Externí recenze k TV seriálu (4)

 • EuroZprávy.cz (Samuel Pacek) *****

  "Seriál Černobyl nastolil na televizní seriál až nevídané tempo. Servíruje porci mrazivé deprese, totální beznaděje a realistického hororu. I když obeznámený divák tuší, jak to celé dopadne, nepřestává doufat, že hrdinové z toho výváznou o poznání lépe. Vypadá to, že se jedná o televizní událost…" (více)

 • Informuji.cz (Barbora Bittnerová) *****

  "Každý Černobyl nevstřebá. I když se Mazin drží v normálu a nevyžívá se v záběrech jdoucích přes čáru, divákovi je fyzicky špatně a série tak působí jako otrávená pilulka proti perfektnímu světu, kterým se Sovětský svaz snažil být za každou cenu. Zároveň slouží jako připomínka zkázy, kterou si…" (více)

 • Moviefan.cz

  "Velkou pochvalu si také zaslouží tvůrci seriálu. Propojení hlavních událostí s běžným životem lidi je opravdu fenomenální. Děj Vás doslova pohltí. Tak hlubokou stopu jako tento seriál ve mně dlouho nic nezanechalo. Mohu vřele jen doporučit. Určitě poslouží k hlubšímu zamyšlení nad svým vlastním…" (více)

 • TotalFilm.cz (Pavel Bárta) *****

  "Není radno jakýkoliv film či seriál označovat za nejlepší, avšak Černobyl má k dokonalosti proklatě blízko; ať už důležitostí svého sdělení, extrémně precizním zpracováním nebo čirou hodnotou historické výpovědi. Ve všech směrech jde o událost, které je potřeba věnovat pozornost a na kterou by se…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace