Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (více)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (38)

Love, Death & Robots (2019)

Jde o skvelou smesku kratkych filmecku, kde se stridaji dobre s vynikajicimi a i s temi blbymi. Tech blbych je nastesti malo a rychle skonci. A hned zase muze nejaky smely tvurce rozvinout svuj gejzir napadu. Bavilo me to moc a moc se tesim na druhou serii. Jen houst! ()

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Super, hodne solidni kratas s paradni animaci, faj bitkou a supr twistikem na konci. Tak to mam rad. ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

To se mi fakt libilo. Mile, vtipne, originalni, fajn citace Terminatora, Matrixu nebo Ja, Robot a i slusne nahlaskovane. ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Paradni surrealisticka jizda, z ktere oci prechazi. ()

Obleky (2019) (S01E04)

Futuristicky vidlakov, valka s hmyzaky, dobre to bylo. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Story temna jak od Mingoly, hlasky rizne jak od Smithe, animace trosku jednodussi, ale kamera je rizna jak od Baye. Libilo se mi to moc. ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Space opera s twistem? Per to do me pod tlakem! Space opery s twistem neni nikdy dost. ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Steampunkovy Hong kong by si zaslouzil vlastni serial, nebo alespon celovecerak. Ale chtelo by to zajimavejsi pribeh. ()

Skládka (2019) (S01E09)

Nelibilo. Nerad koukam na nechutny vidlaky. ()

Měňavci (2019) (S01E10)

To se mi moc libilo. Spojeni stareho s novym v kreativnim kabatku. To mam rad. ()

Pomocná ruka (2019) (S01E11)

Komorni, fyzicke, syrove a hlavne strasne silne. ()

Noc ryb (2019) (S01E12)

Tematicky me to minulo a vizualne to take neni zadna slava. ()

Šťastná 13 (2019) (S01E13)

Rikal tu nekdo HALO? Trinactka je fajn military porno s ocekavanou zapletkou. Hezke. ()

Zimova modř (2019) (S01E14)

Zajimave meditativni kousek, kteremu by slusela vkusnejsi, vic odvazana animace. ()

Mrtvý úhel (2019) (S01E15)

Takove intro k 10 let stare 2d hopsacce. ()

Doba ledová (2019) (S01E16)

To bylo v Simp... teda ve Futurame! ()

Tajná válka (2019) (S01E18)

To nejlepsi nakonec. Mraziva Sibir, ghoulove, zbytky rude armady a jedna okultisticka, krava, sebevrazedna mise. Klidne bych si dal libit celovecerak. ()

2. svazek (2021) (S02)

Zase jsme dostali velmi slodni anthology serii ruznyc kvalit. Neco je horsi, neco je bozi, ale jako celek to funguje skvele. Pral bych si kazdy rok novou serii. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě