Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (více)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele PaTeXx k tomuto seriálu (38)

1. svazek (2019) (S01)

Nikdy jsem neshlédl takovou kvantu krátkometrážních filmíků nebo povídek v jedné sérii (Pixarovské gagy nepočítám), abych řekl pravdu. Premiéra vyšla výborně, tak doufejme ve druhou sérii. Snad si Fincher s Millerem nechali nějaké nápady v záloze. ()

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Ideální ochutnávka toho, co nás může čekat. Ale laťka je fakt hoodně vysoko. ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

Prosím Millere, udělej z tohohle plnohodnotný film. ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Moc dobrý kraťas s ojedinělou animací a skvělými zvukovými efekty. Klidně bych ještě jeden takový uvítal. ()

Obleky (2019) (S01E04)

Nebýt předvídatelného konce a otravných dialogů, dám aspoň čtyři. Protentokrát se mi ale zamlouvala pointa. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Zdá se, že Miller udělal z koček celkem overpowered bytosti, proti čemuž neprotestuju. To nemění nic na faktu, že mi scházelo scifi/apokalypsa/roboti. "Little pussy here saved our lives." "Yeah, I know it saved my life a few times." ()

Když převzal moc jogurt (2019) (S01E06)

Nápad originální, ale jinak nic extra. Nad 6 minut bych nešel. ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Vizuálně nádherné, temné, šukézní, bezchybné, dokonalé. ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Za mě neslané, nemastné a meh. Pointa mě navíc nějak nepotěšila. ()

Skládka (2019) (S01E09)

Po čínském steampunku taková texasská krátká oddechovka. Lepší. ()

Měňavci (2019) (S01E10)

Budu se opakovat po ostatních, ale nebýt zpackaného závěru, odnáším si z filmu jen pozitiva. Tady byl Miller hodně naivní, když si myslel, že si takovým způsobem dokážou diváci vytvořit vztah k postavám za 16 minut. ()

Pomocná ruka (2019) (S01E11)

Miluju cokoliv s vesmírnou tématikou, takže je hodnotím trošku jinak. A čert vem nějakou nízkou pravděpodobnost, já jsem ejakuloval solidně. ()

Noc ryb (2019) (S01E12)

Oceňuju Telltale artstyle a negativní závěr, ale jinak.. zvláštní. ()

Šťastná 13 (2019) (S01E13)

Nemůžu si pomoct, ale nějak jsem si k výsadkovému letadlu cestu nenašel. Animace jedna z nejlepších, ale byly i lepší epizody. ()

Zimova modř (2019) (S01E14)

První epizoda, ve které se divákům konečně podařilo probudit emoce. Já nejsem výjimka. ()

Mrtvý úhel (2019) (S01E15)

Pokud je akce dobře zpracovaná, tak nepotřebuju ani příběh. Hvězdu dolů dávám (jak už po několikáté) za klišovitý ending. ()

Doba ledová (2019) (S01E16)

Nevím, jako reklama na značku ledniček by to bylo v pořádku, ale sem se mi to vůbec nehodí. A už vůbec ne Topher. ()

Alternativní historie (2019) (S01E17)

Asi jsem se měl smát. Nestalo se. Když už upravovat minulost, tak kurva pořádně. ()

Tajná válka (2019) (S01E18)

Krásná sovětská nadílka na závěr. До свидания, товарищи! ()

2. svazek (2021) (S02)

Nepříjemně mě zaskočila výrazně kratší stopáž, než tomu bylo v první sérii. O to víc lidi očekávali kvalitu, na což Miller s Fincherem asi doplatili, jelikož kvalitativně jsou na tom obě řady stejně. Vidím další posun v animacích, ale chybělo mi víc smysluplných příběhů. I tak se těším na příště. Snad nedostaneme čtyři epizody. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě