským vrstevníkům se zalíbí hlavní mužský představitel, milovníci přírody jako já se pokochají scenériemi divočiny Colorada. ()