Setkání s hvězdou

všechny plakáty
TV spot
Povídkový / Komedie / Drama
Česko, (2011–2012), 5 h 40 min (Minutáž: 74–98 min)

Předloha:

Ivan Klíma (povídka)

Jiří Langmajer, Valeria Beliasava, Jan Budař, Zdena Herfortová, Filip Čapka, Jana Hlaváčová, Juraj Kukura, Jiří Bednář, Vilma Cibulková, Norbert Lichý, Lukáš Langmajer, Jana Pidrmanová (více)

Epizody(4)

Recenze uživatele brumbrum k tomuto seriálu (3)

Vilma Cibulková (2011) (E01)

Tazive a nie moc dobre spravene; chce to byt dakde medzi mystery - horror. Ale nic moc, mi to pripomina "Alfred Hitchcock ponuka prijemne zimomriavky". Ale nie tak dobre vydarene. 2* stacia. ()

Jana Hlaváčová (2012) (E02)

Vyyybooorneeee :---))!! Smiesne, smutne, zo zivota, super zahrane!! Congrats! ()

Boleslav Polívka (2012) (E03)

Prva poviedka: To jak sa da sprznit takto Polivkov vykon :-o??? Keby ste dakto mali zostat nezamestnany, skuste reziu, horsie to nedopadne. Totaaaaaalne degesina, tesil som sa na to jak male decko, po "Setkani s hvezdou Janou Hlavacovou" (super!) - a taketo sklamanie... Muzika na hranici idiocie, cele nepresvedcive.. Odpad, hoci mam rad Polivku.. sracka jak mraky.. jak sa do toho dostal Bolek? Mal by ich udat za poskodeny image. Kraus je neskutocne nenadane blby herec, v kombinacii s tou reziou je to radovo slabsie, nez najdebilnejsie nemecke zlataniny. Kraus mal akoze hrat lekara.. - nepozeratelne.. skusal som pri tom mailovat a ist na FB, ale nakoniec som to musel pretacat.. Druha poviedka: Bravo Polivkovi, tahal to dobre :-). Pecha tiez dobry. Keby bola len tato poviedka, tak je to za 3-4*. Tretia poviedka: celkom sranda napad ;-). => celkovo 2* - nebyt tej prvej sracky, tak tie dalsie 2 poviedky by boli za 3*. Takto je to slabsi odvar. ()