Mělčiny

• USA The Shallows (více)

JohnnyV

Obsahuje SPOILERY: Hodnotím za potenciál a námět - kdyby byl rozvinut mnohem efektivněji a bez přidaných nesmyslů (šití kůže zcela jistě tupým přívěškem na krku), krávovin (ošetření "vykloubeného" ramene racka) a všech těch opravdu neuvěřitelných hollywoodských pitomin (žralok napíchlý na bóji, racek dopluje na pláž na kusu prkna), byl by to vcelku stravitelný thriller. ()

pietri

Moc hezkej film,jen škoda toho jednoduchého konce,ikdyž holka dostala dobře za uši,zvládla to velmi dobře.. ()

sobol1

krásu herečky nelze zpochybnit ale ta inteligence žraloka a urputnost ji sežrat to se mě teda nezdálo ale v jednom mě film překvapil a to tím že jsem si tipoval že toho racka pofrézuje a ono néé ()

lex85

Pro někoho jsou mělčiny nové čelisti. Atmosférou se čelistem určite dokáži v nějakých scénách vyrovnat ale konečné hodnocení filmu kazí hlavně konec filmu který je velice přehnaný a scéna s rackem jen potvrzuje slabé hodnocení filmu. ()

cica

Pre mňa o niečo lepšie ako 47 metrov, asi kvôli rozdielnemu scenáru - skôr sa ma dotkla samota nad vodou, ako vrešťanie pod vodou. ()

xray0045

Rozhodne ANO, namet jednoduchej jak trabant, logika sem tam zahrapruje, ale jinak pribeh udrzi v napeti po celou dobu. Blake je uzasna a nebyt racka byla by hlavni hvezdou filmu. Voda modra, zralok digitalni a Blake sexy, co muzete chtit vic :-) ()

Keywee

Pomalý rozjezd a očekávaný závěr, ale ve výsledku příjemný a ne přehnaně krvavý survival s emancipovanou a k tomu sexy hlavní postavou. Na rozdíl od jiných podobných filmů, má hrdinka záchranu na dohled, o to absurdněji celý příběh působí. Říkáte si: přece nemůže umřít pár metrů od pláže!!!Jasně, mohlo to být lepší, mohlo to skončit lépe, ale i tak 4* za prostředí, za pěkného žraloka, kamaráda racka a za krásnou Blake.😉 ()

Ganka

Blake Lively mám ráda, ale že bych se na ni musela dívat hodinu a půl jak sténá a závodí se žralokem, to mě moc nebavilo. Navíc se mi pořád nechce věřit, že by si žralok pochutnal na třech Mexikáncích a pořád by neměl dost, že by se musel honit za vyzáblou Američankou... ()

janvanicek

No nevím, jestli je to nejšťastnější.. jsou zde napínavé pasáže, ale film jasně sází na koncept ženy a žraloka, a ono to překvapivě funguje. Zajímavý nápad, ale preferoval bych rozsáhlejší děj, možná by se dalo přihlédnout i k prodloužení doby trvání snímku. ()

miro162

Opat davam plne hodnotenie ako aj v pripade 47 metres down, pretoze natocit dobry zraloci horor je umenie a som prekvapeny, ze v priebehu jedneho roka sa to podarilo obidvom filmom, ktore som ocakaval. Hudba dobra, zralok taktiez a Blake Lively tiez nezahala. Odporucam! Aj ked podla mojho nazoru je to o cosi slabsie ako 47 metres down. ()

Daniel..7824

Film má spoustu dobrých nápadů,má to krásnou kameru, nádhernou paletu barev a rychlé tempo. Blake Lively je sexy. Filmu bych dal takových 7/10, jeden bod strhnutý za hodně trapný konec, který mě sklamal. ()

viax

Celý film hravě utáhne. Nevzdává se a to se mi líbí. Tohle si budu pouštět, když mi osud nepůjde zrovna na ruku :)) ()

Jackal07

Když se mě kámoš ptal, o čem to, řekl jsem mu to během 2 minut. Defacto desetiminutové cvičení na TyTrubko, roztažené z nutnosti mít z toho celovečerák. Místy lehký WTF, konec opravdu těžký WTF. A silikony Blake Lively jsou skoro celý film v neoprénu.... ()

Marrakech86

Poté co jsem se namlsal filmem Nebezpečná laskavost jsem si řekl, že se podívám na další film s Blake. Hodně dlouho jsem přemýšlel, jestli tomu dám 20 % nebo 40%, chvíli jsem měl pocit, že to velmi silně konkuruje filmu žraločí tornádo apod. Příběh jednoduchý a žralok naprosto dokonalý :)) Spíše než horor, tak bych řekl že to je pěkná komedie. Ale co, Blake tam byla v plavkách ne? :) ()

Harrman

2* za nádherný oceán, barvy, pláže. Na ostrově jsem byl a je to naprostá paráda (Lord Howe Island mezi AU a NZ). Jinak film nenadchnul spiš vyvolal úsměv. Žraloci se takhle nechovají, to už by mohli filmaři vědět. ()